Welcome, Guest. Please login or register.
31 Oct 2020 - 08:05:29
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K10 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 20
Author Topic: NBA 2K10  (Read 93863 times)
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #120 on: 3 Nov 2009 - 01:06:27 »

Bende pcde gamepad ile oynuyorum ama drillde klavye gerekmemisti. Drille girdigin zaman controllerdan joystick ayarlarsan olur sanirim.

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
Henry
Newbie
*

View Profile
« Reply #121 on: 3 Nov 2009 - 01:22:10 »

Rondo'yu, Allen'ı ve Pierce'ı değişmeli olarak maç boyu iyi bir şekilde savun; son periyotta Garnett ile eşleşmenin şokunu yaşa. Tabii üzerimden sırayla vurdu tokatları...
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #122 on: 3 Nov 2009 - 02:41:12 »

ozan sanırım sanal bellek ile alakalı birşey olabilir o.

bilgisyarima sag tik, gelişmiş...

ordan sağa sap performans'in ayarları...

orda da gelişmiş...

en altta sanal bellekte değiştire gel

ozel boyuttan sistem yonetimli boyuta terfi et.

bi ihtimal cozulebilir.

bende de 2-3 kere controller settingse girince windowsa dönüyor, garip bir durum.

.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #123 on: 3 Nov 2009 - 04:10:40 »

adamlarda senin basket oynamaktan ne kadar uzak olduğunu anlamışlar bence   
25 maçtır nba e çıkamamış biri olarak avrupaya geri dönmeyi düşünüyorum bende  baydı artık

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #124 on: 3 Nov 2009 - 11:26:41 »

bu nba e cıkamama olayı bence bir patch ile duzelecektir. Yada adamın ozellikleini 50-55 den baslatacaklardır .

Son Turnuva Şampiyonu
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #125 on: 3 Nov 2009 - 11:48:06 »

alla allaaa ben 46 overall ile detroit e geldim 10 günlük, mert in söylediği off.awn. yüklendim dün gece 53e kadar çıktı overall, garanti kontrat aldım. 10s 3r 4a civarı ortalamalar ile oynuyorum.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #126 on: 3 Nov 2009 - 14:29:30 »

ozan sanırım sanal bellek ile alakalı birşey olabilir o.

bilgisyarima sag tik, gelişmiş...

ordan sağa sap performans'in ayarları...

orda da gelişmiş...

en altta sanal bellekte değiştire gel

ozel boyuttan sistem yonetimli boyuta terfi et.

bi ihtimal cozulebilir.

denedim alim'cim, olmadı. gerçekten ilginç bi problem, yalnız benim sanal bellek özel boyutta gözükmüyo, disk belleği dosyası yok işaretli, yepyeni bir soruna yelken açıyo olmam işallah.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #127 on: 3 Nov 2009 - 15:50:52 »

bende ilginç bir problem var, topici baştan okudum ama çözemedim. oyunu yükledim, video settings'i olabilecek en düşük seviyeye yaklaştırdım sorunsuz oynayabilmek için. normal maçlarda bir problem yok ama my player'a girmeye çalışınca arıza çıkıyor. save dosyasını yükler yüklemez oyunu kapatıp windows'a dönüyor. bu sorunla karşılaşan var mı?
Ozan kirek problemi olabilir sendeki. Sağlam bir yerden tekrar yükle exe dosyasını bir de öyle dene.

ben ilk çeyrek bitince ikinci çeyreğe geçemiyorum, yardım edebilir misiniz ??
NBA 2K9'da buna benzer sorunlarda oyunun tüm save dosyalarını silin, öyle deneyin yazıyorlardı. Bunda da işe yarabilir.
slayerrrr
Newbie
*

View Profile
« Reply #128 on: 3 Nov 2009 - 18:19:49 »

25 maçtır nba e çıkamamış biri olarak avrupaya geri dönmeyi düşünüyorum bende  baydı artık

hakkaten seneye uleb lisansı da alsınlar, nba'de tutunamazsak avrupaya gidelim Tongue fevkalade olur bence
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #129 on: 3 Nov 2009 - 19:15:24 »

yalnız fevzi 7'3'', öküz gibi bi herifle girmeye çalışıyo nba'e. olmuyo tabi.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
varyor
Jr. Member
**

warriors of the world united

View Profile
« Reply #130 on: 4 Nov 2009 - 20:45:12 »

ben scorer point guard oldum faydalı bir süreçten sonra beş on takımdan teklif geldi ben warriors seçtim.. ondan beri de daha nbdl yüzü görmüş değilim. buradaki yorumları gördüm ben mi aşmışım acaba bu oyunu dedim yoksa tamamen pozisyonla mı alakalı diye başka bir kariye açtım. pf yaptım adamı... ve evet ben aşmış bir adam değilim zira pg-sg harici not almak hakkaten zor. çok zor, bende değilmiş übermişlik. Smiley

tabi ilk 10 günlük kontratı warriors ile değerlendirmemin de etkisi olabilir yani don nelson çok gerçekçi bir şekilde bana akıl almaz süreler verdi daha ilk maçtan Smiley başka bir takımda öyle olurmuydu bilmem.. misal bucks'a gitsem skiles yüzüme bakar mı? eheh

teco
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #131 on: 4 Nov 2009 - 23:08:38 »

ben scorer point guard oldum faydalı bir süreçten sonra beş on takımdan teklif geldi ben warriors seçtim.. ondan beri de daha nbdl yüzü görmüş değilim. buradaki yorumları gördüm ben mi aşmışım acaba bu oyunu dedim yoksa tamamen pozisyonla mı alakalı diye başka bir kariye açtım. pf yaptım adamı... ve evet ben aşmış bir adam değilim zira pg-sg harici not almak hakkaten zor. çok zor, bende değilmiş übermişlik. Smiley

tabi ilk 10 günlük kontratı warriors ile değerlendirmemin de etkisi olabilir yani don nelson çok gerçekçi bir şekilde bana akıl almaz süreler verdi daha ilk maçtan Smiley başka bir takımda öyle olurmuydu bilmem.. misal bucks'a gitsem skiles yüzüme bakar mı? eheh

yok süre olayı bendede öyle sf olarak denvera gittim carmelodan bana süre kalırmı derken, carmeloyu 4 çektiler beraber oynuyoruz 36 dklık maçta 30 dk ya yakın süre alıorum, neden 36 dk die soracak olanlar için söliyim. 48 dk da maçlar 160 civarı skorla bitiyordu Cheesy
khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #132 on: 5 Nov 2009 - 23:25:30 »

bende ilginç bir problem var, topici baştan okudum ama çözemedim. oyunu yükledim, video settings'i olabilecek en düşük seviyeye yaklaştırdım sorunsuz oynayabilmek için. normal maçlarda bir problem yok ama my player'a girmeye çalışınca arıza çıkıyor. save dosyasını yükler yüklemez oyunu kapatıp windows'a dönüyor. bu sorunla karşılaşan var mı?
Aynı sorun bendede var ama sadece oyuncumun yüzünü editlersem çıkıo , normal ilk haline dokunmazsam ( kel , çirkin ) giriyor oyuna bide sadece boyunu numarasını  ve bölgesini ayarlayıp girmeyi dene abi ben öyle sonuç aldım..

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #133 on: 5 Nov 2009 - 23:39:36 »

yaz linginde iken bucks sozlesme onerdi. 2mactır antremanlara cıkıyorum. Sole bir ilginclik var. Yaz liginde 20 dk zor sre biuluyordum burada antreman oldugu icin 32 dk oynuyorum ve diger uzunları denize dokuyorum (32sy 16 rb , 20 sy 11 rb )

Son Turnuva Şampiyonu
.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #134 on: 6 Nov 2009 - 03:51:23 »

Aynı sorun bendede var ama sadece oyuncumun yüzünü editlersem çıkıo , normal ilk haline dokunmazsam ( kel , çirkin ) giriyor oyuna bide sadece boyunu numarasını  ve bölgesini ayarlayıp girmeyi dene abi ben öyle sonuç aldım..
ozan benzer bi sorun bendede oldu oyuna başlarken filan görüntü ayarları orta seviyelerdeydi  peşpeşe 3-4 maç yapınca ısınmaya başladı ana menüden görüntü kalitesini düşürünce saveli oyunuma giremedim tekrardan görüntü kalitesini yükselttim şimdi çalışıyo başta bütün ayarları yapıp kariyer işine öyle başlamak lazım

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K10 « previous next »
    Jump to: