Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 02:36:13
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: 16. Basketbol Günleri - Takımlar ve Yorumlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: 16. Basketbol Günleri - Takımlar ve Yorumlar  (Read 15598 times)
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #30 on: 4 Aug 2009 - 14:34:17 »

ben neymişim yahu, ilk defa gelecekler büyük hayal kırıklığı yaşayacak Smiley
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 4 Aug 2009 - 15:17:12 »

Doğruya doğru en büyük favori ilk gm'lik zaferine çok yakın görünen sekonun takımı. Kerem abi tek başına da alır götürür ancak takımdakilerin hiç birini oynarken görmesem de söylendikleri gibiyse bir sıkıntı olmadan şampiyon olabilirler. Volkan'ı da oynarken görmedim ama boyundan posundan tahmin edilebiliyo katkısı. Eğer bursa ahalisinin dediği gibiyse bu turnuva steal olup önümüzdeki turnuvalarda üst turlara kapağı atar.

Kerem abiler 2. gün bi taraftan finale çıkarken diğer tarafta da muhtemelen Gökhan abiyle hocanın takımı yarı finalde karşılaşır. 2 takımın güçleri yakın, o günkü formlara bakar sonuç. Hangisi finale çıkarsa çıksın favori sekonun takımı olacak olsa da bu iki takımdan biri şampiyon olursa da sürpriz olmaz.

Turnuvanın plasesi hırs yaparlarsa Kubi'nin 3 numaralı oyunu işaret etmesi sonrası, Gani-Gürkan ikilisinin perdelerini kullanarak rakibin bir anlık dalgınlığından faydalanıp Cem-Arın ikilisinin amansız üçlükleriyle sayıya gidebilecek olan Artvin Hopaspordur. Maç alırlarsa şaşırmam sappi

Şimdiden herkese iyi turnuvalar diyeyim, önümüzdeki turnuvalarda bir daha beraber olmak dileğiyle

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #32 on: 4 Aug 2009 - 18:55:56 »

evet draft sayfasını gördüm.. emeği geçenlerin hepsinin ellerine sağlık çok nefis olmuş gerçekten...

ne yazık ki bu turnuvada da aranızda olamayacağım. en başta belirtmiştim. 15 ağustos'ta kardeşim evleniyor. haliyle telaş, hazırlık gırla... bu sebeptendir ki gelemiyorum...
benim babam bilecik'li.. küçüklüğümde çok gidip gelirdik oralara.. babaannem vefat edene kadar hemen hemen her sene 1-2 kez giderdik... o yüzdendir ki gelmek çok istiyordum ama kısmet değilmiş Sad

herkese iyi turnuvalar.. eminim ki yine çok iyi bir turnuva olacak...

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #33 on: 4 Aug 2009 - 22:46:58 »

Takımın adı Absolut Veteran

(Gürkan the last airbender sappi )
« Last Edit: 4 Aug 2009 - 23:13:46 by Tayshaun » Logged
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #34 on: 5 Aug 2009 - 00:24:06 »

muthis isim ve logo yakisir takima  zen

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #35 on: 5 Aug 2009 - 01:19:40 »

Go, go Power Rangers!

kırmızı - gani - Rocky DeSantos
siyah - gürkan - Adam Park
mavi - cem - Billy Cranston
sarı - arın - Aisha Campbell
pembe - kubi - Kimberly Hart

laz usagi
« Last Edit: 5 Aug 2009 - 01:40:10 by Adam Park » Logged
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #36 on: 5 Aug 2009 - 01:29:24 »

hanginiz hangi ranger, onu da yazin bari gürkan

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #37 on: 5 Aug 2009 - 04:26:12 »

Çooook uzun zamandır gelemiyorum ne turnuvaya ne Bilgi'ye. O yüzden biraz saçmalamış olabilirim, bilmiyom işte. PR olarak şeettim.

#1 - Kayhan/Yasin/Doğuş/Samed/Ataman (GM: İsmail Ö.)

Takım kimyası süper. Ada style parkelere taşınıyor. Şeker bile satış koyarak takımın karakterini gösterdi. Kadroda da iki sağlam uzun, bir 'best player in the league' gard var. Süper ama beni asıl korkutan Ataman Abi. Yine "bu kadar da olmaz" performanslar bizi bekliyor.

#2 - Kerem/Buğra/Soner/Lolo/Volkan (GM: Seko)

Oooouuu rainmaker(s). Kerem'i anlatmaya gerek yok. Soner de katkısını iç-dış olarak daha dengeli verirse çok daha etkili olurlar. Tanımadığım iki adam var ama scout raporları ikisi içinde hayli iyi. İzlemeyi dört gözle beklediğim bi takım.

#3 - Emre/Ozan/Şaban/Berk/Çağatay (GM: Arda)

Aslında bu takımda bi veteran olsa final garanti olurdu diyecektim ama ikinci tur seçimi Ozan'a bakıyor ve neden olmasın diyorum. Ozan'ın takım arkadaşlarını oynatması önemli ama bu sefer Emre'yi parlatması lazım. Nigga da McGrady kompleksinden kurtulup her maçta belli bir seviyenin üzerinde oynarsa çarklar döner, makina çalışır.

#4 - Sedat/Olgu/Çağrı/Yavuz/Mehmet

Pivotuyla forvetiyle, yıldızıyla görev adamıyla güzel ve dengeli bir kadro. Oyuncuların her birinin performansındaki artış yada düşüş direk takım derecesini etkileyecektir

#5 - Alp/Berk/Batuğ Abi/Volkan/?? (GM: Gökhan)

İlk üç tur seçimi harika, sonrası facia. Mert gelemeyecekmiş ki bu da rotasyonlu oynamayı en çok seven takımı yedeksiz bırakıyor. Tabii FA piyasasından biri dahil olacaktır ama bu kişinin oyuna hemen etki edebilen biri olması lazım. Yoksa Volkan'ın galonlarca Belçika birası ile besleyip büyüttüğü göbeği ile hiç bir yere gidemezler. Yine de top bir kez bu takıma geçti mi Alp-Berk duo'sunun ne kadar çoşacağı tahmin edilemez. (ulan bunun ingilizcesi daha güzel tınıyordu) Zaten winner insan Batuğ Abi de var; uyumaya gelmez bir anda kendinizi tokalaşırken bulabilirsiniz. Ah işte Volkan olmayacaktı ki son adam. Maalesef GM yönetiminde yaşanan karmaşa böyle bir karışılığa sebep oldu.

#6 - Övünç/Ümit Can/Özgür M/Tansu/Tolga (Muyu)

Turnuvanın açık ara en yetenekli takımı. Lakin efsane kadro Injured List'i ismen ve manen hatırlattıkları için endişeliyim. Starting 4 sağlık sorunu yaşamazsa ve biraz kondisyonları varsa kesin şampiyon olurlar. Burada sapıtmaya en yakın isim olarak Ümit Can'ı görüyorum. Turnuvalarda iyi oynaması için havaya girmesi önemli. Eh Övünç ve Özgür Menemencioğlu ile oynarken de havaya giremezse diyecek bişeyim yok.

#7 - Gani/Gürkan/Kubilay/Cem/Arın (GM: Fevzi)

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı nokta burası işte.

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 5 Aug 2009 - 20:05:50 »

8 takım yok mu bu turnuvada?
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #39 on: 5 Aug 2009 - 21:28:50 »

benim favorilerim keremler,sedatlar ve kayhanlar. süprizlere alpler ve bizi yazıyorum.

Adabazar turnuvası benim açımdan kısmetsiz bir tunuva oldu. Gelmeden önce lig maçında belki de haatımın en fit ve formda dönemindeyken sakatlanmıştım. Orada da zaten bu yüzden oynamayı denememe rağmen becerememiştim. Zaten oradan sonra yaklaşık 3 ay fizik tedavi ve adını yeni öğrendiğim spinal manipülasyon zımbırtılarına gidip geldim. Hafif bel ağrıları ara sıra çekmeme rağmen fiziksel olarak gayet iyiyim. Basketbol oynamayı biraz hatırlarsam sanırım bizde yukarıyı zorlarız...

Bu arad taşşaum da geri dönüyor laz usagi özledim lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #40 on: 5 Aug 2009 - 22:12:01 »

beş tane favori yazmışsın bizi yazmamışsın övünç, teessüf ederim. insan nezaketen yazar.  ows

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #41 on: 5 Aug 2009 - 22:50:08 »

baba underdoga sizi bıraktım ki kazandıınızda kimse bizden bahsetmiyordu diyebilin.

Arın
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #42 on: 6 Aug 2009 - 17:57:34 »

Go, go Power Rangers!

kırmızı - gani - Rocky DeSantos
siyah - gürkan - Adam Park
mavi - cem - Billy Cranston
sarı - arın - Aisha Campbell
pembe - kubi - Kimberly Hart

laz usagi

cem istersen maviyi lakers sarısıyla değiştirebiliriz.
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #43 on: 7 Aug 2009 - 11:02:44 »

bizim takımın adı da damat halayı. düğün öncesi kısıtlı imkanlar dolayısıyla logo vs yapamadık

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #44 on: 8 Aug 2009 - 11:11:55 »

Takın ismi konusunda bir alternatif üretemedik. Turnuvadaki yokluğum nedeniyle böyle bir isim düşündüm. gecikmeli de olsa yazıyorum!

"In the Name of the HOCA"

« Last Edit: 8 Aug 2009 - 11:12:37 by James » Logged

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: 16. Basketbol Günleri - Takımlar ve Yorumlar « previous next »
    Jump to: