Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2020 - 01:41:48
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Topic: Veleybol! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20
Author Topic: Veleybol!  (Read 90640 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #255 on: 23 Mar 2009 - 11:40:10 »

gercekten cok harika bir macıt izlerken biran bile yerimde duramadım..Gercekten Arkas hakettiği bir şampiyonlugu aldı.
İnsallah futbol ve basketboldakiler gibi numunelik bir basarı olmaz...

Yalnız bir konuda fikrimi belirtmek istiyorum.Mac boyunca arkadan sürekli bagıran adam ve calınana 10.yıl marsı gercekten cok sinir bozucu idi. Benim bildigim mac sırasında mikrofon ile bole bagırmak vs yasak ama voleybolda farklı bir uygulama varsa bilemiyorum...

Son Turnuva Şampiyonu
Ug®_GnY
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #256 on: 23 Mar 2009 - 14:21:50 »

Yalnız bir konuda fikrimi belirtmek istiyorum.Mac boyunca arkadan sürekli bagıran adam ve calınana 10.yıl marsı gercekten cok sinir bozucu idi. Benim bildigim mac sırasında mikrofon ile bole bagırmak vs yasak ama voleybolda farklı bir uygulama varsa bilemiyorum...

sorma, salonda bulunan herkesin beynini .ikti zaten.. hakan doğanay diye gerizekalının biriydi o.. zaten hiç sevmezdim ama bu hafta sonu nefret ettirdi kendinden.. organizasyon hakan doğanay ve o müzikleri kim çalıyorsa o kişinin dışında mükemmele yakındı.. bu gürültülerden dolayı organizasyon komitesi mutlaka bir ceza verecektir bence.. ayrıca son sette abartarak rakip oyuncu servis atana kadar cezanın fark var şarkısını sürekli başlatıp kapattı.. o da çok gereksizdi..

ayrı bir yorum olarak hakan doğanay yerine başka biri olsa seyircilere bu uyarıları daha nazik yapsa daha etkili olabilirdi.. ben hiç katılmadım mesela o sırada hakan doğanaya küfür etmekle meşguldüm Smiley

ama bu konuda böyle bir uygulamaya girişmiş olmalarının sebebide göztepe veya karşıyaka gibi taraftar kitlesine sahip olmamaları olabilir.. aslında göztepeyle voleybol şubesinin yönetimi konusunda bir anlaşma yapsalar bu şekilde bir sıkıntı olmazdı sanırım.. ksk amatör branşlarında yaptığı sponsorluk paralarını futbolda kullandığı için onu örnek vermiyorum yanlış anlaşılmasın..

en son olarak bu başarının numunelik olması konusunda da bişey söylemek istiyorum.. arkasın tesisleri ve altyapıya verdiği önem avrupadan sürekli takip ediliyor.. ve bu maçtan sonraki yöneticilerin açıklamaları da herşeyi açıklıyor sanırım.. hepsi bir ağızdan '' her şey hayal etmekle başlar '' diyerek bu klubü kurdukları günden beri sürekli ilerleyen hedefler kurduklarını belirterek bundan sonraki hedefin şampiyonlar ligi olduğunu belirttiler..

Ug®_GnY
Cacofonix
Guest
« Reply #257 on: 23 Mar 2009 - 16:55:16 »

Bence de elde edilen basari muıkemmel. Ve katılıyorum, insallah bu basarilar numunelik olmaz...

Bunların yanında benim bir de sorum olacak... Bu elde edilen challenge kupasi nin formatı nedir? Takım kaptanının konusmalarından anladıgım kadarı ile avrupa daki en degerli kupa bu degil. championship kupasindan sonra gelen bu kupanin yeri nedir acaba?
smyrnall
Pro. Member

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.

View Profile
« Reply #258 on: 23 Mar 2009 - 17:12:36 »

Denizcilikte rakip firmamız olan  Grin arkası hem izmir hem spor adına bu başarıyı yakaladıkları için tebrik ediyorum. Voleybol'a gerçekten önem verdiler üstüne düştüler sonuç ortada. Umarım eczacıbaşı, efes pilsen gibi bi marka takıma dönüşür, devamı gelir.

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.
www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
Ug®_GnY
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #259 on: 24 Mar 2009 - 00:07:08 »

Bence de elde edilen basari muıkemmel. Ve katılıyorum, insallah bu basarilar numunelik olmaz...

Bunların yanında benim bir de sorum olacak... Bu elde edilen challenge kupasi nin formatı nedir? Takım kaptanının konusmalarından anladıgım kadarı ile avrupa daki en degerli kupa bu degil. championship kupasindan sonra gelen bu kupanin yeri nedir acaba?

futboldaki uefa kupasına denk geliyormuş.. hatta şampiyonlar liginden elenen takımlar bu kapaya devam ediyormuş aynı uefa kupası gibi..  bugün yeniasır tvde şube başkanı söylerken öğrendim..

Ug®_GnY
sean
Newbie
*

View Profile
« Reply #260 on: 24 Mar 2009 - 14:15:23 »

futboldaki uefa kupasına denk geliyormuş.. hatta şampiyonlar liginden elenen takımlar bu kapaya devam ediyormuş aynı uefa kupası gibi..  bugün yeniasır tvde şube başkanı söylerken öğrendim..

UEFA ya falan denk gelmiyor.Avrupadaki 3. kupa. Ayrıca CL den elenenler CEV den devam ediyor.En büyük kupa Champions League.Geçen yıl Arkas mücadele etmişti ama gruptan çıkamamıştı.Bu sene Fenerbahçe CL de mücadele etti ve gruptan çıkan ilk Türk takımı oldu (ki bence bi uzun yıllar daha çıkan takım olmaz). En büyük 2. kupa ise CEV CUP.

Arkas'ın mücadele ettiği Challenge Cup ta bu sezon İtalya , Rusya , Polonya liglerinde 6., 7. 10. sırada yer alan takımlar vardı genellikle.(şu andaki sıralamalara göre)Güçlü olmayan liglerin üst sıralara onayan ekipleride vardı.Ama yinede Arkasa tebrikler sonuçta bir ilki başardılar.
« Last Edit: 24 Mar 2009 - 14:20:17 by sean » Logged
MT
Jr. Member
**

thriller...

View Profile WWW
« Reply #261 on: 6 Apr 2009 - 23:46:57 »

Galatasaray Vakıfbank'ı 3-2 yendi ve seriyi 2-1 yapıp yarı finale yükseldi. Yılın bombasıdır bu. Sen o kadar Grün'ü Neslihan'ı al sonrada elen...

Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #262 on: 6 Jun 2009 - 10:11:59 »

fenerbahçe hırvat osmokrovic ve rus gamova'yı almış, şampiyonlar ligi'ne iddalı girilecek sanırım. haftaya 1 yabancı daha geliyomuş. glinka, glass, flier veya piccinini inerse uçaktan, türkiye'de voleybol kombinesi rekoru kırılır yanlız.

drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #263 on: 6 Jun 2009 - 15:46:20 »

fenerbahçe hırvat osmokrovic ve rus gamova'yı almış, şampiyonlar ligi'ne iddalı girilecek sanırım. haftaya 1 yabancı daha geliyomuş. glinka, glass, flier veya piccinini inerse uçaktan, türkiye'de voleybol kombinesi rekoru kırılır yanlız.

naz aydemir de geldi bu arada  sappi

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #264 on: 2 Aug 2009 - 15:36:54 »

efendim Besiktas Bayan Voleybol Takımı Sanja Popovic ile anlasmıs, simdiden ekran basına gectik. Kendisi Avrupa'nın en iyi skoreri olarak lanse edilir. Su durumda bi de Dabovic tekrar donerse bu sezon patlama yapar tribunler.

MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #265 on: 2 Aug 2009 - 19:14:49 »

Bu kadın da bi fotoğrafında güzel birinde çirkin. kararsız kaldım, fizik tmam da Cheesy
« Last Edit: 2 Aug 2009 - 19:15:05 by MineField » Logged

Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #266 on: 2 Aug 2009 - 21:50:01 »

"kalbi atsın yeter" mantığındaki insanımız için önemli değil nasıl olduğu.
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #267 on: 3 Aug 2009 - 01:49:17 »

nefes alsın yeter diye biliyorum ben onu  Smiley bi  de şu fotodaki insana da bu yorum yapılmaz ki ..

...
Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #268 on: 3 Aug 2009 - 03:57:39 »

eheh, doğru ikisi de var.

http://www.youtube.com/watch?v=E1t5WYwxA4A
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #269 on: 12 Dec 2009 - 15:10:08 »

Fenerbahce Acibadem efsane olmaya dogru gidiyor...

Fenerbahceliler takip ediyordur ama ben herkesi bu takimi takibe davet ediyorum.. bizim daha once sadece Rus ve Italyan takimlarinda gorebildigimiz bir dominantlikla oyun oynuyorlar.. son Dinamo Moskova maci herhangi bir klup takimimizin deplasmanda ust duzey bir takima karsi oynadigi en dominant mactir herhalde yada belki Efes'in deplasmanda Olympiakos'u farkli yendigi macla kiyaslanir ancak...  yine de bunun ne demek oldugu soyle bir kiyaslamakla aciklamak yanlis olmaz sanirim.. bunun karsiligi bir futbol takimimizin sampiyonlar liginde grupta namaglup durumda olup, Barcelona'yi deplasmanda ilk 15 dakika haric top gostermeden surekli rakibi kendi alaninda savunmada tutup 3-0 yada 4-0 gibi bir skorla yenmesine esdegerdir..

ben ozellikle televizyondan maclari kacirmamaya calisiyorum.. takim gercekten her voleybolsevere keyif verecek sekilde oynuyor.. her oyuncu muthis mucadele ediyor.. Gamova sadece muhtesem bir oyuncu degil ayni zamanda cok da sempatik.. taraftarin sevgilsi.. tabi sevgili deyince Naz'dan da bahsetmemek olmaz..  guzelligi sempatikligi bir yana.. kesinlikle dunya capinda pasor olacak bir yetenek.. Dinamo macinda o oyuna girdikten sonra 22-17 geriden gelip ilk seti aldigimizi unutmamak lazim.. (elbette Seda'nin sert servislerinin de payi buyuk)

zaman zaman mansette aksiyoruz ama cabuk toparlaniyor takim.. o kada kusurumuzda olsun diyecegim artik...

macin bu goruntusune internette denk gelmissinizdir takimin mucadelesi ve her topa sahip cikmasi hakkinda iyi bir fikir veriyor..

sedat ustteki postta bir temenni olarak yazmis ama artik bu resmen beklentiye donustu diyebiliriz.. bu sene Indesit CL de en kotu final bekliyor herkes..

Form a Fuckin\\\' Wall
Pages: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Topic: Veleybol! « previous next »
    Jump to: