Welcome, Guest. Please login or register.
16 Nov 2019 - 03:33:12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Esra Erol'la Dest-i Playoff 2009 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Esra Erol'la Dest-i Playoff 2009  (Read 4524 times)
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« on: 9 Apr 2009 - 00:36:28 »

Geçen seneki kadar şaşaalı olmasa da bu sene de playoff'lara kapağı atmayı başardık. Görünen o ki, bu seneyi 4. sıradan aşağı bir yerde bitireceğiz. Gerçi Spurs'le aramızda sadece 2 maç var ve ligin sonunda doğru sıralamada bazı değişiklikler olabilir ama neticede beklentilerin altında bir sezon geçirdik. Play-off da bunu telafi etmek için en güzel yer. Mantıklı düşündüğümüzde Portland biraz daha iyi bir rakip gibi gözüküyor ama bu saatten sonra rakip seçme şansımız yok. Kim gelirse gelsin, en iyi oyunumuzu oynamalıyız. Çocuklara güvenim tam, koça güvenim tam, taraftara güvenim tam.

Sırada Hornets'liliği ile tanınmış ünlü simaların 2009 Playoff'u hakkında görüşleri var.

Esra Erol: Hilton Armstrong gereken katkıyı ortaya koyarsa, düğününü ben yapacağım.
Seda Sayan: Çocukları günaşırı elma-krom'la besliyorum, hepsi canavar gibiler, playoff'a hazırlar.
Yaşar Alptekin: İnanırsak olur.
Güntekin Onay: Her ne kadar tarafsızlığımı korumam gerekse de, gönlümden geçen yüzüktür.
İbrahim Üzülmez: Ben pek izleyemedim bu sezon maçları ama Mashburn kendisi gibi oynarsa önümüz açık.
Max Weber: Bu sezon Marks'ı alarak gözümde puan kaybetmiş olsalar da, sosyolojik bağlamda kupayı eve getirmememiz için hiçbir engel yok.
Batuhan Karadeniz: Chris Paul, milleti kral yapmayıp kendi kral olmaya çalışırsa yüzüğü de alırız.
« Last Edit: 9 Apr 2009 - 00:38:15 by Saban » Logged

Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #1 on: 9 Apr 2009 - 00:55:16 »

İbrahim Üzülmez: Ben pek izleyemedim bu sezon maçları ama Mashburn kendisi gibi oynarsa önümüz açık.

ehehe...Boylece,Gurcan Bilgiç'in de belirttigi uzere son yılların sampiyon takımı Şikago'yu bile devirebilirsiniz. Yalnız ben ciddi New Orleans'ı istiyorum rakip olarak. Normalde olsa bize ters gelir 1-4 zaafiyeti sebebiyle ama Scola West'in kafasına girebilio. Sezon içi maclarda oyleydi durum.Paul'u de bir olcude yavaslatırız. Bizim takımın savunması tek oyuncu ustune toplanmıs takımlara karsı daha etkili bana gore. Ama oyuncu eslesmesinden cok dususte olmaları benim isteme nedenim. Bu senenin hayalkırıklıgı adlandırılmasından beri toparlayamadılar benim gordugum.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #2 on: 9 Apr 2009 - 18:57:08 »

Yalnız herkes bizi istiyormuş arkadaş...Halkın takımı Hornets...

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #3 on: 11 Apr 2009 - 04:21:39 »

Kutsal İttifak iş başında. Demek ki bu playoff'ta en başta RealGM'e kapak konulacak. Aslında kulupte görevli olsam, şu anketin 100 tane çıktısını alır, soyunma odasına, koridorlara asardım. Daha sonra da playoff ruhunu hatırlatmak için, Muggsy Bogues, Dell Curry gibi eski toprakları tekrar kulübe çağırırdım.

O anketi sokarım lan bi tarafınıza.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #4 on: 11 Apr 2009 - 06:43:31 »

açık ara önde idi no seçeneği Cheesy
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #5 on: 17 Apr 2009 - 03:11:15 »

İşin ilginci, George Karl'ın dileği bir sene sonra gerçek oldu. Geçen sene "Hornets tecrübesiz, onlarla karşılaşmak isterim" derken Lakers'tan küsküyü yiyen George Karl'ı şehir olarak unutmadık. Geçen sene yaptığınız ayı dövüşü, inşallah tek eğlenceniz olarak kalır.

Yalnız "underdog" olmanın da ayrı bir tadı var, gelene geçene daha rahat sallayabiliyorsun. İşler ters giderse, "Zaten kazanamayacaktık" deyip, işin içinden çıkmayı planlıyorum.

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #6 on: 1 May 2009 - 16:51:10 »

Quote from: BDL
Coming into the game, the Hornets had 70 turnovers, and Denver had scored 105 points off those. The ugly final series total: 85 turnovers and 128 points.

Uff, ben ne diyeyim ki daha! En kısa zamanda imza ve avatarı değiştirip, drafta kadar da bu konuyu açmamayı planlıyorum.

edit: http://sports.yahoo.com/nba/blog/ball_dont_lie/post/Why-the-Hornets-have-fallen-so-hard?urn=nba,159495
« Last Edit: 1 May 2009 - 16:56:56 by Saban » Logged

Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Esra Erol'la Dest-i Playoff 2009 « previous next »
    Jump to: