Welcome, Guest. Please login or register.
6 Aug 2020 - 18:11:46
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: batug.com Liga Adelante 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9
Author Topic: batug.com Liga Adelante  (Read 35064 times)
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #105 on: 6 Apr 2010 - 00:00:13 »

Çocukları gözlerinden öperim Smiley

Şaka bir yana lige katılan ve eğlenceli bir sezon geçirmemizde emeği olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #106 on: 6 Apr 2010 - 05:08:54 »

adamın iki sezon oynamayacağı garantiyken lig olarak bir karar alıp lige girdiği sene draft'ta seçmek yönünde anlaşabilirdiniz. bana saçma geldi. gerçi buradaki muhabbetten sonra bizim ligde alp affetmemiş ama, bizim keeper'da sene başından beri boşta herif.

ben 1 sene elimde tutup 2011'i beklemek için almadım. beki bişeyler olur, nba'e gelir diye. böyle flaş bir gelişme olmazsa bırakırım seneye de sen alırsın kanka.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #107 on: 7 Apr 2010 - 13:42:11 »

ayıp ettin ortak, bi rubio için aramızı mı bozucaz?

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
smyrnall
Pro. Member

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.

View Profile
« Reply #108 on: 30 Sep 2010 - 22:13:52 »

Ben bu sene tek takım ile fantasy katılmak niyetindeyim onunda forum içindeki inemli/çıkmalı olan olması şükala olur. Geçen sene katıldığım Liga Adelante 2. lig gibiydi bu senede devamsa tek bu lige katımak isterim.

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.
www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #109 on: 1 Oct 2010 - 05:50:07 »

Geçen seneki gibi 18 kişiyle devam etmeyi düşünüyorum bu sezon da... Çağatay ve Ozan'dan bir üst ligden gelen olup olmayacağı konusunda bilgi aldıktan sonra alt ligden yeni arkadaşları da davet ederek ligi renew edeceğim. Bir alt ligi geçen sene ilk 3'te bitiren arkadaşların mail adreslerini bu bağlamda rica edebilir miyim?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #110 on: 1 Oct 2010 - 12:20:18 »

Ben 4. bitirmişim, hay Allah...
bLiSS
Guest
« Reply #111 on: 1 Oct 2010 - 14:00:01 »

draft tarih ve saatini onceden belirlersek tekrar katilip katilamayacagim konusunda bilgi verecegim zira su an evimde baglanti yok, bir takim sorunlardan oturu de bir sure olamayacak gibi duruyor. ancak oglenden sonra -saat 7ye kadar o da- internete girme sansim var vs. vs. ha belli olmaz belki o zamana kadar internet isini halletmis olurum. aklinizda bulunsun ama, oyle bir durumda ileride sikinti yaratmamak adina yerimi devredebilirim isteyen birine ya da alt ligden alirsiniz bir kisi daha.

edit- gerci kacinci oldugumu da hatirlamiyorum, buraya yazmisim da dusmus de olabilirim.
« Last Edit: 1 Oct 2010 - 14:01:29 by McGiven » Logged
cavsfan
Newbie
*

View Profile
« Reply #112 on: 1 Oct 2010 - 15:45:52 »

ben gecen sene 3.ligde sampiyon oldum bu sene burada oynayabiliyor muyum? Smiley
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #113 on: 2 Oct 2010 - 01:00:32 »

Ben 4. bitirmişim, hay Allah...
abi geçen sene 4. olan sen miydin ben miydim 3.lig'de?

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #114 on: 2 Oct 2010 - 01:18:45 »

abi geçen sene 4. olan sen miydin ben miydim 3.lig'de?

rusted adelante'den bahsediyor..

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #115 on: 2 Oct 2010 - 17:12:22 »

alt lige gökhan, alim ve kubilay düştüler. bilmiyorum kendileri oynarlar mı.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #116 on: 2 Oct 2010 - 17:13:11 »

devam ediyorum ben.

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #117 on: 2 Oct 2010 - 19:36:29 »

Adelante'nin altında bi lig yoksa devam ederim eheh
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #118 on: 3 Oct 2010 - 16:15:48 »

La Liga bu sene Premier olmuş, biz de ligin adını Coca-Cola Championship yapalım Şansi.
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #119 on: 3 Oct 2010 - 17:05:29 »

Beyler lig davetiyelerini gönderdim. Alt ligden çıkanlardan sadece bir kişi mail adresini gönderdi yalnız, diğer ikisini de bekliyorum. Alim'e de ulaşmaya çalışıyorum durumunu netleştirmek için...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: batug.com Liga Adelante « previous next »
    Jump to: