Welcome, Guest. Please login or register.
31 Oct 2020 - 07:36:22
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K10 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 20
Author Topic: NBA 2K10  (Read 93862 times)
gordon
Forum Libor+1'i
Sr. Member

Ben forumu seviyorum da o da beni seviyor mu?

View Profile WWW
« Reply #75 on: 23 Oct 2009 - 04:45:28 »

Valla allah razı olsun şu 12 dakika olayını bulandan analtandan. Yoksa; 20 dakika maç var; 9 dakika alıorum forvet oalrak ; 6 sayı 5 rib 5 asist ortalama yapıp B yi göremiyoduk bile. 12 dakiakdan 3 maç oynadım 13 sayı 1o asist 11 ribaund ortalamayla triple double 3 maçtır...

O arada; kişisel olarak ben grading sistemini çok da beğenmedim, formatın harika olmasının yanı sıra. Zira, sistem sanki amaç mazı kazanmakmış gibi kurulmamış. Bilgisayar bir yerden bir mismatch yakalyıp sürekli oraya gidiyor; deli gibi atıyor; olmuyor diye yardıma gittiğinde, küt diye leave assignment falan diyor; derece düşüyor.

bir de; forvet yapıcaksanız biraz uzun olmasında fayda var. Benim eleman 6-6 ; azıcık uzun adamlar ezip geçiyoalr her maç.
« Last Edit: 23 Oct 2009 - 05:17:05 by gordon » Logged

Ol maşuk ki gezer yar peşinde diyar diyar

Maşukluk olma ise içte har, neyleyim yarı  hardır bana kar
Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #76 on: 23 Oct 2009 - 21:13:57 »

O arada; kişisel olarak ben grading sistemini çok da beğenmedim, formatın harika olmasının yanı sıra. Zira, sistem sanki amaç mazı kazanmakmış gibi kurulmamış. Bilgisayar bir yerden bir mismatch yakalyıp sürekli oraya gidiyor; deli gibi atıyor; olmuyor diye yardıma gittiğinde, küt diye leave assignment falan diyor; derece düşüyor.

Topsuz perdeye puan vermesini gectim, fastbreakte dogru kosuyu bile okuyabilmesi, insana sahada oldugunu unutturmuo. Bunu unutmadıktan sonra da, savunmada diger adamların sayı yedirmesi umrumda olmuo. Cunku ben su an sadece d-leagueden gelmiş kendini kanıtlamaya calısan bi elemanım, franchise veya anlık olarak takımın alacagı galibiyet benim derdim degil. Yani bu modu oynarken sonucta sen takım degilsin, sensin.

Uzman degilim ama, sanki optimizasyon gecen seneye gore iyi yapılamamıs. Player detail kısmını low yapmadan oynayamıorum, oyle olunca da oyuncular bi seye benzemio. Mesela benim oyuncum normalde sırma saclı, cıtır bi elemanken sahada kel gozukuo. High yapınca da slayt gosterisine donuo oyun. En azından arada bi medium ayarı, hatta iki medium ayarı olabilirdi. Benim makine tam o arada kalmıs cunku anladıgım kadarıyla.
gordon
Forum Libor+1'i
Sr. Member

Ben forumu seviyorum da o da beni seviyor mu?

View Profile WWW
« Reply #77 on: 24 Oct 2009 - 06:00:13 »

Optimizasyon konusuna katılıyorum.

Yalnız adamlar , D'antoninin kısa beşini bile yapmışlar; New York çağırdı , gittim herif benim 6-6 ile 4 numara oynatıyor; ilk 2 maçta tuttuum ( tutamadığım ) herifler Chris Bosh ve Elton Brand. Çok yakında dönücem heralde nbdl'e. İlk maçı 7 sayı 13 asist 8 ribaundla bitrdim, ama herifler o kadar sayı attı ki üstümde B- ile anca oynayabildim. 

Ol maşuk ki gezer yar peşinde diyar diyar

Maşukluk olma ise içte har, neyleyim yarı  hardır bana kar
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #78 on: 24 Oct 2009 - 12:10:57 »

ben 7 dk olarak oynuyorum pforward ki yedekten gelip 10 sy 8 rb ortalama ile oynuyorum ki bence pf icin iyi istatistikler

Son Turnuva Şampiyonu
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #79 on: 25 Oct 2009 - 00:39:47 »

nbdl'de 21. maçima çiktim hala nba'den bi teklif gelmedi anlamadim gitti. ortalama notum A- , 17 sayi , 5 asist, 3.5 rebound ile oynuyorum SG pozisyonunda. yaz kampinda fazla kendimi gösterememistim ama nbdl'de elimden geleni yapiyorum. nba'den teklif geldiginde nasil bi mesaj çikiyor? baska var mi bu kadar süre nbdl'de oyniyan?

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #80 on: 25 Oct 2009 - 19:02:32 »

ben 2005'ten beri falan nba oyunlarını oynamıyorum. dün arda ile biraz maç yaptık, bu oyun hakkaten olmuş. pota altı oyuncularının hareketlerinin çok yavaş olması bazen bayıyo ama onun dışında gerçekçiliğe bundan fazla yaklaşılamaz heralde. bravo.

my player modu da zevkli bişeye benziyo ama notlama kısmına ben de pek ısınamadım. mesela yaz ligindeki üçüncü maçımda iki tane üçlük soktum, yedi asistim var, puan aldığım hareketler ribaunda girmek, topu rakip yarı sahaya getirip yanımdaki adama vermek falan. bi de çok iyi oynayıp c+ getirdim, puan kaybettiğim yerler de kaçan şutlar ve adamımdan yediğim 5 sayı.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #81 on: 25 Oct 2009 - 20:59:15 »

Ya aslında My Player'da puanlamanın ilgilendiği şey sayı atıp atmamak değil, senin adamının skor bulup bulmaması da değil. Adamın sayı attığı halde, sen iyi savunma yapmışsan sana artı yazıyor, sen şut kaçırdığın halde doğru yerde şut atmışsan sana artı puan veriyor. Ordaki mantık iyi veya kötü oynamak değil, maç kazanmak, kazandırmak da değil, orda amaç genç ve kendini göstermeye çalışan bir oyuncu olarak, senin basketbolu ne kadar doğru oynadığın.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #82 on: 25 Oct 2009 - 23:42:20 »

birde oyundaki 2 temel puan var
bir teammate burada ne kadar takım oyuncusu oldugun onemlli digeri ise performance ki buda ne kadar istatistik yaptıgın

Son Turnuva Şampiyonu
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #83 on: 28 Oct 2009 - 15:30:11 »

Oyuncu ratinglerinin pek adil olmadığını düşündüğümden yaklaşık 1 haftalık bir çalışmayla bütün oyuncuları elden geçirdim. Bütün oyuncuların ratinglerini, bazı oyuncuların aksesuarlarını ve  generic ayakkabıların hemen hepsini değiştirdiğim bir roster dosyası hazırladım. Ps3'te oynayanlar 2k Share'dan Mert's Roster 1.0 dosya adını aratarak indirebilirler. Bu arada eğer yeterince oynayan çıkarsa bir online 2k10 ligi kurabiliriz batug çerçevesinde diye düşünüyorum. Bunu da bi konuşalım derim.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #84 on: 28 Oct 2009 - 16:57:59 »

NBA 2K10'un soundtracki olmuş. Oyunun içinden 20'ye yakın şarkıyı bünyeme kattım. Metric, Ratatat ve Metronomy de acayipmiş, tanışmış olduk.

bLiSS
Guest
« Reply #85 on: 28 Oct 2009 - 19:42:51 »

soundtrack olmuş da, oyun olmuş mu? bu takılma mevzusu ile ilgili yama ne zaman gelecek acep? my player modunda ne zaman top benim pota etrafında olsa oyun takılıyor, karşı potaya geçince kendine geliyor. ne acayip iştir bu hiç anlamadım.
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #86 on: 28 Oct 2009 - 20:05:37 »

NBA 2K10'un soundtracki olmuş. Oyunun içinden 20'ye yakın şarkıyı bünyeme kattım. Metric, Ratatat ve Metronomy de acayipmiş, tanışmış olduk.
şaban, bana bi dvd yapsana dayı oyunu, indirtme boşuna. yarın alırım diyecem ama iş yok yarın, tatil. aradım açmadın, haberin olsun, boşuna gelme.
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #87 on: 28 Oct 2009 - 20:53:21 »

peki mert ps3 ile pc arasında bi kombinasyon yapabiliyormuyuz online oynarken ?

gürk indir de bi kabanı alayım dayı

bLiSS
Guest
« Reply #88 on: 28 Oct 2009 - 21:45:39 »

sayın kızıldağ, ben daha uzağa işiyorum. bildireyim dedim, sarsmadan...

saygılar.
sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #89 on: 28 Oct 2009 - 21:49:58 »

Forum çapında bir PS3 2k10 turnuvası yapılabilir mi? Güzel bi organizasyon olabilir aslında.

Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K10 « previous next »
    Jump to: