Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 23:13:09
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Gecenin Maçı 2009 - 2010 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2009 - 2010  (Read 7967 times)
tolgatmac
Full Member

JoRdAn

View Profile
« Reply #15 on: 19 Jan 2010 - 23:34:13 »

hatta son dakikalardaki kritik toplarında J-rich tarafıdan kullanılması gerektiğini söyledi.onu kazanmak babında sokamasa bile mutllaka o kullanmalıymış.
yani bilmiyorum kendisi J-rich fanı olabilir ama suyunuda çıkarmamak gerek.
bunun dışındaysa ben koçun yorumlarını genel olarak beğendim diyebilirim.nba tv de de rahatlıkla yorumlayabilir maçları vede sadece spikerlede olmuyo bu basket maçları en az bi yorumcu şart diye düşünüyorum.koçu nba tvde görmek istiyorum yada başka bir yorumcuyu farketmez yeterki adamakıllı bi yorumcu olsun.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #16 on: 1 Mar 2010 - 00:24:49 »

2 sayı gerideyken 30 sanıye kala fastbreakte j-rich bomboş smacı kaçırdı ve fark 4 oldu. burda sas vermez heralde mucize olmazsa
şaka gibi

edit: nashde son hücumda saçmaladı,3 sayıya ihtiyacın var ve 1 sanıye kala posttakı adama pas atıyorsun.soksa ne olcakki,zaten herif şutu atamadan süre bitti.
Nash kendisi 3 ü sallayacaktı,7 metrede falandı
« Last Edit: 1 Mar 2010 - 00:35:44 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #17 on: 1 Mar 2010 - 00:40:58 »

bende anlamadım bir önceki hücumda mucizevi sokmuşken neden sallamadı ortasahadan ?
birde aslında posttaki elemana değilde 3lüktekine çıkardı sanırım, ama oradaki elemana gitse de süre yetmeyecekti.
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Gecenin Maçı 2009 - 2010 « previous next »
    Jump to: