Welcome, Guest. Please login or register.
18 Aug 2019 - 04:42:43
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Türk Basketbolu  |  Topic: TBL Transfer Dosyası 2009-10 / Tartışma, yorum, dedikodu vs. vs. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 26
Author Topic: TBL Transfer Dosyası 2009-10 / Tartışma, yorum, dedikodu vs. vs.  (Read 105391 times)
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #270 on: 19 Aug 2009 - 20:12:01 »

doğru değil Smiley

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
the Glide
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #271 on: 20 Aug 2009 - 01:48:22 »

bir bjk taraftarı olarak enes'in gitmesine üzüldüm.. şahsi fikrim tbl, euroleague ve milli takımlar seviyesinde edineceği tecrübe ncaa tecrübesinden çok daha faydalı olacaktır.. dil demeyin, bu devirde ingilizce öğrenmeyeni dövüyorlar.. eğitim için gidiyor olsa, ilk sene sonunda drafta girmek istediğini söyledi.. amerikan kültürü falan desek, adam doğuda bir köyde değil istanbulda yaşıyor sonuçta, çok da uzak kültürler değil.. artniyetli bir seçim olduğunu düşünmüyorum ama bence yanlış bir seçim oldu, kalsa daha iyiydi..

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #272 on: 20 Aug 2009 - 13:38:48 »

Kedrick Brown Bornova'ya gelmiş. All-Star'a kadar dayanırsa, müthiş bir smaç yarışması gelebilir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24993267/

saLsa
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #273 on: 21 Aug 2009 - 13:51:45 »

Josh Heytvelt => Oyak Renault

Gonzaga mezunu, 2.10 boyunda..
« Last Edit: 21 Aug 2009 - 15:44:00 by saLsa » Logged

cannksk
Newbie
*

Şampiyon!!!

View Profile
« Reply #274 on: 21 Aug 2009 - 15:52:04 »

Furkan Aldemir'in sözleşmesi 4 yıl uzatıldı
saLsa
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #275 on: 22 Aug 2009 - 15:23:18 »

Özgür Bıyık kalbindeki aort damarının haddinden fazla genişlemesi nedeniyle basketbolu -zorunlu olarak- bırakıyormuş.

http://www.salsabasket.net/2009/08/sok-ozgur-byk-basketbolu-brakyor.html

karesk
Newbie
*

I'm a llama!

View Profile
« Reply #276 on: 22 Aug 2009 - 21:35:56 »

Enes benim bekledigimden cok daha fazla takimi pesinden kosturacaga benziyor.

Bu makaleye gore 35 civari takim Enes'le ilgili bilgi almis simdiye kadar. Bu arada Mississippi ne alaka?

Edit: link simdi parali olmus. Enes ununu bildigi takimlar olarak UC, Teksas, Kansas, Michigan State, USC, UCLA ve Mississippi'yi saymis.
« Last Edit: 22 Aug 2009 - 22:25:07 by karesk » Logged
saLsa
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #277 on: 23 Aug 2009 - 00:05:38 »

Gasper Vidmar Union Olimpija Ljubljana ile anlaşmış, Emir Preldzic ise 2 yıl daha buradaymış kesin olarak..

edit: Vidmar 1 yıllığına kiralık olarak gidiyor bu arada.. Bonservisi hala F.Bahçe Ülker'de..Smiley
« Last Edit: 23 Aug 2009 - 00:13:50 by saLsa » Logged

sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #278 on: 23 Aug 2009 - 00:58:44 »

Gasper Vidmar Union Olimpija Ljubljana ile anlaşmış, Emir Preldzic ise 2 yıl daha buradaymış kesin olarak..
Yılın transferi. Bi 4 numarayla kadro tamam olur artık, Mirsad her sene oynadığının hakkını veriyo ama yaşı ilerledi artık, her maç 25-30 dk. üst düzey oynamasını bekleyemeyiz.

sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #279 on: 25 Aug 2009 - 02:29:33 »

Fenerbahçe Ülker'in 4 numarada oluşacak boşluğu ise Mirsad Türkcan, Rasim Başak ve Galatasaray Cafe Crown'dan transfer Altay Özurgancı ile dolduracağı belirtildi.
Rasim'in yarattığı boşluğu kim doldurcak peki? Hala bu adamı takımda tutuyoruz, inanamıyorum gerçekten.

memojanne
Newbie
*

View Profile
« Reply #280 on: 25 Aug 2009 - 04:20:47 »

Josh Heytvelt => Oyak Renault

Gonzaga mezunu, 2.10 boyunda..

iyi transfer ben bu seneki draftta ikici turdan seçilmesini bekliyordum ama geçirdiği diz sakatlıkları atetizmini çok etkiledi ve potansiyeline ulaşmadı .oyak renalut'tan faydalı ve etkili olacak bir yabancı tercihi

the love of richard nixon
jasicevicius
Newbie
*

View Profile
« Reply #281 on: 25 Aug 2009 - 15:08:14 »

kinsey ile 2+1 sözleşme imzalandı kaynak fb tv
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #282 on: 25 Aug 2009 - 15:09:45 »

jasicevicius nickli arkadaşım,birazdan mesajlarını sildiğimde neden silindi bu mesajlar diye marek edeceksin.forumumuz; direk haber linki yada linksiz direk haberin tamamını kopyala yapıştır mantığı ile hareket etmemektedir. üyelerin kendi yorumlarını içeren yada bi haber linkini alıntı yaparak bu haber üzerindeki yorumlarını paylaştığı bi ortam yaratmak amacında olduğumuzdan mesajlarında bu yüzden silinmekte,haberin olsun

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #283 on: 25 Aug 2009 - 15:48:32 »

fenerbahçe kadrosu güzel bi hal almaya başladı.öncelikle green-smith-vidmar gibi safralardan kurtulunması gayet şık oldu.kinsey 5. yabancı oldu ki yapılacak iyi bi yabancı 4 numara takviyesiyle kadro gayet ii bi seviyeye gelecek diye düşünüyorum.

ligde solomon'un arkasında kim olursa olsun bi şekilde final yapılırdı zaten ama avrupa için solomon'un arkasına ve hatta gerektiğinde birliktede oynayabilecekleri bi ikili solomon-greer hamlesi şık oldu diye düşünüyorum.avrupada kimi zaman hücum anlamında tek kişinin eline bakılmak zorunda kaldığı düşünülürse greer'in bu alanda katkısı önemli olabilir. 2-3 numarada şimdi güzel bi rotasyon olacak. ömer-kinsey-giricek-preldzic-mrsic-serhat arasında serhat'ın şansının az olduğu oldukça açık heralde.ancak tbl'de süre bulabileceğini düşünsekte ben onun acilen süre alabileceği bi kadroya gitmesi gerektiğini düşünüyorum.giricek'in de sağlıklı dönebileceğini düşünürsek şutör anlamında büyük bi potansiyeli olacak bu kadronun.kinsey-ömer-solomon gibi rakibi ısıran isimler zaten rakibe büyük zorluk çıkardığından şut anlamında yüksek yüzde yakalanırsa üst düzey hedefler içinde hayaller kurulmaya başlanabilir.

en büyük eksik 4 numarada gözükmekte.mirsad o bölgede oldukça yalnız şu kadro yapısında.semihide 4 numara düşünenler olabilir ama verdiği savunma sertliği dışında hücum anlamında 4-5 arasında sıkışmış bi oyuncu olarak görüyorum ben onu.ne ii bi post-up oyunu nede yüzü dönük oyunda etkinliği mevcut.sadece çember altında aldığı topu smaç basmayı basketbol olarak gördüğünden onu mevcut dörtlünün sonuna yazmak zorundayım.pota altındaki ömer-oğuz ikilisi gayet güzel bana göre.daha doğrusu benim kafamdaki altetik ve etkili bi 4 numara ile birlikte çok daha etkili olabilecekleri fikrindeyim bu ikilinin.

rasimide bölgesel lige falan yollasınlar bi zahmet

pg:solomon,greer
sg:kinsey,ömer,serhat
sf:giricek,preldzic
pf:mirsad,yabancı,semih
p:ömer,oğuz

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #284 on: 25 Aug 2009 - 17:45:46 »

greeri pek izleyemedim ama temel oyun kurucu özellikleri yoksa fb ye full court press yapan her takım, fb yi zor durumda bırakır, ergin fb nin oyun kurucusu olmadığını 3. maç elden giderken nihayet görebildi ve şampiyonluk geldi, sanıyorum sayı öncelikli bir eleman bu greer, eğer öyleyse fb nin hele hele EL de hiç başarılı olacağını düşünmüyorum.

giricek in sakatlığı geçti mi? bu sene faydalı olabiliecek mi? mrsic fb den ayrıldı mı?
Pages: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 26
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Türk Basketbolu  |  Topic: TBL Transfer Dosyası 2009-10 / Tartışma, yorum, dedikodu vs. vs. « previous next »
    Jump to: