Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 09:59:56
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Altın Kelebek 2009 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: Altın Kelebek 2009  (Read 16349 times)
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #45 on: 5 May 2009 - 05:07:18 »

Mark Warkentien de yılın GM'i seçilmiş. E haketti adam.

http://www.nba.com/2009/news/05/03/executive/index.html
« Last Edit: 5 May 2009 - 05:07:36 by Saban » Logged

Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #46 on: 12 May 2009 - 08:35:23 »

MIP Harris'e değil Granger'a verilmiş.
http://sportsillustrated.cnn.com/2009/basketball/nba/05/11/granger.award.ap/index.html?eref=si_nba
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #47 on: 12 May 2009 - 23:20:57 »

bugün ismo'yla da konuştuk, şu ödülün harris varken granger'a verilmesini bile anlarım; ama ariza'ya bi puan bile çıkmamasını aklım almıyor.

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #48 on: 12 May 2009 - 23:35:07 »

granger'a gitmesini fazla yardırgamadım sonuna kadarda hakketti ama kubi'nin post okuyunca ariza'ya oy cıkmadıgını gordum, aldridge'ye bile 3 oy cıktıgı yerde ariza'nın adının olmaması ayıptır bence.

FliPtiKal3
Guest
« Reply #49 on: 13 May 2009 - 13:36:00 »

Arızayla karşılaştırdığın adam lamarcus aldridge değil dimi mustafa?
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #50 on: 13 May 2009 - 15:24:42 »

ariza'nin gecen seneye göre istatistiksel gelisimiyle aldridge'in gecen seneye göre istatistiksel gelisimini karsilastirmis. MIP oylamasini degerlendirirken DW12'yle bile karsilastirabilir netekim
« Last Edit: 13 May 2009 - 15:25:11 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #51 on: 13 May 2009 - 16:03:56 »

Allstar oylamasında da benzer geyikle yaşanır her sene.Bu forumdada defalarca yasandı...X oyuncunun boktan takmdaki über statları mı yoksa başarıya koşan takmdaki Y oyuncusunun X'e yakın ama ondan dusuk statları mı başarı kabul edilmeli? stat karşılaştırmada kişiden kişiye değişen kriterler var.Ben safi sayılarda kaybolma taraftarı değilim.

Bu 3 oyu verenlerde benim gibi düşünmüş olacakki  olayın istatistik dersi değilde 2 oyuncunun takımlarında oynadığı rol , yaptıkları katkıya bağlı ortaya koydukları gelişime göre oy vermişlerdir.

Neticede aldridge oynadığı pozisyondan ayrı  scottie pippen gibi go to guy ın tamamlayıcısı , all star a ileriki yıllarda göz kırpması supriz olmıcak bir adamken diğeri shane battier kıvamında oldukca faydalı ama bir role playerden öte değildir.

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #52 on: 13 May 2009 - 16:56:34 »

Yıldızdan süperstarlığada geçebilirdi Aldrigde ama bu gelişimin % olarak değişimini incelemek gerekli. Orlandoda sadece atletik bir oyuncu gözüyle bakılan Ariza burada ilk rotasyona, sonra ilk 5 e girdi, savunmanın değişilmez bir parçası oldu ve karşı takımın skorerini tutarken bir yandan 3 lükleri sıralamaya başladı ki ilk geldiğinde eline hücumda potadan 3 metre uzakta gelirse eyvah s.çtık şeklinde bakıyorduk. Bence unutulmuş resmen ayıp olmuş. Aldrige i severim ben ama Arizaya da haksızlık yapılmamalı. Diğer oy alanlara da bakiyim bari biri link verse de nasıl dağıldığını görsek.
--
O baya başarılı seçimler var  Huh
« Last Edit: 13 May 2009 - 17:40:24 by Gorky » Logged

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #53 on: 13 May 2009 - 17:23:26 »

http://www.nba.com/2009/news/05/12/most.improved/index.html

aldridge e gelene kadar kimler var listede. ayrıca herif 1 oy almış 3 değil. 1 oy için mi tartışıosunuz burda?

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #54 on: 13 May 2009 - 20:49:59 »

ilk lamarcus'u gordum ondan lamarcus dedim niye bu kadar takıldınız anlamadım. gecen seneki ile bu seneki istatistikleri yakın die onu ornek gosterdim. sonucta ariza nerden nereye yani, oy bile alamamısın lamarcus'un oy alısı ile karsılastırdım. bu arada pardon lamarcus 1 oy almıs.
« Last Edit: 13 May 2009 - 20:50:24 by Mustafa » Logged

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #55 on: 13 May 2009 - 20:56:00 »

Mike Conley var arkadaşlar, geliştirmiş...Sezonun başında fantezide bana yaptığı satışı unutamıyorum hala...

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #56 on: 14 May 2009 - 06:25:24 »

All-NBA first team

F LeBron James (Cavs)
F Dirk Nowitzki (Mavericks)
C Dwight Howard (Magic)
G Kobe Bryant (Lakers)
G Dwyane Wade (Heat)

All-NBA second team

F Tim Duncan (Spurs)
F Paul Pierce (Celtics)
C Yao Ming (Rockets)
G Brandon Roy (Trail Blazers)
G Chris Paul (Hornets)

All-NBA Third Team

F Carmelo Anthony (Nuggets)
F Pau Gasol (Lakers)
C Shaquille O'Neal (Suns)
G Chauncey Billups (Nuggets)
G Tony Parker (Spurs)
« Last Edit: 14 May 2009 - 06:25:42 by OscarRE » Logged

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #57 on: 14 May 2009 - 11:07:11 »

C Shaquille O'Neal (Suns)  sappi sappi

Son Turnuva Şampiyonu
Ty
Newbie
*

View Profile
« Reply #58 on: 14 May 2009 - 11:55:56 »

Her turlu odul icin gecerli bu, ilk 5-10 kisiden sonrasina bakmak pek de saglikli degil bu tur siralamalarda. Aynisi Brandon Roy'a verilen Yilin Rookie'si oylamasinda yapilmisti; -yamulmuyorsam- Toronto'lu bir muhabirden cikmisti Roy'a gitmeyen tek oy, elbette Bargnani'ye. Fazla takilacak bir olay yok yani. LA'dekiler Ariza'nin ilk 3'u hakettigini dusunmedilerse, diger sehirdekiler hic dusunmez zaten ki haketmedi. Ilk 9 sirada zaten bir problem cikmamis gibi gozukuyor; kalani da, dedigim gibi sidik yarisina donmus bir nevi.

ALL-NBA Team'ler fena olmamis. Yalniz her uc takimda secilen PF'lerin diger secilen pozisyondaki oyunculara kiyasla sonuk kalmalari da ilginc olmus. Amare, Al Jefferson'in sakat; Bosh'in yanlis bir takimda olmasi etkilemis olsa gerek. Garnett neden koyulmamis, onu da cozemedim acikcasi. Sakat desen, uzun bir sure disarida kalmadi KG. Kaldi ki MIP'i alan Granger da en azindan KG kadar uzak kaldi lige.

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #59 on: 15 May 2009 - 10:39:30 »

Her turlu odul icin gecerli bu, ilk 5-10 kisiden sonrasina bakmak pek de saglikli degil bu tur siralamalarda. Aynisi Brandon Roy'a verilen Yilin Rookie'si oylamasinda yapilmisti; -yamulmuyorsam- Toronto'lu bir muhabirden cikmisti Roy'a gitmeyen tek oy, elbette Bargnani'ye.
Chuck Swirsky.

Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Altın Kelebek 2009 « previous next »
    Jump to: