Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 02:34:33
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Houston Rockets  |  Topic: Celebrate Originality: 2009 playoff topiği 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Celebrate Originality: 2009 playoff topiği  (Read 3120 times)
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« on: 9 Apr 2009 - 00:14:08 »

Playoffların başlamasına 10 gün kaldı, dün Orlando'ya da Toyota'yı dar ederek ilk 3 için Sas'ın ensesine yapışacağımızı hissettirdik. Amaç ilk 3ten girmek tabi, olası bir 2. turda olası bir Lakers eşleşmesi olasılığı kalksın diye. İlk turda ben Portland yada New Orleans'ı istiyorum. Hangisini daha çok istediğimi ise karar veremedim, Paul bize diğer takımlar kadar ters gelmiyor fakat West bazen sorun yaratabiliyor diğer taraftaysa Portland'la tamamen eşleştiğimizi düşünüyorum ama onlarda kapalı kutu, Roy patladımı yüzümüz gözümüz bembeyaz oluyor.

Herneyse umarımki playoff maceramız Ron Artest'in driplingi kadar orijinal, Von Wafer'ın çıkışı gibi bizim içinde büyük bir sıçrama olur. Son olarakta '' Emeyzıng gonna hepın in Hüstin inşallah '' diyorum.

#memircagan
chAmhour
Jr. Member
**

iT's tiMe

View Profile
« Reply #1 on: 9 Apr 2009 - 02:28:22 »

2.tur için her Nisan'da bir umut beslerdik KırmızıBeyazlılarımıza karşı ama bu seferki başka birşey galiba be.Niye bilmiyorum ama Tracy'siz 2.turu görmeyi acayip istiyorum.Brooks içeri yardırsın,Yao hücum reboyu alsın içine vursun,Artest mal gibi şut atsın deliksiz girsin,Scola şekil şekil dönsün yine şekil bitirsin,Battier shoot from downtown falan olsun,Landry 3-5 diş daha kırarak yine kahraman sırıtışı yapsın,Wafer KaanKural iltifatlarına doyamasın,Mıtımba parmağını yüzüğe doğru sallasın,Trayza da kenardan melül melül izlesin.İşte bunu istiyorum ulan

Rakip olarak da,sezon sonu 6.lıklarına ihtimal verdiğim için,öncelikle Dallas'ı,ardından Portlanları istiyorum.Ama Utah gelmesin de,HCA sahibi olduğumuz herhangi bir eşleşmeye razıyım.Utah'ı istememe sebebim,3 sene üstüste elenerek Amerika'nın ilk gay takım evlenmesi(erkek erkeğe) sıfatının gelebileceği endişesini duymam bir yana,NTV + Utah reaksiyonlarının gerçekleşmesi için gereken taraflılık eşik enerjisine uyuz olmamdır.Bir de kendileri bu sene sakatlıklardan oldukça çekti ve bu sebepten güçlerini yansıtmayan bir konumdalar bana göre.Sonuçta şu anda tam kadrolar,ama derecelerini yaparken öyle değildiler.Like Denver Nugetleri
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 9 Apr 2009 - 02:33:57 »

ntv utah 2lisini hatırlatınca 2007 playoffları geldi aklıma. murat murathanoğluna epey veriştirmiştik forumca, zaten o seriden sonra küstü lige adam kayboldu. yalnız seri manyaktı çok amansız geçmişti. bu arada utahla eşleşen takımın taraftarının tüm maçları tvden izleme şansı var. o da ayrı bi güzellik.

riser
Newbie
*

View Profile
« Reply #3 on: 9 Apr 2009 - 21:29:14 »

Tracy'siz 2. turu görürseniz adam hepten Tracy" First Rounder" McGrady olacak, yazık.
« Last Edit: 9 Apr 2009 - 21:32:27 by riser » Logged
Lord-1
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #4 on: 9 Apr 2009 - 23:55:25 »

Sanırım son maça kadar rakibimiz belli olmucak ama HCA bizde olduğu sürece her takıma kafa tutarız. Tabi Lakers ve Utah dışında her takıma. İlk turda bir Hornets eşleşmeside güzel olur bizim açımızdan.
« Last Edit: 9 Apr 2009 - 23:55:56 by Lord-1 » Logged

Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Houston Rockets  |  Topic: Celebrate Originality: 2009 playoff topiği « previous next »
    Jump to: