Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 23:24:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2010 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Boston Celtics - Miami Heat (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Tahmin?
BOS 4 - 0 MIA
BOS 4 - 1 MIA
BOS 4 - 2 MIA
BOS 4 - 3 MIA
BOS 3 - 4 MIA
BOS 2 - 4 MIA
BOS 1 - 4 MIA
BOS 0 - 4 MIA

Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Boston Celtics - Miami Heat (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi)  (Read 11769 times)
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #15 on: 24 Apr 2010 - 19:35:36 »

wade'in de sınırları var ve seri dört sıfır biter..bu iki şeyi unutmamam lazım.

...
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #16 on: 24 Apr 2010 - 22:23:14 »

wade'in ne sınırı var yahu... bu maç bir şey göstermiştir o da pierce'ın istediğinde wade ayarında bir oyuncu olabildiğidir.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #17 on: 24 Apr 2010 - 22:35:57 »

wade daha ne yapsın ne sınırından bahsediyosunuz yahu. jermaine ve beasleynin satışlarına uğradı resmen miami hatta buna q-richi de ekleyebiliriz.wade çıkıp 60 sayı atmayacağına göre normal sonuç.seride yine muhteşem maçlar çıkarıyor sakat sakat.
ebay
Guest
« Reply #18 on: 24 Apr 2010 - 22:56:45 »

Play-off başlayınca vites artırılabiliyormuş ama bunu sadece Keltler yapabiliyormuş demek ki.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #19 on: 25 Apr 2010 - 01:45:15 »

Play-off başlayınca vites artırılabiliyormuş ama bunu sadece Keltler yapabiliyormuş demek ki.

Valla aslında Kelt'lerin durumu biraz Miami'ye çok ters gelmelerinden kaynaklanıyor. Zaten son 15 maçlarında 1 kez yenilmişler Miami'ye. Herhangi başka bir takım olsa, Boston'ın işi böyle kolay olmazdı bana göre.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #20 on: 25 Apr 2010 - 04:31:05 »

terslik değilde bence miami playofftaki en kötü takım .Celtics vidaları azda olsa  sıktı belkı ama su anda celticsin gercekte ne durumda oldugunu kestıremıyorum. Aslında rakibin daha dırenclı bır takım olması daha ıyı olurdu celtıcs acısından. Cavs karsınıa cıkarken bıraz hazırlık olmus olurdu.

Yanlız yarın supurme olursa en az 2 gun fazla dınlenme sansı olacak bızım ıhtıyarlar ıcın kı buda bıseydır,tam olarak çarpışmaya hazır vazıyette olmasalarda dınlenmıs olacaklar.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #21 on: 26 Apr 2010 - 00:17:27 »

maçın bitmesine 9 dakika var, wade 15/22 isabetle 38 sayı 4 ribaund 5 asist buyrun size sınır. Smiley
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #22 on: 26 Apr 2010 - 00:22:35 »

ya hay ben senin spoiler'ına be burak, sanki çok önemli birşey söyledin.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #23 on: 26 Apr 2010 - 00:36:06 »

keşke girmeseydim foruma, sözde girmiycektim maç bitene kadar; offf...

...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #24 on: 26 Apr 2010 - 10:28:57 »

bugün en eglenceli yer burası olacak forumun... ehehe

Son Turnuva Şampiyonu
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #25 on: 26 Apr 2010 - 15:53:42 »

wade iki tane unutulmaz smaç vurdu, el üstünden bi sürü üçlük attı, yine de ray allen ve kg son 2 dakikada 5 tane faul kaçırmasalar maçı alırdık.

cornholio
Newbie
*

View Profile
« Reply #26 on: 28 Apr 2010 - 17:29:41 »

Beklenenden daha kolay oldu bu seri Boston için. Seride tek maç izledim, onu da Miami kazandı. Boston, Cleveland karşısında ne yapar pek fikrim yok açıkçası. Allen ve Pierce vitesi artırdılar gibi. Eddie House un kimi zaman ard arda soktuğu üçlükler de aranacak sanki, nate robinson süre bile bulamıyor. İlk 5 lere bakarsak Boston hiç de yabana atılır gibi değil ama yaşlı oyuncuları gülümseterek dinlendirebilecek bir bench yok ortalıkta. 
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2010 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Boston Celtics - Miami Heat (Doğu Konferansı 1. Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: