Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 16:54:46
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Houston Rockets  |  Topic: Offseason 2009 - Chivas Regal Royal Salute 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5  All
Author Topic: Offseason 2009 - Chivas Regal Royal Salute  (Read 23942 times)
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #30 on: 2 Jul 2009 - 03:11:15 »

E kabul et işte güzelim, daha fazlasını mı arıyorsun. Oha be, NBA'de aklı başında hiç mi oyuncu kalmadı amk.

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #31 on: 2 Jul 2009 - 03:16:03 »

Thunder daha fazlasını verebilir ve ellerinde pek uzun olmadığından Gortat'ya ihtiyaç duyabilirler. Ayrıca Yao'nun dönme ihtimaline karşılık Thunder'da uzun vadede fazla süre alma şansı çok daha fazla. Detroit de göz dikebilir, tek pivotları Kwame.
ebay
Guest
« Reply #32 on: 2 Jul 2009 - 03:18:39 »

Asıl sorulması gereken soru,Gortat MLE'den fazlası eder mi? Hatta MLE eder mi? Hem de bu kriz ortamında.
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #33 on: 2 Jul 2009 - 03:22:17 »

doğru dürüst pivot yoksa ortalıkta, öyle bir eder ki...

ebay
Guest
« Reply #34 on: 2 Jul 2009 - 03:31:08 »

Nasıl yok?

Chandler ve Dalembert piyasada.Varejao,Zaza ve Lee'nin kontratları sona erdi.Wilcox bile benim gözümde daha fazla para eder.
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #35 on: 2 Jul 2009 - 03:35:18 »

morey'nin peşinden koştuğu kadar pivot vardır benim gözümde. ayrıca en son yanlış hatırlamıyorsam, cavs'in wallace'ı kaybetme durumunu, türkiye'nin mustafa kemal'i kaybetmesi kadar önemsemiştin. o zaman bu pivotlar neredeydi ?

According to several league sources, the Cavaliers have been been in contact with Ron Artest.

LeBron James met with Artest on Tuesday night, according to the report.

The Rockets have had interest in Cavs free agent Anderson Varejao in the past, which opens up some possibilities of a sign-and-trade scenario - though the Cavs have said they want to re-sign Varejao.

bu da olaya yeni boyut katar. cleveland basını yazmış.

not: bana göre şöyle bir durumda mle eder, ama fazlası abartılı tabii.

edit: fütır ne? orjin kelimeleri seviyorsun da, kullanmada aynı beceriyi göremedim.
« Last Edit: 2 Jul 2009 - 14:17:14 by early » Logged

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #36 on: 2 Jul 2009 - 03:35:42 »

Yaw Gortat hücumu kısır bi herif. Yani tamam olay uzun oyuncu olunca fiyatlar harbi saçmalıyor ama bir playoff'luk performansla 9 milyonluk kontrat alacaksa diyecek lafım olamaz zaten.

Detroit'in yeri kalmayacak diye düşünüyorum. Gordon ve Vill. gelirse.

ebay
Guest
« Reply #37 on: 2 Jul 2009 - 03:45:55 »

morey'nin peşinden koştuğu kadar pivot vardır benim gözümde. ayrıca en son yanlış hatırlamıyorsam, cavs'in wallace'ı kaybetme durumunu, türkiye'nin mustafa kemal'i kaybetmesi kadar önemsemiştin. o zaman bu pivotlar neredeydi ?

Hayran olmamak mümkün değil,iki şey beni çok etkiledi,birincisi fütırsuzca abartabildiğini gördüm (Mustafa Kemal !!! ),ikincisi de Melih Gökçek bile bir konuyu bu kadar ustalıkla saptıramaz.

Pivot herkese pivot.Bu saydıklarım daha fazla para eder diyorum.Anlatabiliyor muyum? Yoksa boşa mı uğraşıyorum?
« Last Edit: 2 Jul 2009 - 03:46:16 by ebay » Logged
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #38 on: 2 Jul 2009 - 03:57:01 »

Nasıl yok?

Chandler ve Dalembert piyasada.Varejao,Zaza ve Lee'nin kontratları sona erdi.Wilcox bile benim gözümde daha fazla para eder.

gortat'nın finalist takımda oynamanın gazı ve kısıtlı sürede iyi iş yapmasıyla biraz overrated hale geldiğine katılıyorum ama bu adamlarla kıyaslarsak;

- chandler free agent değil, onu almak için new orleans'a makul kontrat vermek gerekiyor. bu kontratları bir şekilde toparlasalar bile, chandler 2010'un arkasına sarkan kontrat demek. gortat'nın kontratı da aynı anlama geliyor tabii ama yıllık maliyeti chandler'ınkinin yarısı değil. ve yao dönerse chandler'ı yedekte düşünemiyorum. 4'te zaten düşünemiyorum; zamanında chicago düşünüyordu, öyle bir şey olmadığını gördüler.

- dalembert bence çok kötü bir oyuncu, ikisi de kontratsız olsalar ve aynı paraya alma şansım olsa ben takımıma gortat'yı alırım. ve chandler gibi kontratı var.

- varejao mid-level için cleveland'dan ayrılmaz.

- zaza zaten mle'ye yakın bir para peşinde koşacaktır ve gortat zaza'dan az farkla da olsa daha iyi oyuncu denebilir.

- david lee bu sezonki knicks gibi ya tutarsa diyerek yola çıkan takımlarda pivot oynar ancak. 16-12 istatistikleri güzel ama 4 oynarsa.

- wilcox hem gortat'dan daha kısa, hem de gortat savunma becerisi, algısı daha iyi.

Yaw Gortat hücumu kısır bi herif. Yani tamam olay uzun oyuncu olunca fiyatlar harbi saçmalıyor ama bir playoff'luk performansla 9 milyonluk kontrat alacaksa diyecek lafım olamaz zaten.

Detroit'in yeri kalmayacak diye düşünüyorum. Gordon ve Vill. gelirse.

9 vermesine gerek yok. mid-level tam kaç oldu ya da olacak bilmiyorum ama 6 diyelim, thunder 7 verir, kontrat 5 senelik desek, her yıl 1'den toplamda 5 milyon dolar fazla eder. ayrıca dediğim gibi orada uzun vadede oynama şansı daha fazla. houston'a giderse yao'nun kariyerinin bitmesi için dua edecek, bu da çok ayıp olur, eheh.

detroit'in muhtemelen yeri kalmaz bu arada doğru. onlar da cleveland 2005'ten sonra parasını en berbat kullanan takım olacaklar herhalde, ki cleveland'ı biraz da larry hughes'un satışı yakmıştı, buradakiler geçen sezonki oyunlarını oynasalar bile "eee?" durumu olacak.
« Last Edit: 2 Jul 2009 - 03:57:49 by Majere » Logged
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #39 on: 2 Jul 2009 - 15:09:23 »

yalnız ciddi ciddi lebron artest'le görüşmüş, cavaliers yönetimi de kontağı kurmuş artest'le. ardından da birkaç haber çıktı zaten, artest'in houston'da kalması zor görünüyor falan diye. ulan bauman o kadar çıktı, öncelik houston'dır, artest için yao mao farkmaz diye. neyse hayırlısı neyse o olsun arkadaş, ne diyelim.

bu arada gortat ile görüşen morey, elinde rockets forması ile gitmiş oyuncuya. yani 13 gortat, ama tabii rockets forması. bu da baya şaşırtmış ve heyecanlandırmış tabii elemanı. süre almak istiyor ve bunun için idealiz. he dün de 2000'i geçmiş mailler.

"We were targeting lots of players. We feel like Marcin would not only make a good backup, but also has the potential to be a solid starter."

bunlar da morey'nin son açıklamalarından küçük bir kısım, baya övmüş de, hani olsa olsa backup olur diyenlere bir cevap heralde morey'den.

believe in moneyball!
« Last Edit: 2 Jul 2009 - 15:09:56 by early » Logged

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #40 on: 2 Jul 2009 - 15:30:34 »

millsap'a ve gortat gösterilen bu kadar ilgiden sonra NBA'yi ne kadar uzaktan takip ettigimi anladim. bir tarafta millsap'in üstüne takim kurmalar, bir tarafta ilk 5 baslayan bir gortat. bence ikisi de cok saglam bench oyunculari. hadi millsap ilk 5'te de saglam oynadi gortat yani.

boston'in moore israrini da anlamamistim zaten ben. hala boston'da mi o?

bir de yöneticilerin aciklamalarini fazla ciddiye almamak lazim. her oyuncu her yönetici icin degerlidir, kisiliklidir, takimin önemli bir parcasidir... Morey tabii ki Yao da gitti götümüz tutustu biz de gortat'i ilk 5 cikaracaz demiyor. Bir sey daha yazacaktim ama unuttum.
« Last Edit: 2 Jul 2009 - 15:31:26 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
ebay
Guest
« Reply #41 on: 3 Jul 2009 - 00:38:55 »

gortat'nın finalist takımda oynamanın gazı ve kısıtlı sürede iyi iş yapmasıyla biraz overrated hale geldiğine katılıyorum ama bu adamlarla kıyaslarsak;

- chandler free agent değil, onu almak için new orleans'a makul kontrat vermek gerekiyor. bu kontratları bir şekilde toparlasalar bile, chandler 2010'un arkasına sarkan kontrat demek. gortat'nın kontratı da aynı anlama geliyor tabii ama yıllık maliyeti chandler'ınkinin yarısı değil. ve yao dönerse chandler'ı yedekte düşünemiyorum. 4'te zaten düşünemiyorum; zamanında chicago düşünüyordu, öyle bir şey olmadığını gördüler.

- dalembert bence çok kötü bir oyuncu, ikisi de kontratsız olsalar ve aynı paraya alma şansım olsa ben takımıma gortat'yı alırım. ve chandler gibi kontratı var.

- varejao mid-level için cleveland'dan ayrılmaz.

- zaza zaten mle'ye yakın bir para peşinde koşacaktır ve gortat zaza'dan az farkla da olsa daha iyi oyuncu denebilir.

- david lee bu sezonki knicks gibi ya tutarsa diyerek yola çıkan takımlarda pivot oynar ancak. 16-12 istatistikleri güzel ama 4 oynarsa.

- wilcox hem gortat'dan daha kısa, hem de gortat savunma becerisi, algısı daha iyi.

Armutun sapı,üzümün çöpü ...

Bunlar aşılamayacak engeller değil ki.Her oyuncu için böyle bahaneler üretilebilir.Houston sadece Gortat'a mahkum kalıyor gibi göstermişsin.
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #42 on: 3 Jul 2009 - 01:00:58 »

söylediğin adamların bir kısmı alınabilir değil, alınabilir olanlar da gortat'dan iyi değil. anlatmaya çalıştığım buydu.
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #43 on: 3 Jul 2009 - 02:13:40 »

With question marks surrounding three of their top players, the Rockets met with Trevor Ariza on Thursday in hopes of bringing the Los Angeles Lakers forward to Houston, The Associated Press has learned.

Rockets general manager Daryl Morey met with the free agent in Las Vegas, according to a person familiar with the situation who requested anonymity because the negotiations were ongoing.

Morey and David Lee, Ariza’s agent, did not immediately return messages left by the AP. The meeting was first reported by KRIV-TV in Houston.

so what ?

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 3 Jul 2009 - 13:51:47 »

Buyuk ihtimal Ariza Rocketsa gecicek su noktadan sonra. Artest for Ariza oldu sanki ama neyse. Hayirlisi olsun iki takima da.

Pages: 1 2 [3] 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Houston Rockets  |  Topic: Offseason 2009 - Chivas Regal Royal Salute « previous next »
    Jump to: