Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 01:29:50
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Isiah İzindeyiz - Offseason 2009 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3  All
Author Topic: Isiah İzindeyiz - Offseason 2009  (Read 11853 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 18 Apr 2009 - 16:56:41 »

Heheh yalnız bu laz'ın forumda gözükebilmesi lazım artık, Gürkan duy sesimizi, halk sıkmak istiyor.
Johnny Pistolero
Newbie
*

Maradona's basilisk looks with a giant cigar!

View Profile
« Reply #16 on: 18 Apr 2009 - 17:17:24 »

Ne fiyaskosu, bu takım önümüzdeki sezon mümkün olduğu kadar yukarıdan lotaryaya yatmalıdır, öbür sezona kadro boş. Eğer Amare'yi bozdurup sağlam gençler alınmadan kazara play-off'a falan kalırsak sen o zaman gör esas fiyaskoyu 2010 yazında. Bi de Phoenix seyircisiyim demişin ama Dallas'lıyam ezelden yazıyo kenarda, nası iş anlamadım. Eğer Dallas'ta doğmuş bir Suns taraftarıysan alnından öpüyorum.

Ben Phoenix'e sempati duyan, merak eden ve seyreden birisi olarak söyledim bunları.
"Dallas'lıyam ezelden" sözü yanlış anlaşılmasın. Espiri sadece.
Zaten NBA'de herhangi bir takım taraftarı değilim. Sadece sevdiğim ve sevmediğim bazı takımlar var o kadar. Smiley
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #17 on: 10 May 2009 - 21:24:14 »

Alvin Gentry ile Güneşli Günler...

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/59078/20090510/gentry_gets_two_year_$37m_deal_from_suns/

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #18 on: 26 Jun 2009 - 00:13:21 »

The Phoenix Suns today acquired the contracts of center Ben Wallace and swingman Sasha Pavlovic, a future conditional second-round selection and cash considerations from the Cleveland Cavaliers in exchange for Shaquille O’Neal, the club announced.
Bari niyetinizi ana sayfaya yazarak belli etmeyin Smiley
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 26 Jun 2009 - 01:51:36 »

http://basketball.realgm.com/src_wiretap_archives/60079/20090625/suns_could_flip_wallace_to_hornets_for_chandler/

Wallace - Chandler takasi konusuluyor ki olasi birebir takas sonucu Suns nerdeyse luks vergisinden yırtacak noktaya geliyor, Chandler'in Amare'nin yaninda islerine oldukca yarayacak bir uzun olmasi bi kenara.

Boyle bir trade deadline gorulmedi bu arada.
« Last Edit: 26 Jun 2009 - 01:52:30 by Lime » Logged

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #20 on: 26 Jun 2009 - 02:33:33 »

http://basketball.realgm.com/src_wiretap_archives/60079/20090625/suns_could_flip_wallace_to_hornets_for_chandler/

Wallace - Chandler takasi konusuluyor ki olasi birebir takas sonucu Suns nerdeyse luks vergisinden yırtacak noktaya geliyor, Chandler'in Amare'nin yaninda islerine oldukca yarayacak bir uzun olmasi bi kenara.

Boyle bir trade deadline gorulmedi bu arada.

Aklıma geldi ama Bogut filan derken, ciddi ciddi hesaplanıyor demek. Ha Bogut'u alırsak Milwaukee'den, bu hamle çok sırıtmaz. Yok Bogut'u alamazsak, ızdıraplı bi sezon olabilir bizim için.

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #21 on: 27 Jun 2009 - 23:51:00 »

Aklıma geldi ama Bogut filan derken, ciddi ciddi hesaplanıyor demek. Ha Bogut'u alırsak Milwaukee'den, bu hamle çok sırıtmaz. Yok Bogut'u alamazsak, ızdıraplı bi sezon olabilir bizim için.
Milwaukee 2010'da yıldız getiremeyeceği için Bogut'u da kontrat hesabına göndereceklerini sanmıyorum.
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 28 Jun 2009 - 15:32:55 »

Chandler - Wallace takası olmayacak gibi duruyor, en azından bu haliyle Hornets vermeye yanaşmıyor sanırım.
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #23 on: 10 Jul 2009 - 23:21:28 »

hill knicks'e gitmiyor ve görünüşe göre suns'ta kalacak, sanırım anlaşmışlar.

suns ayrıca frye'la da el sıkışmış. aynı haberde nash ile de extension'ın yakın olduğu yazıyordu.

memojanne
Newbie
*

View Profile
« Reply #24 on: 14 Jul 2009 - 20:08:27 »

suns ben wallace'ı buy out etmiş.

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/60562/20090714/suns_complete_buyout_of_ben_wallace/

the love of richard nixon
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 14 Jul 2009 - 22:54:55 »

Chadler hayalleri de suya düşer...
sannti
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 21 Jul 2009 - 00:20:39 »

Nash 2 yıl 22 milyonluk extension'ı kabul etmiş. Bana 35 yaşındaki bi oyun kurucu için fazla gibi geldi bu rakam. Her yerden kısmaya çalışan Sarver Nash'e biraz bol keseden vermiş 22 milyonu.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #27 on: 21 Jul 2009 - 01:24:15 »

Takımınızı bir yere getiren, 2 kere MVP olmuş bir oyuncuya, hele ki bu adam Nash gibi NBA'in en saygın karakterlerinden biriyse, daha azını öneremezsiniz, tabii eğer kadronuzda tutmaya karar verip rebuildinge girişmiyorsanız. Sarver denyö bi adam olabilir ama bu kadar racon bilmeyecek kadar gerzek değil, o olsa bile Kerr değildir. Aslında Big Ben'i buyout etmeyip Chandler takasına girseler; Rockets resimden çıkmış, Lakers, Portland ve Denver yerinde sayıyorken ufak da olsa bi şansımız olabilirdi. En azından 4-5 civarında play-off'a kapağı atabilirdik, ordan sonrası da bira tecrübe, sağlık ve tabii ki şansa bakardı. Ancak bizimkilerin böyle bi derdi yok; play-off'a girsek yeter kıvamındalar, daha ilerisi için bişey yapmayı düşünmüyolar. Böyle Kerr'ler Sarver'lar birbirini ağırlar konumda devam ediyoruz. Nash bırakınca 2012'de Chris Paul'e sulanırız artık ne diim.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 21 Jul 2009 - 02:03:54 »

Nash'n rahat 2 sezon daha 15 sayi - 10 asist - istikrarli dis sut performanisini surdurecegini dusunuyorum, o yuzden bu miktar gayet iyi. Ki Anderson Varejao yillik nerdeyse 9 milyon alabildigi bir ligde Steve Nash'in sadece 2 yillik bir extensionda 11 milyona imza atmasi basari Suns yonetimi adina.

Reavon
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #29 on: 8 Sep 2009 - 13:41:13 »

Takımın hepsini yıkadık yağladık temizledik de şu G. Hillden kurtulamadık.
Pages: 1 [2] 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Isiah İzindeyiz - Offseason 2009 « previous next »
    Jump to: