Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 23:54:16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Offseason 2009 - Ainge'in işi zor 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
Author Topic: Offseason 2009 - Ainge'in işi zor  (Read 29021 times)
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #105 on: 28 Oct 2009 - 00:24:42 »

D'antoni canlı canlı mezara girerde üçlük sokamayan guard almaz diye düşünüyorum.

#memircagan
ebay
Guest
« Reply #106 on: 28 Oct 2009 - 00:29:33 »

Bu potansiyelle,bu yaşta bir guard,yakın gelecekte mutlaka şut sokar.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #107 on: 28 Oct 2009 - 01:00:38 »

valla pek sanmıyorum şut sokacağını,yani yazın bi ara mark price  ile çalıştıgı efsanesi sokaklarda döndü ama herif beraber 2 saat top oynamış o kadar.3 yazdır şut çalışmasını  toparlamasını bekliyoruz ama nafile,faul sokamıyor daha
elemnan açıkçası tınlamıyor bu eksiğini,zaten en büyük zaafiyetlerinden biri bu inatçılığı.yani pek ümitli değilim ben

Ha biz böylede seviyoruz ve kontratının uzatılmasını isteriz ,bence en az big three kadar mühim  bir parça ve gelecek açısındanda en önemli parça

Ama ne olursa olsun Celtics verilecek her kontratı match edecek diye de düşünmüyorum, 5 yıl 50-55 match ediecek en üst rakam bence,
« Last Edit: 28 Oct 2009 - 01:01:26 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
ebay
Guest
« Reply #108 on: 28 Oct 2009 - 02:09:45 »

5 yıl 65 milyon dolarlık bir kontrat verilse,karşılanmaz mı? -ki bence ederidir ve mutlaka karşılanmalıdır-

Tony'nin oyuncularla diyaloğunun iyi olduğu,lafını dinlettirdiği söylenir.Uçar-gider onun inadı ...
« Last Edit: 28 Oct 2009 - 02:10:16 by ebay » Logged
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #109 on: 28 Oct 2009 - 02:22:07 »

bu seneye bakar.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
ebay
Guest
« Reply #110 on: 28 Oct 2009 - 02:28:16 »

Bu seneki başarı ile Rondo'nun ederinin hesaplanması,büyük haksızlık bence.Çünkü bariz hedef olan şampiyonluğa ulaşılmasını sağlayacak en önemli faktör Rondo değil geçen sezon gördüğümüz üzere.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #111 on: 28 Oct 2009 - 03:40:17 »

bu seneki başarı demedim yalnız. bu senenin gelişimine bakar demek istedim.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
mc
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #112 on: 28 Oct 2009 - 03:53:06 »

ozi link bul adam gibi çalışan ya
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #113 on: 2 Nov 2009 - 13:18:16 »

rondo ile 5 yıl 55 milyon dolara anlaşmışız. zaten 50 civarı makul diye düşünüyodum. umarım artık dün akşamki gibi performansları izlemeyiz.

reignman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #114 on: 2 Nov 2009 - 14:50:22 »

Birde şut atmayı becerebilse artık Perkins bile atıyor bu sene..
Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Offseason 2009 - Ainge'in işi zor « previous next »
    Jump to: