Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2020 - 01:52:36
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Topic: Aikido, Savaş Sanatları 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Aikido, Savaş Sanatları  (Read 27342 times)
icedhell
Guest
« Reply #30 on: 8 Jan 2004 - 01:48:15 »

esk e gidince başlıcam derhal aikido ya hayırlısıyla aikidoya iki hafta içinde başlıyorum.gidip bi judoki,bir bokken bi de jo alacam.

Vay canına sayın seyirciler, esk'li bi aikidocu üstelik batug üyesi. Ben 8 aydır aikido eğitimi alan, hocası en baba Türk aikido'cu Nebi Vural Sensei'nin (6. dan) en iyi öğrencisi olan Burak Azak (4.dan) olan, yukarıdaki terimlerin hepsini bilen (halitt bey biri NBA'e laf atınca üzülmüyor musunuz) ve önümüzdeki ay 4. kyu'ya yükselecek olan (sensei izin verirse tabii) şu an mutluluk gözyaşları döken bir insan olarak o kadar mutluyum ki.

Sevgili Icedhell hemen kayıt yaptır. Okuldakine mi gidecen yoksa esjim'e mi? Esjim'in yeni salonu açılsın ben de oradayım.
merhaba kardeş
burak sensei bizim de  arkadaşları hocasıdır.benim vaktim olmadığı için gidememiştim.
burak hoca bildiğim  kadarıyla 2.dan olarak tanınıyor dünya aikido federayonunca.türkiye de 3 .dan ama bu yazdan beri dan aldıysa bilemem.
ama ankarada burak hocanın bir arkadası var bora hoca. bir aksilik olmassa onun dojosunda başlıycam.
okula bir dönem ara verdim.o yüzden burada başlıycam.
ayrıca burak hoca seninde bildiğin gibi aikido federasyonunda görevli.okulu bitirdi mi bıraktı mı bilmiyorum da esk e pek gelmiyor artık.
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #31 on: 8 Jan 2004 - 12:25:08 »

esk e gidince başlıcam derhal aikido ya hayırlısıyla aikidoya iki hafta içinde başlıyorum.gidip bi judoki,bir bokken bi de jo alacam.

Vay canına sayın seyirciler, esk'li bi aikidocu üstelik batug üyesi. Ben 8 aydır aikido eğitimi alan, hocası en baba Türk aikido'cu Nebi Vural Sensei'nin (6. dan) en iyi öğrencisi olan Burak Azak (4.dan) olan, yukarıdaki terimlerin hepsini bilen (halitt bey biri NBA'e laf atınca üzülmüyor musunuz) ve önümüzdeki ay 4. kyu'ya yükselecek olan (sensei izin verirse tabii) şu an mutluluk gözyaşları döken bir insan olarak o kadar mutluyum ki.

Sevgili Icedhell hemen kayıt yaptır. Okuldakine mi gidecen yoksa esjim'e mi? Esjim'in yeni salonu açılsın ben de oradayım.

AHa!!! foruma girmedigim zaman içerisinde bana laf atılmış, şu an gördüm. Hemen cevap vereyim;

Çok sevgili Mithrandir kılık kardeşim gri gandalf;

-Walla bugune kadar Nba laf atan olmadı, kim niye niçin laf atsın o ayrı konu;
-LOTR'a laf atanlarala fena kapışmışlığım olmuştur, bir tanesini daha dün babamla yaşadım Cheesy
-Benim Ne muzoşumla  ne de savaş sanatlarıyla dalga geçtiğim yok, olaya biraz espri katmak istedim,
-çok resmi oldu ama şu an aklıma gelen komik bir olay yok, durun bi dakka var hugodaki cocugun tolgaya kufretmesi aklıma geldi şimdi Grin

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #32 on: 8 Jan 2004 - 16:02:34 »

Burak Sensei İst'te çalışıyor ama okul daha bitmedi. Benim bildiği yeni 4.dan oldu. 3 hafta önce Antalyadaki seminerde beraberdik de Wink

AHa!!! foruma girmedigim zaman içerisinde bana laf atılmış, şu an gördüm. Hemen cevap vereyim;

Çok sevgili Mithrandir kılık kardeşim gri gandalf;

-Walla bugune kadar Nba laf atan olmadı, kim niye niçin laf atsın o ayrı konu;
-LOTR'a laf atanlarala fena kapışmışlığım olmuştur, bir tanesini daha dün babamla yaşadım
-Benim Ne muzoşumla  ne de savaş sanatlarıyla dalga geçtiğim yok, olaya biraz espri katmak istedim,
-çok resmi oldu ama şu an aklıma gelen komik bir olay yok, durun bi dakka var hugodaki cocugun tolgaya kufretmesi aklıma geldi şimdi  

LOTR kosunda haklısın, ben de valideye derdimi anlatamıyom. Mithrandir konusunu anlamadım. Ben Mithrandir yerine Gandalf the Grey'i seçtim çünkü o zaman ki espirili ve deli hali daha bi ben gibiydi. Ak Gandalf olunca hep iş hep iş. Kitapta okuyunca bu kadar güzel canlandıramamıştım ama Gri Gandalf'ın Balrog ile Moria'daki kapışması filmde harikaydı. "Madem aşağa düşüyoruz bari şu zibidiye dersini vereyim" şeklindeki uçuşu süperdi. İster inan ister inanma o sırada bana Jordan'ı hatırlattı. Jordan'ın son dönüşünde şimdi hatırlıyamadığım bi maçta yediği bloktan sonra cost to cost koşup "blok öyle konmaz böle konur" diyerek çift el blok koymuştu, eminim hatırlıyorsundur. Elinde top yere indiğinde yüz ifadesi aynen şöyle diyordu. "Off ya çoluk çocukla uğraşıyoruz. "

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #33 on: 9 Jan 2004 - 01:40:27 »

Mithrandir konusunu hemen açıklayayım;
Gandalf'ın elf dilindeki adıdır Mithrandir. Yani Ak olsa da Gri olsa da elfler ona Mithrandir der...

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
icedhell
Guest
« Reply #34 on: 9 Jan 2004 - 19:10:15 »

halitcim bu tip mesajları özelden atsana yavrucum.ulan burda aikido konuşuyoz eşeklerin efendisini diil.
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #35 on: 10 Jan 2004 - 12:44:36 »

halitcim bu tip mesajları özelden atsana yavrucum.ulan burda aikido konuşuyoz eşeklerin efendisini diil.

lem sapıkların efendisi muzo, bak yukarıda ne demişiz lotra laf atınca tersimize geliyo demişiz. şimdi sus, ve beni benliğimle başbaşa bırak hain sarumanın uşağı seni!!! Grin

icedhell
Guest
« Reply #36 on: 10 Jan 2004 - 19:21:42 »

bu arada gandak biraderim halittin nba le bir alakası olmadığı gibi dünyaylada alaksı yoktur.onun için herhangi bir dünyevi şeye laf atılması onu bilhakis memnun eder.
kendisini kaale almamanı salık veririm.

bu arada eskişehirde sen devam ediyomusun aikidoya.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #37 on: 10 Jan 2004 - 20:53:31 »

Olsun görebildiği kadarıyla Halitt bey yine de saygı duyulası bi insan. Lotr'u okumuş, izlemiş, gece yatmayıp NBA maçı izlemiş, ertesi gün batug'da fikirlerini beyan etmiş etc. Etraftaki bir çok kazmayı görünce şükrediyorum. (ve fakat hakkatten biraz ateşli bi insan)

Evet. P.tesi yine antreman var, okulda. Antreman lafı tam uymadı gaiba yahu, ne demeli k?i

icedhell
Guest
« Reply #38 on: 11 Jan 2004 - 02:36:08 »

çalışma denir genelde çekirge Grin
 yok canım halittimi severim biraz jon jon takılsada iyidir. Shocked
icedhell
Guest
« Reply #39 on: 20 Jul 2004 - 23:47:49 »

Istanbuldakiler için: 7. dan Aikikai Thedore "Kyoshi" Wilson sensei nişantaşı valikonağı cad. hacı mansur sok. nO:1/11 de haftada üç gün aikido dersleri veriyor.kendisi aynı zamanda Zen dalında  profesör ünvanına sahiptir.aylık 100 Euro.
web sitesi:
www.clubaiki.com
icedhell
Guest
« Reply #40 on: 10 Aug 2004 - 18:58:37 »

bir aikido sense i konuşmuştu.ne konuşmuşsa güzel konuşmuştu.
Aikido bir akıştır.basitçe bırakın ve gitsin.
gitsin ve kafasını duvara çarpsın.
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Topic: Aikido, Savaş Sanatları « previous next »
    Jump to: