Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2020 - 00:50:56
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Topic: Veleybol! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 20
Author Topic: Veleybol!  (Read 90638 times)
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« on: 2 Sep 2003 - 03:39:26 »

Ata değil, baba sporumuzun güzelliklerini bu çatı altında masaya yatıralım  Grin
« Last Edit: 4 Sep 2003 - 02:46:24 by Majere » Logged
judas
Moderator
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #1 on: 2 Sep 2003 - 03:47:48 »

benim babam voleybolcudur, o yüzden kullanılan ifade uygun, şık ve zariftir..

şimdi veleybolun öncelikli sorunu kluplerin havuz gelirlerinden yeteri kadar yararlanamayıp, yayın haklarını...neyse soora uzun uzun tartışırız

RMiller31
Forum Reggie Miller'i
Jr. Member
**

It's Miller Time!!!

View Profile
« Reply #2 on: 2 Sep 2003 - 03:56:31 »

Madem konu veleybol,bi sorum war:KanalD'de yayınlanan maçlarda neden spiker iğrenç bi şekilde EArzu EAxuu ya da Elena Şap offtaa die bağırıo Huh

MJ'i durdumak imkansız olduğundan bir kenara koyarsak Miller bence dünyada durdurulması en zor,tutulması en fazla acı veren oyuncu.Pota altında yukarı aşağı koşarken onun peşinde koşmaktan her seferinde bitap düşüyorum.Onunla eşleşmek yerine Jordan'a karşı hiçbirşey yapmamayı tercih ederim
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #3 on: 2 Sep 2003 - 04:48:39 »

sende sahada o kadar çok taytlı güzel bacaklı kızı gör bütün bi maç seninde agzının suyu akar sende arzuyu aerrrrzuuuuuuu gibi agız suyuyla karışık bi biçimde söylersin Grin

Jazz6th
Guest
« Reply #4 on: 2 Sep 2003 - 06:22:59 »

voleybol benden sorulur.

sorun söyleyeyim.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 2 Sep 2003 - 12:35:57 »

Orkun'la beraber ne maceralarimiz vardir Voleybolla ilgili.2-3 sene once Besiktas erkek takimi kume dusmemeye oynuyordu bizde son 2-3 maca destek olmak icin gitmistik. Hatta son maçta yenilmiştik de Ankara'dan Çankaya Belediyesi'nin maglubiyet haberi gelince ligde kalmistik. Ondan bi onceki mac olan Çankaya Belediyesi maçında nerden geldigi belirsiz bir taraftarin "çaaaanggaayaaaaaa" şeklindeki tezahüratı hala kulaklarımda. Allah kimsenin başına vermesin...

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 2 Sep 2003 - 13:21:41 »

benim de babam okul takiminda oynarmis..

benim de cok gusel anim war.. bizi okuldayken kizlarin macina goturmuslerdi baska bi liseyle.. pek de bilmiorus voleybol macinda nasi tezahura yapilir nasi tepki werilir.. bizim kizlar dedi ki iste karsi tarafin bilmem kac numarali oyunucusu cok ii aman onun moralini bozmaya calisin.. biz de kiz topu her fileye takisinda gooooool die ayaga kalkioduk kiz en sonunda kenara alindi we aglamaya basladi hakemde bizi sahadan cikarmisti Cheesy

Richard Hammond
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #7 on: 2 Sep 2003 - 17:16:12 »

ah ah anılarım canlandı sene 1997 mi ne lisedeyiz o sene Avrupa Genç bayanlar voleybol şampiyonası Sakarya'da yapılıyordu.. Bosna Hersek - İspanya -Fransa - Türkiye - İsveç ne arasan vardı grupta isveçte ki Pençe yi hala hatırlıyorum yani olmaz böle şey Smiley Türkiyeden sonra herkes isveçi tutuyordu hatta pençe pankartları filan isveçin dil neyse sözlükleri alıp gelenler ne arasan vardı Smiley nese bunu geçelim türkiye grupta 2. felan oldu o kardar destek verdik 1 ay sonra A takım geldi salonda 20 kişi filan var bizimkiler yendi filan ne voleybol sevgimiz varmış o zamanlar be..
Yazın hiç boş durmayıp voleybol oynuyoruz bir pasör olaraktan baskettten zevkli olmamasına karşın bu sporun desteklenmesi havuzun olması felan istiyoruz..
Hatta geleneksel batug.com şenliklerine voleybolunda bi spor dalı olarak alınmasını şiddetle istiyorum...

Comeback...inş...
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #8 on: 2 Sep 2003 - 22:36:52 »

Bence voleybol erkeklere yakışmayan iki spordan biri.Erkeklerin çok daha sert ve hızlı oynamaları beni çok sıkıyor.Topu görmüyorum resmen yahu. Sadece bayanlar oynasın voleybolu!!

Favori oyuncumda Arzu Aksu' dur. Geçen sezon BJK da oynuyordu. Daha önce Eczacının efsane kadrosunun (ki hala efsane) pasörüydü.

Rappelz fan..
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #9 on: 2 Sep 2003 - 22:46:34 »

walla ben bi sevemedim şu voleybolu estetik bişiler göremiyorum arkadaşımın kız arkadaşını izlemeye gittidik bi keresinde, nerdeyse uyuyordum maçta.
« Last Edit: 2 Sep 2003 - 23:14:14 by iverson_volkan » Logged

MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #10 on: 3 Sep 2003 - 00:13:27 »

Abi bence bu voleybol tam uyuşuk oyunu ne süre var nede son anda skor yapma neymiş 25'e gelen seti alır olurmu böyle şey yaw... Adam 25'e gelecek sonra bi set kazanacak sonra 2 kez daha böylee.... anca maç kazanacak... tenis gibi kardeş hiç bi esprisi yok... raketsiz tenis...
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #11 on: 3 Sep 2003 - 00:24:15 »

Ben voleybolu sevmiorum ben bi oyunda topu tutnadımmı zevk alamam (bkz basketbol) anca bış ders olcak öle oynuorum oda istemee istemee
Bilmiorum sevenlere bişi sölemiorum ama bu voleybol maçlarındaki bağarmalar falan walla çook komik gelio bana örneğin
Serviiiiiiiiis Sayıııııııı
Sonra tam sevris kullanırken karşı takımın bayan taraftarları acayip bi ses çıkarıolar sanırım dikkat dağatmak için ama komik
(seyrettiğim maç liseler arası bi maçtı)
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #12 on: 3 Sep 2003 - 00:31:09 »

harbi bu servis atarken çıkan sesler konusunda çok haklısın Eurytos... Bi keresinde göztepe kız takımının maçındaydım coach ları tanıdıktı ve bu sesleri çıkartmayanlara maçtan sonra ceza veriyolarmış...
Serdarex
Guest
« Reply #13 on: 4 Sep 2003 - 00:10:25 »

Abi bence bu voleybol tam uyuşuk oyunu ne süre var nede son anda skor yapma neymiş 25'e gelen seti alır olurmu böyle şey yaw...

Buna uyuşuk diyosan eski kurallara ne dersin acaba. Bundan 6-7 yıl öncesine kadar 15 sayıda biter kuralı vardı. Önce servis geçiyo sonra sayı alınıyodu. Dakikalarca servis karşı tarafa geçe geçe sayı yapılamazdı. Bu hali daha güzel.
judas
Moderator
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #14 on: 4 Sep 2003 - 00:18:22 »

uyuşuk oyunu olması için bööle temposuz, okçuluk, cirit tarzı bişi olması gerekir ki voleybolun bunlarla alakası yok..
aksine gayet dinamik bir spordur kendileri..insanlar kendilerini yerden yere atarlar top çıkarmak için..

süredense belli bir sayıda bitmesi hem voleybola hem de tenise heycan katmaktadır. bu sayede 24-0 ya da 5-0 yenik durumdakilerin bile seti kazanma şansı mevcuttur. hani voleybolda çok olmaz bööle şeyler de, teniste sıkça raslanır..

Pages: [1] 2 3 4 ... 20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Topic: Veleybol! « previous next »
    Jump to: