Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 00:35:22
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Denver Nuggets  |  Topic: Off-Season 2009 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Off-Season 2009  (Read 7841 times)
ArdaS
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 24 Aug 2009 - 01:33:19 »

off-season'dan hiç tatmin değilim açıkçası. kaydadeğer sadece afflalo hamlesi var ki onun yerine gönderilen dahntay jones'u tercih ederim. savunma katkısını bitarafa bırakırsa penetreleri, bitiriciliği ve takıma verdiği patlama gücü bizim için çok önemliydi. yönetimin sayısız salaklıklarından biri olarak görüyorum jones'un gitmesini. jones'un üstüne birde - sezon içinde ne kadar sövsekte - kleiza gitti, parayı tercih etti.. buda bizim için bi kayıp bence, kleiza'nın sıçtığı maç sayısı bi hayli fazla ama gününde olduğunda benchimizden çok önemli katkı veriyodu, 43 sayı bıraktığını hatırlarım. kötü bir oyuncu değildi ancak özellikle son sezon karl'dan da ötürü özgüven problemleri vardı. off-season'da tek yaptığımız yararlı iş chris andersen'i takımda tutmak oldu, oda gitseydi ligin en kötü uzun rotasyonuna şüphesiz sahip olurduk. son olarak takıma dahil edilen malik allen var. steven hunter'dan belki biraz daha iyi ama şampiyonluk hedefliyosak malik allen'dan daha etkili oyuncular gerek. neyse bi ara amare dedikoduları dönüyodu, gelse şahane olur mesela. nuggets son 1 haftada takas patlatıcakmış diye bişeylerde okudum, pek sanmıyorum ama..

sonuç itibariyle öyle böyle oturmuş bi kadromuz vardı en azından parçaları yeni sezonda da tutabilseydik, bu bahsettiğim kayıplar yüzünden başımız ağrıcak elbet hele birde beklenen düzeyde bi takas gerçekleşmesse unutun gitsin.

Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Denver Nuggets  |  Topic: Off-Season 2009 « previous next »
    Jump to: