Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 01:03:53
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: İçimizdeki İrlandalılar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2  All
Author Topic: İçimizdeki İrlandalılar  (Read 10566 times)
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« on: 28 Jan 2009 - 01:58:32 »

Evet,özlemle beklenen Amerikan spor tarihinin en dominant ve en başarılı franchise'ı dünya devi ve son dünya şampiyonu Celtics'in Türkiye şubesi sonunda açıldı.Artık içimizdeki irlandalıların kimliğide ortaya çıkyıor.

Forum üyelerinden Mesut ve Yiğit kardeşimizin öncülük ettiği gönüllü arkadaşların yoğun emek ve projleri nihayetinde uygulamaya geçti ve Celtics Forumu açıldı.Tüm kelt kardeşlerimizi ve diğer tüm dostları(ortalığı karıştırmadıkları sürece) foruma bekliyoruz.

Emeği geçen herkesin ellerine ve yüreklerine sağlık ve çok teşekkürler hepinize

http://www.celticstr.com

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Challenger
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #1 on: 28 Jan 2009 - 02:00:58 »

En büyük desteği sizin gibi büyüklerimizden bekliyoruz. Umarım yardımlarınızı eksik etmezsiniz şimdiden teşekkür ederim... Smiley

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #2 on: 28 Jan 2009 - 02:08:38 »

Hayırlı olsun. Kıskanıyorum valla.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 28 Jan 2009 - 02:11:56 »

Hocam Kubi bu aralar öyle böyle Cleveland'lı olmadı, biraz gazı verirsen yapmayacağı iş değil yani. Sen ve Murat Can gibi ustalar da yardımlarını esirgemezse Kubi o işi kotarır derim ben eheh.

Celtics camiasına hayırlı olsun bu arada sappi
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #4 on: 28 Jan 2009 - 02:13:39 »

Hehe LeBron gitmezse bir yere 2010'da falan sizinki de gelir yakında Smiley Esas ben kıskanıyorum, popüler bir takım da değiliz ne de olsa buralarda.. Yapacak adam yok Smiley Neyse böyle sitelerin artması bence çok güzel. 3. oldu bu.. Bakalım sırada hangi takım var. Başarılar dilerim Celtics ekibine de..
« Last Edit: 28 Jan 2009 - 02:14:50 by Slaughter » Logged

AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 28 Jan 2009 - 02:16:00 »

Güzel iş. Hayırlı olsun Boston camiasına.
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #6 on: 28 Jan 2009 - 03:54:53 »

evet, gençlerin çalışmaları sonunda nihayet buldu ve güzel bir platform çıktı ortaya. bütün camiamıza hayırlar getire. yakında james joyce irish pub'da toplanıp maç izlemeye başlarız.
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #7 on: 28 Jan 2009 - 11:21:26 »

ulan sen çok yaşlısın sanki. gençlerin işi diyo. hayırlı ve uğurlu olsun sappi

hehe olum görüntüm 30 oldu lan bu sene, saçlar beyazladı. ilk kez bu turnuvada mvpliğim garanti deil - gani
« Last Edit: 28 Jan 2009 - 12:14:58 by celt » Logged
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #8 on: 28 Jan 2009 - 12:08:40 »

Rep'leri unutmayalım geyiği işleme geçirilmiş, enteresan. Üye olmadan resimler, linkler de görülemiyor. Hangi forumun template'ini arakladınız bakiim?  thinking
« Last Edit: 28 Jan 2009 - 12:10:20 by Gri Gandalf » Logged

Challenger
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #9 on: 28 Jan 2009 - 13:43:51 »

Sitedeki rep değil  sadece öyle bir teşekkür diğer sitelerdeki gibi teşekkür verin verin diye cıvıtılcağını sanmıyarak koyduk.. Bu konuda cıvığı çıkartan olursa elbette kaldırırız.. Üye olmadan resimler ve linkler görülmüyor evet en kısa zamanda da o sorunu çözeceğiz... Smiley
« Last Edit: 28 Jan 2009 - 13:44:50 by Challenger » Logged

Kivanc1Mac
Full Member

View Profile WWW
« Reply #10 on: 28 Jan 2009 - 14:11:14 »

Sitedeki rep değil  sadece öyle bir teşekkür diğer sitelerdeki gibi teşekkür verin verin diye cıvıtılcağını sanmıyarak koyduk.. Bu konuda cıvığı çıkartan olursa elbette kaldırırız.. Üye olmadan resimler ve linkler görülmüyor evet en kısa zamanda da o sorunu çözeceğiz... Smiley

İyi de o mod değil mi? Siz yapmışınız zaten. Çözülecek bir şeyi de yok.

Challenger
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #11 on: 28 Jan 2009 - 14:23:39 »

İyi de o mod değil mi? Siz yapmışınız zaten. Çözülecek bir şeyi de yok.
Siteye mod ekleyenler yaptı evet.. En yakın zamanda kalkacak o zaman o mod öyle söyleyeyim...

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 28 Jan 2009 - 14:53:29 »

hayırlı olsun. Gani babuş bu siteyi bağrına basar.

Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #13 on: 28 Jan 2009 - 19:11:11 »

herkese tek tek teşekkürler. ilk olarak benim aklıma geldi bu fikir; forumun ağır toplarıyla paylaştım önce bu düşüncemi. onlardan gerekli desteği alınca, çalışmalara başladık. sitenin kurulum aşamasında kıvanç ve sitenin domain'i konusunda yiğit çok yardımcı oldular, onlara da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. yine gani abiye, ümit can abiye, ozan abiye vs. teşekkür ediyorum...

teşekkür olayının gereksiz olduğunu düşünüp kaldırdık. o link görüp görmeme olayını da en kısa zamanda halledeceğiz. yine eksik gördüğünüz ve "şu olsaymış iyi olurmuş" dediğiniz şeyleri bize her şekilde iletebilirsiniz. sizlerin fikirleri bizler için çok önemli.

tekrar tekrar teşekkürler herkese...
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #14 on: 28 Jan 2009 - 19:29:05 »

üyeler arasında mcgradyserhat lar gerald wallace lar var. nerde kardeşim pierceberkecan lar, mchaletuğberkcan lar?

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
Pages: [1] 2  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: İçimizdeki İrlandalılar « previous next »
    Jump to: