Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Veleybol!
Welcome, Guest. Please login or register.
19 Oct 2021 - 18:04:35
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dýþý  |  Diðer Sporlar  |  Topic: Veleybol! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
Author Topic: Veleybol!  (Read 106445 times)
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #285 on: 4 Oct 2011 - 18:48:07 »

Avrupa voleybolu düþüþte , Hollanda'sý Ýtalya'sý ne hallerde abi... Yine de tam kadro gelecek bi Rusya bir adým öndedir herkesten. Bizim kýtada bence bizim korkmamýz gereken baþka takým yok. Amerika kýtasýnda zaten Voleybol üst düzeyde oynanýyor , hem ABD hem Brezilya önemli ekoller. Asya'da ise her branþta olduðu gibi inanýlmaz bir atak var. 3.'lük hayal deðil ama Olimpiyat Elemeleri evimizde ise tabi asýlýnmasý gereken yer orasý.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #286 on: 25 Mar 2012 - 20:30:20 »

Fenerbahce Acibadem efsane olmaya dogru gidiyor...

Geçen yýllarda çok yaklaþtýk ama olmadý. Neyse ki Fenerbahçe Universal olarak bu yýl þampiyon olduk. Helal olsun hepsine smitten sappi
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #287 on: 26 Mar 2012 - 01:29:20 »

Acibadem'i kaldýrýp yerine Universal'i koyunca oldu bu iþ )))...

kýzlarý ne kadar tebrik etsek az, geçen sene VBGS'nin baþarýsýný devam ettirdiler ve CEV'de bir Türk dominasyonunun önünü açtýlar..

Ancak þunu da belitmek lazýmki Ýtalyanlar olmayýnca bu iþin keyfi olmuyor. Bu sene kupayý almamýza raðmen ne kendi oynadýðýmýýz voleybolün ne de genelde Final Four'da oynanan voleybolün kalitesinin 3 sene önceki F4'le kýyaslanamayacaðýný düþünüyorum.  O finali kaybetmemize raðmen bugün 3-0 kazandýðýmýz maçtan çok çok daha yüksek kalitede bir oyun oynamýþtýk...

Umarým Ýtalyan takýmlarý geri döner ve onlarla Türk takýmlarý olarak uzun sürecek keyifli ve kaliteli bir rekabete gireriz.....

Form a Fuckin\\\' Wall
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #288 on: 24 Aug 2014 - 13:50:00 »

Voleybol Bayanlar Dünya Grand Prix'i ile ilgili iki not düþeyim dedim. Bir tanesini oyuna yeni bir kural getirip, sayýlara teniste olduðu gibi itiraz etme hakký var, þahin gözü hesabý. Bunda da öyle her sayýya itiraz edilmiyormuþ, mesela blok aut olduðu zaman ele deyip deðmediðine bakamýyoruz, çizgiye top deðdi mi fileye temas var mý gibi alanlar için itiraz hakký kullanýlýyor. Ancak iþin ilginç yaný Türkiye-Rusya maçýnda çizgiye deðip deðmediði ile ilgili bir pozisyonda biz itiraz ettik ve haklý çýktýk ama hakem kabul etmedi ve benim dediðim olur diyerek sayýyý Rusya'ya verdi. Sporda böyle bir durum görmedim hakem bilgisayara önem vermedi ve itiraz hakký denen uygulamayý da hiçe saydý. Bu uygulama konusunda çalýþýlmasý gerek hem de çok ciddi.
Diðer konu ise sporcumuz Neriman Özsoy ile ilgili, bu kadar çýta yükselten bir sporcu görmedim, olaðanüstü bir seviyeye gelmiþ durumda. Geliþim hýzý muazzam, bu turnuvada her maç ortalama 25 sayý civarýnda oynadý. Son iki maç 36 ve 32 sayý aldý. Bunun yanýnda oyun zekasý nerede ne yapacaðýný hangi vuruþun iyi olacaðýný kestiren muazzam bir oyuncu olmuþ. Ben uzun zaman sonra bu kadar dominant olan bir Türk oyuncu görmemiþtim, Neslihan sonrasý takýmýn öldürücü ismi kesinlikle o.

...just one more peaceful day...
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #289 on: 24 Aug 2014 - 15:19:12 »

Bilgisayardan bakýldýðýnda ilk baþta "faul yok" denmesine raðmen bilgisayar kararý deðiþti ve "faul var" yazdý. Hiçbir þey anlamadým bu durumdan.

Bir diðer saçma bulduðum þey de Dünya Þampiyonasý ile Grand Prix arasýnda çok fazla boþluk olmamasý. Grand Prix turnuva senelerinde biraz gereksiz bir organizasyon gibi görünüyor.

Bizim takýmda sakatlarýn yokluðu hissedildi, Meliha ve Kübra bu seviyede tecrübe kazanmýþ oldular. Seda da girdiði anlarda fark yarattý, umarým o ve Neslihan 1 ay sonraki turnuvaya hazýr olur. Özellikle Meliha rakipler tarafýndan yumuþak karýn olarak görüldü maalesef.

Son bir not da Brezilya'ya. Sanýrým 20 senedir (!) ayný ekip beraber oynuyor. Aktif jenerasyonlarý muazzam.
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #290 on: 18 Apr 2020 - 14:15:30 »

https://www.facebook.com/cbtokgoz/videos/10158254469559721/?t=36

MAÇ SAYISI DEDÝÐÝN BÖYLE OLUR.
Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dýþý  |  Diðer Sporlar  |  Topic: Veleybol! « previous next »
    Jump to: