Welcome, Guest. Please login or register.
29 Oct 2020 - 14:46:14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K10 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 20
Author Topic: NBA 2K10  (Read 93805 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #135 on: 6 Nov 2009 - 05:29:43 »

khazad'ın söylediğini yapınca düzeldi benim sorun bu arada. saçma ama böyle.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
ArdaS
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #136 on: 7 Nov 2009 - 07:46:05 »

az önce yeni bir adam yaptım, 6.7 boy 203 lbs. smaç seviyesi rimgrazer gözüküyor lakin eleman vuramıyor. neden böyledir, dunk rating yahut verticalini falan yükselttiğimde vurabilir mi?

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #137 on: 7 Nov 2009 - 19:01:04 »

Şurada patchin özellikleri yazıyor. Ancak çıktı mı çıkmadı patch anlamadım. Millet forumda patchi yükledim şu sorun sürüyo falan yazmış. Bilgisi olan var mı?
http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=245308

Bide yavaşlama problemi olanlar için şöyle birşey buldum ancak denemedim. İşe yarayabilir.
http://www.moddingway.com/news/458.html
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #138 on: 8 Nov 2009 - 13:07:59 »

her şey iyi güzel de oyun bazen hakikaten saçmalıyor. karşımda steve nash var, limit your matchup to 1 assist diye görev koyuyor.  butcher

Cesc
TurkishWolves
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #139 on: 8 Nov 2009 - 14:28:07 »

Teammate grade olayının açığını buldum arkadaşlar, top matchupınızdayken double team isteyin nerde olursa olsun adam sıkışırsa direk artı veriyor. boştaki adama çıkarıp sayıyı yeseniz bile.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #140 on: 8 Nov 2009 - 15:26:54 »

Paso screen koyarakta oluyor o iş...
Rocko
Newbie
*

Captain Kirk

View Profile WWW
« Reply #141 on: 8 Nov 2009 - 17:59:38 »

Şurada patchin özellikleri yazıyor. Ancak çıktı mı çıkmadı patch anlamadım. Millet forumda patchi yükledim şu sorun sürüyo falan yazmış. Bilgisi olan var mı?
http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=245308

Bide yavaşlama problemi olanlar için şöyle birşey buldum ancak denemedim. İşe yarayabilir.
http://www.moddingway.com/news/458.html
Xbox 360 için yama yayınlandı ve Xbox Live'a bağlanınca otomatik olarak yükleniyor. PS3 yaması ertelendi deniyor, PC yaması hakkındaysa bir bilgi göremedim ben.

Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #142 on: 8 Nov 2009 - 19:53:02 »

her şey iyi güzel de oyun bazen hakikaten saçmalıyor. karşımda steve nash var, limit your matchup to 1 assist diye görev koyuyor.  butcher
aynen banada gelmis lebron jamesi 2 sayida tut diyor. kolaysa gel sen tut lebragimi 2 sayida.

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #143 on: 8 Nov 2009 - 20:17:30 »

şimdi de maç başına 40 dk süre alıp 20 sayı 20 asist ortalamasıyla oynarken benchin dibine attı koç. 15 dk anca kalıyorum sahada, hey allahım.

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #144 on: 8 Nov 2009 - 20:31:54 »

Oyunda birkaç kez yaşadım ama çok can sıkan bişey daha var. Takımların konferanstaki durumu ve gelecek maçlarının olduğu program ekrana geliyor, bir hücum boyunca gitmiyor. Kendimi göremediğimden dolayı cart diye "Leave Assignment" i yiyorum. Kapatılamıyor mu bunlar?

mola al o arada sappi - kubi
« Last Edit: 8 Nov 2009 - 20:41:11 by kubilay » Logged

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #145 on: 8 Nov 2009 - 20:40:02 »

şimdi de maç başına 40 dk süre alıp 20 sayı 20 asist ortalamasıyla oynarken benchin dibine attı koç. 15 dk anca kalıyorum sahada, hey allahım.

caylak duvari...

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #146 on: 9 Nov 2009 - 22:51:12 »

ya bendede sinir bozucu bir sorun var, daha doğrusu basit ama bir türlü çözemedim, oyuncu kontrol ayarlarını ben kendime göre düzeltiyorum oyun kendi bildiği tuşlara geri yönlendiriyor , ana menü den yaptım aynı oyun içinde durdurup yapıyorum yine aynı, bir tülü tuşları kişiselleştiremedim .

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #147 on: 9 Nov 2009 - 22:56:27 »

Bende en başta aynı sorunu yaşamıştım daha sonra savunma ve hücuma ayrı tuş atanamadığını çözünce problemi düzeltmiştim. Savunma ve hücum için ayrı ayrı ayar yapmak yerine sadece birinde ayar yapıp öyle geç oynamaya.
bLiSS
Guest
« Reply #148 on: 10 Nov 2009 - 01:49:37 »

evet ne yazık ki öyle oluyor tuş ayarları. hücüm ya da savunmadan birinde tuşları ayarlayınca öbür tarafta otomatik olarak kendi yerleştiriyor. yalnız xbox pad'inden kırma olduğundan ötürü ben ps çakması gamepad ile 2. scroll tuşunu tam olarak kullanamıyorum. onun bir çözümü var mıdır acep?
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #149 on: 10 Nov 2009 - 17:18:41 »

nba de oynamak gercekten suepr bir duyguymus... Spiker olması, seyirciler, araya giren bilgiler ,reklamalr ,tekrarlar vs süper oluyor.Oyun gercekten bize nba in farkını anlatmıs. Sanki gercekten nba  rüyasını gerceklestirmis oyuncu gibi hissediyorum her oynadıgımda...

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K10 « previous next »
    Jump to: