Welcome, Guest. Please login or register.
24 Oct 2019 - 01:17:31
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: Portland Trailblazers 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 19 20 21 [22] 23
Author Topic: Portland Trailblazers  (Read 64065 times)
the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #315 on: 16 Sep 2004 - 00:29:32 »

15 Eylül imzalı bir yazı: http://www.nydailynews.com/sports/story/232314p-199538c.html hemde New York haber servisi tarafından.Ayrıca biz değil NJ istemiş.http://www.oregonlive.com/blazers/oregonian/index.ssf?/base/sports/109524934446620.xml (sadece Kidde Shareef galiba.)Son haberlere bakmak için de burası var http://www.hoopshype.com/rumors.htm Yani Kidd kesin geliyor.Eğer NJ Nets Telfairi isteseydi, 22. draft hakkını bize vermezdi.(ki drafta süpriz oldu ama) Ben Kidd'in gelmesine karşı değilim.Ama çok üzülürüm.Ben bildim bileli Portlanda olanlardan kimse kalmaz.Damon abimiz bizim maskotumuz gibiydi, Kidd gelirse yedek olacak.NVE da elimizde kalır.Kidd'in kontratı sakat değilse, Damon ve NVE'i elden çıkarınca hiçbişey gibi kalıyor.Yadek guardımızın Telfair olması kötü olur.Az salaryli bir SG bulabilirsek üç dört yıl batıya ambargo koyabiliriz. Shocked

Jermaine, Randolph, Darious, Derek ve Sebastian.
Seni unutmayacağız RaSheed.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #316 on: 16 Sep 2004 - 02:50:34 »

ulan flip Angry
 adam kidd'i alıyor ama bassy denen bi dallamayı vermiyor.hadi ordan diyorum bende.
sakin ol şef  Grin hadi ordan falan deme çunku zaten kurallar aralıka kadar kontrat imzalamış çaylakların takas edilmesine izin vermio Grin Sözün özü sebastian  takasta kullanılmayacak bu garanti! Ama sadece kidd-sar yerine daha bol oyunculu  bir takas olabilir.Kadrolar daha dengeli olur ozaman. misal kidd gelirse bizde 4 tane pg olacakken Netste guard oynayacak adam kalmıcak.Ayrıca bizimde forvet pozisyonu SAR ın gidişiyle erozyona uğrıcaktır.
Bu utopik takas gerçekleşirse bence 2takımdan farklı oyuncularında eklendiği sar-kidd bazlı bir takas olacaktır ve elimizdeki guardlardan biri Netse gidecektir ,gitmelidir gonlum NVE gitsinder ama bence Nets yönetimi böle bir durumda Damon ı almak isteyecektir.
Alp kidd kontratının son 1-2 sezonunda eskisi gibi verimli olmayacaktır.Yaş olayı önemli bir mevzu. Bknz: wizards-jordan macerası(jordan gibi bir mucizenin bile belli bir yerden sona takıma ne kadar katkı yaptığı ortadadır)ve son 2 sezon 19m ,20m paralar kazanıcak...Bence ligteki hiçbir point guard bu kadar etmez!
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #317 on: 16 Sep 2004 - 12:37:17 »

su yazilanlari okuyunca bir an ayni Kidd'den mi bahsediyoruz acaba diye süpheye kapilmadim degil..

Ahmet'im Kidd'e sadece bir oyun kurucu gözüyle bakarsan elbette o paralar fazla gibi gelir, ama Kidd, herseyden önce bir takim lideridir ve su an bu ligde bu takim liderligi isini en iyi yapan isimdir.. Sadece kendi iyi oynayan bir oyuncu degil, takimdaki herkesi iyi oynatan, onlara oyunculuklarinda seviye atlatan bir isimdir.. Bu acidan bakinca NBA'de bir Kidd daha yoktur.. Özellikle play-off zamani nasil bir oyuncu ve bir lider oldugu ortaya çikar..

eger gerçekten Kidd'i takas yoluyla alma gibi bir firsat ayaginiza geldiyse bunu öle "iki yil sonra sü kadar alacak, konrtati da kol gibi olacak" gibi düsüncelerle geri tepmek sizin Nash'in yapip yapabilecegi en büyük hata olur ki senin zekasina bu kadar güvendigin bir adamin böle bir hata yapacagini sanmam..

Form a Fuckin\\\' Wall
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #318 on: 16 Sep 2004 - 13:09:04 »

kidd i hiç sevmesemde tarzını beğenmesemde alp in dediği gibi uzak ara en iyi PG dir... bu arada ah canım ahmet jordan olayını açsana anlamadım, yani kidd le alakası ne Huh
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #319 on: 16 Sep 2004 - 20:26:06 »

su yazilanlari okuyunca bir an ayni Kidd'den mi bahsediyoruz acaba diye süpheye kapilmadim degil..

Ahmet'im Kidd'e sadece bir oyun kurucu gözüyle bakarsan elbette o paralar fazla gibi gelir, ama Kidd, herseyden önce bir takim lideridir ve su an bu ligde bu takim liderligi isini en iyi yapan isimdir.. Sadece kendi iyi oynayan bir oyuncu degil, takimdaki herkesi iyi oynatan, onlara oyunculuklarinda seviye atlatan bir isimdir.. Bu acidan bakinca NBA'de bir Kidd daha yoktur.. Özellikle play-off zamani nasil bir oyuncu ve bir lider oldugu ortaya çikar..

eger gerçekten Kidd'i takas yoluyla alma gibi bir firsat ayaginiza geldiyse bunu öle "iki yil sonra sü kadar alacak, konrtati da kol gibi olacak" gibi düsüncelerle geri tepmek sizin Nash'in yapip yapabilecegi en büyük hata olur ki senin zekasina bu kadar güvendigin bir adamin böle bir hata yapacagini sanmam..

Nevet, noğru, Kidd gelirse takım sınıf atlar, D.Miles gibi bir atlet de Kidd'in beslemesiyle Zach'tan önce allstar olursa hiç şaşmam ki bence o Kidd-Jefferson-Kenyon üçlüsüne göre bizim takım çok daha güçlü bir hale gelir. Yalnız bu takasta DS veya NVE'ın katılma olasılığı biraz zayıf kontratlardan dolayı, bu arada Vince de takasını istiyormuş; Air Canada+A.Williams+L.Murray <--> SAR+NVE takası uyardı bize Smiley

Alıntı sorununu düzelttim - BabyShaq
« Last Edit: 16 Sep 2004 - 20:27:53 by BabyShaq » Logged
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #320 on: 27 Sep 2004 - 19:59:04 »

Nevet, noğru, Kidd gelirse takım sınıf atlar, D.Miles gibi bir atlet de Kidd'in beslemesiyle Zach'tan önce allstar olursa hiç şaşmam ki bence o Kidd-Jefferson-Kenyon üçlüsüne göre bizim takım çok daha güçlü bir hale gelir. Yalnız bu takasta DS veya NVE'ın katılma olasılığı biraz zayıf kontratlardan dolayı, bu arada Vince de takasını istiyormuş; Air Canada+A.Williams+L.Murray <--> SAR+NVE takası uyardı bize Smiley

Alıntı sorununu düzelttim - BabyShaq
d.miles'ın all-star olabileceğine açıkçası inanmak istemiyorum kidd gelirse...
eğer gelirse ve de olursa (çok düşük ihtimal gibi geliyor bana) kidd hakkında çok farklı şeyler düşünmeye başlarım...  Tongue
shareef bir loser'dır bana kalırsa.ah kidd ah... fully fit olsaydın...
bu arada konuyla alakası yok ama spotturk yazdığın takas bizim için de fena olmazdı gibime geliyor... aslında giren aynı kazık sonuçta...  Sad eh... en son istediğim şey de ny ile takasa girişmemiz olurdu mesela  Tongue  ...

the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #321 on: 27 Sep 2004 - 22:01:48 »

Ayrıca Patterson Abimizi de gözden çıkarmışız basketbolseverlere göre(gerçi ismimizi Portlan Trail Blazers yazmışlar ama olsun) Bu durumda.Büyük bir takas yapılabilir.Bizim için değil ama bir çok takım için patterson işe yarayabilir.Kidd'in gelmesini ise istemem.yedek PF, C ve SF gerek.C yi şimdilik çözmüş gibi duruyoruz.Ama SF ve PF ye karşılık.Abdurrahim ve Pattersonla, ikisinin ortası bişey bulabiliriz.Carterin gelmesi Kidd'e göre daha iyi olur.Yedek PF getirirse bir de Tam olur Smiley

Uğur
Guest
« Reply #322 on: 27 Sep 2004 - 23:31:05 »

abi basketbolseverler'e inanmayın yaw. Dünyanın en ezik basket sitesi. Alıp başka sitelerden yazıyolar. Basketboldan anlamıyolar. Yazık Murat Murathanoğlu ne arıyorsa orda.

Bence bu takım Randolph'u şutlamalı. NBA'in en kötü 2-3 defans oyuncusundan biri Randolph. Abdurrahim daha iyi.
« Last Edit: 28 Sep 2004 - 01:44:45 by Uğur » Logged
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #323 on: 28 Sep 2004 - 00:27:24 »

Bence bu takım Randolph'u şutlamalı. NBA'in en kötü 2-3 defans oyuncusundan biri Randolp.

yok ya oyle deme bence sag bekte oldukca iyi oynadi. Hemen onunde oynayan Miles ile anlasabilecegini de gosterdi bence. Ayrica alan daraltma ve kafa toplari konusunda ustune tanimam Randolph'un. Ama dersen ki tandem'de siritiyor, tamam derim haklisin. Tabii sunu dusunmekte de fayda var, kac tane oyuncu kaldi NBA'de tandem'de başarılı olabilen, backdoor'lari iyi kapatabilen? ha sorarim sana...

Uğur
Guest
« Reply #324 on: 28 Sep 2004 - 01:46:09 »

Randolph bence bu savunmasıyla NBA tarihinin savunma tarafında en tembel oyuncusu olabilecek potansiyele sahip.
neozepron23
Guest
« Reply #325 on: 28 Sep 2004 - 02:48:40 »

abi her mac 20sayi 10rib yapan biri kötü savunma yapiyo diye gönderilecekse. zaten umut bagladimiz tek adamda ortada kalmayacak.  birebir savunmadan cok portlandimiz basari istiyorsa takim olarak oturtmali savunmayi. bugün SAR oynatalim. burda kime sorsan zach der(bence). zachin yaninda ratliff gibi(lig basladigindan beri olsaydi daha farkli olurdu) ii blokcu biri olsaydi cok fazla savunmasi siritmazdi. ama dale gibi gittikce yumusayan biri olunca haliyle zach ve dale icerden bayagi acik veriyordu(örnek jake voskul(nasi yaziliyosa) 13sayi atti. o maca aglayacaktim) dis savunmamizda(1-2) biraz kisa kaliyordu. baslarda sheed 3 oynadigindan hizli oyuncular iceri drive'larda bayagi etkili oluyordu. ama ligde mart ayindan sonra basladimiz cikis alkislanacak bi cikisti. ama daha iyisini yapabilirdik olmadi. bu senede görünen pek umut yok. war dicem ama diyemiyorum  Embarassed
o yüzden zach vazgecilmez olmali portland icin.
Uğur
Guest
« Reply #326 on: 28 Sep 2004 - 03:32:01 »

Bence Abdur-Rahim kısa vadede daha faydalı olur.

Ama uzun vadede Randolph,tabii 1-2 sene daha sürünür,playoff göremessiniz.

Ha birde Randolph'un ot muhabbeti var. Bence Portland Jail Blazers bu tür sorunlu oyuncuları temizlemeli. Bu yüzden Randolphda gitmeli.

Ama bu benim düşüncem bunu seni yada diğer portland taraftarlarını kızdırmak için söylemiyorum . Portland sevdiğim takımlardandır. Ama çok hata yapıyor Portland'ı yönetenler.

Artık portland halkı bile bıktı bu sorunlardan. (ki bu sene azaldı sorunlar ama hala NBA'de 1. sıradalar)
Cihan
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #327 on: 28 Sep 2004 - 14:46:27 »

ot ? z-bo? ne alaka ??!??
karistiriyosun git bi yuzunu yika

the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #328 on: 28 Sep 2004 - 19:49:01 »

Orlandolu kardeş galiba geçen yıl NBA oynarken takımının başarısızlığıyla bizi karıştırdı Grin Randolph 2 yıl önce yaz kampı en değerli oyuncusu ve geçen yıl normal NBA de en çok gelişme kaydeden oyuncu.Genç, ortalamaları çok güzel(Garnett filan değil ama).Ayrıca Detroit maçında Rasheed'e karşı bile çok etkili olmuştu.(Takastan sonra)Rakibi korkutacak tipte(yüzüyle değil yüzü çok tatlı ama duruşu korkutabilir(Yedeği de şu sıralar SA Spursla konuşan James Thomas çok iyi olurdu ama neyse))
Abdurrahim de kötü oyuncu değil(Atlantaya göre Rasheed=SAR+Theo(blok kralı)+dan dickau).Ama Rasheed'i satmamızdaki bir amaçdan biri de Randolphun önünü açmak.

Ayrıca "Artık portland halkı bile bıktı bu sorunlardan." bu sözünü komik bölümlere mi yazsak diye düşünüyorum.Gazeteci filansın galiba.Biz okuduğumuz websitelerinden Portland halkının takımdan memnun olduğunu görüyoruz.OT demeye de çok gülüyorum.Randolphun istatisliklere göre bulunduğu yer 4 sene önceki Jermaine O'Nealın olduğu yer.
Sana yüz yıkamak yetmez bi duşa gir çık istersen Wink

Uğur
Guest
« Reply #329 on: 28 Sep 2004 - 22:38:25 »

sözlerimi çarptırmayın. Sene başında Randolph ot olayı yaşadı. Birde Blazers taraftarı olcaksınız.

Ayrıca Portland halkının geçen sene bilboard bile yaptırıp şehrin en işlek caddesine astırdığını biliyorum.
Yanlış hatırlamıyorsan "Sorun değil başarı istiyoruz"gibi birşey yazıyordu.

Neyse ben bu konuyu kapatıyorum.
Pages: 1 ... 19 20 21 [22] 23
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: Portland Trailblazers « previous next »
    Jump to: