Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 15:17:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Yıllardır aynı şarkıyı söyler, dururum [bir sponsorum bilem yok!] 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 14 15 16 [17]
Author Topic: Yıllardır aynı şarkıyı söyler, dururum [bir sponsorum bilem yok!]  (Read 62721 times)
Julıus
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #240 on: 4 Sep 2009 - 18:02:05 »

Zamanında Avrupa'nın en muhteşem oyuncusu Bodiroga bile gelmek isteseydi bugünün parasıyla 40-50 milyonluk kontrat alamazdı. Ama devir çok değişti, Amerikalıların Avrupalılara bakışı değişti ve en önemlisi Ricky bir süper yıldız adayı olarak görülüyor orada da. Barça'da 3 ortalama üstü sezon geçirmesi halinde ben 40-50 olmasa da 5 yıllığına 30-35 civarı bir kontrat alabileceğini düşünüyorum.
Amerikalıların avrupalılara bakış açısının ne önemi var ki? Demek istediğim şey;ne kadar yıldız potansiyeli olduğu düşünülürse düşünülsün,o oyuncu sahaya çıkana kadar unproven'dır.Mesela (karşılaştırma yapmıyorum) Marvin Williams,Livingston,Morrison,Beasley gibi adamlarında süperyıldız potansiyali olduğu düşünülüyordu.

Bence yakın geçmişte draft edilen oyunculardan LeBron hariç hiçbiri (Rubio'nun konumunda olsalar) böyle bir kontrat alamazdı,ki bunlara Rubio'dan çok daha üst düzey prospectler olan Rose,Oden,Durant vs... gibileri de dahil.

Rubio'nun da böyle bir kontrat almadan önce kendisini ESPN makalesinde yazdığının aksine İspanya'da değil,NBA seviyesinde ispatlaması lazım..
« Last Edit: 4 Sep 2009 - 18:03:44 by Julıus » Logged
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #241 on: 4 Sep 2009 - 19:08:38 »

Madem rookie scale 3 yıl sonra kalkıyor,Orlando neden Fran Vazquez'le anlaşmıyor?
rivazza
Yazar
Newbie

Дементьева

View Profile
« Reply #242 on: 4 Sep 2009 - 22:16:08 »

Amerikalıların avrupalılara bakış açısının ne önemi var ki?
Amerikalıların bakış açısının alacağı parada büyük etkisi olur kanaatindeyim. Amerikalılar 10 yıl önce basketbolda başka hiçbir ülkeyi kendine rakip olarak görmezdi, görmeleri gerektiğini yeterince ders aldıktan sonra öğrendiler. Aynı şey Amerika dışından çıkan oyunculara olan bakışlarında da geçerli. Bu konuda fazla konuşmama gerek yok sanırım.

Madem rookie scale 3 yıl sonra kalkıyor,Orlando neden Fran Vazquez'le anlaşmıyor?
Çünkü Fran Vazquez Barça'dan bildiğim kadarıyla gayet iyi para alıyor ve gelmek istemiyor. Orlando 2011 ve ötesine en yüksek kontrat bağlamış takım olarak, bir de Vazquez'le böyle bir pazarlığa girmezler... Barça'dan daha iyisini vermeye uğraşmaları, yedek pivotlarına MLE bağlamışken pek akıllıca olmayacaktır. Zamanı gelince, yani Vazquez NBA'e gelmek isterse şayet, ona Atlanta'nın David Andersen'e yaptığı gibi bir hareket yapabilirler. Sonuçta Vazquez'in NBA'e gelişi uzun zaman alabilir, belki de hiç gelmez.

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=4445416
ESPN'e göre Ramon Sessions, 4 yıllık 16 milyon değerinde offer sheet'i kabul etmiş. Başlangıç ücreti, Wolves'un Ryan Hollins'e verdiği paradan geriye kalan 3.7 milyon olacak sanırım, bu nedenle Milwaukee büyük olasılıkla teklifi karşılamayacak.
« Last Edit: 4 Sep 2009 - 22:19:46 by rivazza » Logged
Julıus
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #243 on: 5 Sep 2009 - 01:35:40 »

Amerikalıların bakış açısının alacağı parada büyük etkisi olur kanaatindeyim. Amerikalılar 10 yıl önce basketbolda başka hiçbir ülkeyi kendine rakip olarak görmezdi, görmeleri gerektiğini yeterince ders aldıktan sonra öğrendiler. Aynı şey Amerika dışından çıkan oyunculara olan bakışlarında da geçerli. Bu konuda fazla konuşmama gerek yok sanırım.
Haklısın.'İlk attığım postla,Amerikalıların avrupalılara bakış açısının ne ilgisi var ki?' olacaktı.
ebay
Guest
« Reply #244 on: 5 Sep 2009 - 02:57:50 »

Bizde Duhon,kalacağı konuşulan Nate ve yaz ligi maçlarında iyi sinyaller veren Douglas varken takıma katılmasını istemiyordum zaten ama 4 yıl 16 milyon dolara da gerçekten pas geçilmeyecek kadar ucuzmuş.Demek ki mümkün olduğu kadar fazla takas malzemesi toplayıp bunları tümletmek mantılı gelmedi Walsh'a.

Wolves açısından çok ilginç bir hamle.İki tane hayli undersized guard ile dış savunmada ne yapacaklar çok merak ediyorum.Bunların ikisi de saf playmaker olmadığı gibi, saf skorer de değilller.Yanyana geldiklerinde nasıl oynayacaklar? Potaaltındaki uzunları besleyebilecekler mi?

Şunu da eklemek istiyorum, bir Knicks taraftarı olarak bunu söylediğimi düşünmeyin ve bir adım geriye çekilip düşünün : Şu ana kadar herhangi bir takımın bu kadar üst sıradan oyuncu seçip de en az iki sezon gelmemesini göze aldığına şahit oldunuz mu? Gelmeyeceği kesinleşince de aynı mevkiye 4 yıllık sözleşme ile bir başka guard almak da en az ilk hamle kadar yetersiz.Kabul edelim ki Kahn ve Minnesota organizasyonu bu süreci eline-yüzüne bulaştırdı.
« Last Edit: 5 Sep 2009 - 02:58:53 by ebay » Logged
smyrnall
Pro. Member

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.

View Profile
« Reply #245 on: 10 Sep 2009 - 11:47:21 »

2010 için Songalianın kontratından da kurtulduk, bu sene fazladan para vermiş oluyoruz ki lüks vergisi açısından sorun yok zaten. Şu anki durumla 8 oyuncu 33M civarı salaries sezon sonu.

www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #246 on: 12 Sep 2009 - 07:44:55 »

hammond karşılamayacaklarını açıklamış, wolves camiasına hayırlı olsun..

http://www.jsonline.com/blogs/sports/59050727.html

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #247 on: 14 Sep 2009 - 19:44:03 »

Öncelikle güzel haber...

Rob, Fred ve Zarko takımla çalışmaya devam ediyorlarmış. Kontağın devam edebilmesi adına güzel oldu bu.

Rubio konusunu en iyi bilen kişi olarak ona işin detaylarını sordum. Bu sene gelmeyeceğini ve 2 yıl bekleyeceklerini belirtti. Bunun bizim açımızdan daha iyi olacağını düşündüğünü söyledi. 19 yaşında ve 2 yılda daha gelişmiş olarak bize gelecektir, bizim de böyle bir bekleme lüksümüz var dedi. Rubio'nun bu sene gelmeyişi biraz kırgınlık yaratmış olacak ki (yine sormamış olmama rağmen) Flynn'in daha iyi bir oyuncu olduğunu hatta Rubio'dan bile daha iyi olduğunun söyledi. Juventud ile aralarındaki bonservis konusundaki konuşmaların detayına ise maalesef cevap vermedi. Rubio'nun Barça ile yaptığı anlaşmanın şeklini, içeriğini de sordum ancak ona da yanıt alamadım.

İki sene bekleyip sonra neler olacağını göreceğiz.

smyrnall
Pro. Member

View Profile
« Reply #248 on: 18 Sep 2009 - 11:55:15 »

Sasha Pavlovic ide almışız hadi bakalım, pek haz etmem kendisinden

www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
small_ticket
Newbie
*

View Profile
« Reply #249 on: 27 Oct 2009 - 20:04:25 »

Kuçuları playoff şansı olan takımların arasında göstermiş koç...

http://hoopscoach.wordpress.com/2009/10/27/western-conference/
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #250 on: 28 Oct 2009 - 01:00:11 »

ve new orleans'ı play-off dışında göstermiş  Shocked
« Last Edit: 28 Oct 2009 - 01:00:35 by shiroi_chokoreto » Logged

Pages: 1 ... 14 15 16 [17]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Yıllardır aynı şarkıyı söyler, dururum [bir sponsorum bilem yok!] « previous next »
    Jump to: