Welcome, Guest. Please login or register.
6 Aug 2020 - 17:40:13
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: batug.com Liga Adelante 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 9
Author Topic: batug.com Liga Adelante  (Read 35061 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« on: 28 Sep 2009 - 23:02:58 »

arkadaşlar böyle bir fikrimiz var. mevcut liglerden birini atayalım yahut yeni bir lig açalım, primera'da olmayan baba yahoo'cular da orda geçirsin sezonu. bizim ligin son üçü düşsün, o ligin ilk üçü çıksın. yasin sanırım sen baya hakimsin bu gruba. fikirleri alalım.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 28 Sep 2009 - 23:20:45 »

Baba yahoo'culardan benim gibi çaylaklara da yer olursa katılmak isterim.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #2 on: 28 Sep 2009 - 23:47:59 »

arkadaşlar böyle bir fikrimiz var. mevcut liglerden birini atayalım yahut yeni bir lig açalım, primera'da olmayan baba yahoo'cular da orda geçirsin sezonu. bizim ligin son üçü düşsün, o ligin ilk üçü çıksın. yasin sanırım sen baya hakimsin bu gruba. fikirleri alalım.
bu fikri bizim sonuna kadar variz ligine uygulamayi düsünmüstüm ama sonra vazgecmistim. yapilmayacak sey degil tabi. bence bu seneden kendinize bir alt lig secebilirsiniz bile. genclerden baya hevesli var. komisyonerligi üstlenen biriyle paslasarak gayet güzel bir sistem olusturulabilir. basvurular toplanir, yahoo fantasy profilindeki bara bakaraktan en iyilerden bir lig olusturulabilir. Su an hepsinden ayri ayri keyif aldigim 4 ligde oynadigim icin böyle bir ligde oynamayi düsünmüyorum ama elimden gelen yardimi da yapmaya hazirim.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 28 Sep 2009 - 23:55:11 »

Eğer ligde yer olursa ben oynamak isterim. CV'im aşağıdak gibidir:

Basketball 2008 1 of 12 Kensai Startin5  
Basketball 2008 11 of 12 Kensai Gencsubaylar
Basketball 2007 1 of 18 Kensai batug.com Genc Subaylar

Gencsubaylar liginde iki sezonda bi şampiyonluk, diğerinde sakatlıklar, Arenas ve Dunleavy'nin dönmemeleri, yapmaya çalıştığım takaslara ezeli rakiplerimin vetoları..vs Smiley ancak sonuna kadar takibi sürdürdüğümü de belirtmek isterim. Startin 5'ın ilk sezonunda da şampiyonluk.
Champ
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4 on: 28 Sep 2009 - 23:59:45 »

ben oynamak isterim.. yahoo profilimi göndermiştim ama yine gönderebilirim gerekirse..
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #5 on: 29 Sep 2009 - 00:39:09 »

Ozan, Yasin girmeyecekse ben açayım ligi ama Yasin sen de gir be...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #6 on: 29 Sep 2009 - 00:39:36 »

bende alt ligde yer varsa katılmak isterim.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #7 on: 29 Sep 2009 - 00:46:36 »

aç şansal, yasin girer zaten. yalnız bizim ligle ayarları aynı yapalım, varsa 18 takım, 8 playoff, 21-22-23. hafta playofflar, sınırsız acquisition.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #8 on: 29 Sep 2009 - 01:03:29 »

ben de yer varsa katılmak isterim...geçen sezon askerlik mevzusundan yarım kaldı. bu sezon saldırırız artık Smiley gerçi 3 senedir başka liglerde sürekli ilk tur seçimlerimde sakatlıklar peşimi bırakmadı. hayırlısı Cheesy

cavsfan
Newbie
*

View Profile
« Reply #9 on: 29 Sep 2009 - 01:25:38 »

2004'ten beri okuldan cocuklarla oynadıgımız bi lig mevcut. Gecen sene batug forum 3. ligde finalde yasine boyun egdim. yer olursa katılmak isterim Smiley
not: 11. oldugum sezon askerlik sebebiyle, ilk sezonda adı üstünde ilk sezon Smiley

Basketball   2008   1 of 12           BilkentFTP
Basketball   2008   2 of 16           Batug Forum 3. Lig
Basketball   2007   11 of 12         BilkentFTP
Basketball   2006   6 of 12           BilkentFTP
Basketball   2005   1 of 12           BilkentFTP
Basketball   2004   10 of 10         BilkentFTP
« Last Edit: 29 Sep 2009 - 01:26:00 by cavsfan » Logged
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #10 on: 29 Sep 2009 - 02:01:48 »

Ozan sizin ligde division yaptınız mı?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 29 Sep 2009 - 04:40:44 »

Sonuna kadar varızda da varım, bu lige katılmayı isterim.

#memircagan
Cesc
TurkishWolves
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #12 on: 29 Sep 2009 - 21:08:08 »

Ben de katılmak isterim yer olursa. Fantasy profilini kime mesaj atmak gerekiyorsa atalım. Geçen seneki düşüşten sonra sonuna kadar varız'da üç yıl üstüste şampiyonluk sözü verdim, o derece hırslı geliyorum bu sene.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 30 Sep 2009 - 00:20:05 »

katılırım bende, bolca ilk 4 derecem var, şampiyonluğum var. ama 16 takım olursa daha ligin kalitesi açısından daha iyi olur düşüncesindeyim.

H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #14 on: 30 Sep 2009 - 00:48:11 »

Ben de varım, yer kaldıysa tabii.
Pages: [1] 2 3 4 ... 9
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: batug.com Liga Adelante « previous next »
    Jump to: