Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 02:05:38
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: XV. Batug.com Tekirdağ Basketbol Günleri Logo Çalışmaları ( 7-8 Şubat ) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7
Author Topic: XV. Batug.com Tekirdağ Basketbol Günleri Logo Çalışmaları ( 7-8 Şubat )  (Read 28875 times)
altair
Guest
« Reply #75 on: 14 Jan 2009 - 17:24:54 »

bence de sweat olsun.ama rengi degismesin bence güzel,ben gelmicem turnuvaya ama bende alabilrmiyim sweatten falan.

alabilirsin /brooklyn
« Last Edit: 14 Jan 2009 - 18:20:59 by Brooklyn » Logged
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #76 on: 15 Jan 2009 - 14:01:18 »

o degilde simdi aklıma geldi
keske bir dahaki turnuvada tshirt vs degilde sapka yaptırılsa hem fiyatı uygun olur hem kullanıslı olur hemde güzel olur bence

Son Turnuva Şampiyonu
FliPtiKal3
Guest
« Reply #77 on: 15 Jan 2009 - 14:22:35 »

kaliteli şapka yapacak yer bulmak zor. çoğu ya kalıp gibi yada boyacı ların taktığı onu kağıt gibi düz olanlardan yapıyor. Bir turnuvadada şapka işine girişilmişti yanılmıyorsam.

kafaya eldiven gibi oturacak şapkanın maliyeti ne kadar makul olur? büyük soru işareti...
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #78 on: 15 Jan 2009 - 15:27:35 »

yanılmıosam 7.turnuva için yaptırdığımız şapka gayet güzeldi cidden.tek kullandığım şapkada odur zaten

ben hep farklı şeyler yapmamız fikrindeyim.gerek geçen yıl yaptığımız formalar gerekse bu turnuva için düşündüğümüz sweat gibi alternatif fikirlere daha çok ihtiyacımız var diye düşünüyorum.hem kalıcı hemde kullanışlı şeyler olması zaten öncelikli düşüncemiz olmalı.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #79 on: 15 Jan 2009 - 16:05:15 »

evet onu unutmusum isternette bi ilana tıkladım orada forma sapka esofman vs yapıyorları oradan aklıma geldi
en azından arkada ayarı olursa enim gibi koca kafalılara bile olur ki tahminen bana olan bir sapka forumdaki herkese olur diye dusunuyorum Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #80 on: 15 Jan 2009 - 16:23:57 »

Gürkan, Kubi, Güner ve diğerleri yarın akşam buraya eklerseniz çalışmaların son halini oylamaya sunalım. Zaman azalıyor yapacak bir sürü iş var bu sweat shirt ile ilgili. Hafat sonu netleştirip üretim olayına geçmemiz gerekiyor.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #81 on: 15 Jan 2009 - 16:46:25 »

yanılmıosam 7.turnuva için yaptırdığımız şapka gayet güzeldi cidden.

şapka hakikaten güzel bende hala kullananlardanım ama sanırım turnuva malzemelerinden en beğendiğim şimdiye kadar ki tansunun yaptırdığı havlu oldu, bu sıralar türkiyeye gelmem imkansız olduğundan ben katılamayacağım ama yine ne yapılacaksa almak istiyorum.

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #82 on: 16 Jan 2009 - 14:36:42 »

Gürkanla görüştüm logo çalışması yapamayacakmış, iş temposundan dolayı. Elde var Kubi'nin logosu, Güner birşeyler yaparsan bu akşama kadar koy. Yoksa Kubi'nin logo ile devam edicez.

Kubi rica etsem biraz daha düzenleme yapabilir misin? Tişörtte gayet iyi durtuyor. Sweat te pek öyle değil. Tamam baskı, kumaş türü ama biraz daha can canlı olsa daha güzel olur. Birde logo öne mi arkaya yapılacak yada hem arkaya hem öne ayrı birşeyler mi olacak?

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #83 on: 16 Jan 2009 - 17:04:07 »

Gürkanla görüştüm logo çalışması yapamayacakmış, iş temposundan dolayı. Elde var Kubi'nin logosu, Güner birşeyler yaparsan bu akşama kadar koy. Yoksa Kubi'nin logo ile devam edicez.

Kubi rica etsem biraz daha düzenleme yapabilir misin? Tişörtte gayet iyi durtuyor. Sweat te pek öyle değil. Tamam baskı, kumaş türü ama biraz daha can canlı olsa daha güzel olur. Birde logo öne mi arkaya yapılacak yada hem arkaya hem öne ayrı birşeyler mi olacak?

Berk kapsonlu da arkaya logo olmayacagını söylemisti - ki haklı kapson kapatcagı icin bi anlamı olmaz. Sweat için, baskı sorunundan, baska sekilde yapılması gerektiginden bahsetmistim zaten. Şöyle orjinal logonun biraz kalınlastırılmıs ve fontlarla oynanmıs hali var sweat için de:

http://img164.imageshack.us/img164/5464/96118082lg1.jpg

Yukardaki rakı-bardak-top-15 seklindeki cizgiyi cok hosuma giderek yapmıstım. Onu degistirmeden editlemeye calıstım bu kadar oldu. Varsa bi fikriniz deneyebiliriz tabi.

bLiSS
Guest
« Reply #84 on: 16 Jan 2009 - 17:53:38 »

güzel olmuş kubi, beğendim bu hâlini ben ama berk'in de baskılar konusunda şartlarını ve yapabileceklerini sunması lazım ki ona göre bir şey yapsın. evet sayın milf, ötün.
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #85 on: 16 Jan 2009 - 18:16:20 »

bu ikisinin arasında oylama yapılıyorsa, oyum t-shirt'ten yana. ama tabii kapüşonlu sweatshirt'ü t-shirt'e tercih ederim. yani diyeceğim odur ki, alınmaca gücenmece olmasın ama kubilay'ın post'undaki sweat'i ben pek beenmedim, açıkçası. on the other hand, t-shirt de baya baya güzel gözüktü gözüme; ama içim dışım t-shirt oldu tabi. saygılar.
Tişörtün rengi ve tişörtteki baskıyı sweate uygularsak süper olur

aynen.

açık gri olmasa güzel olur.

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #86 on: 17 Jan 2009 - 02:04:35 »

Turnuvanın resmi logosu aşağıdadır arkadaşlar. Başka alternatif olmadığı için buna karar verildi. Bunun dışında ufak tefek oynamalar yapılır. Kalınlaştırma vs falan filan oda secilecek kapsonlunun kumasına göre olacaktır. Açık gri yada koyu gri alternatifi varsa Berk bana iletecek bende size bildiririm. Berk bir pm atsana telefonunu konuşalım.

fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #87 on: 17 Jan 2009 - 03:10:21 »

Lebron'sa istemem ben tişört mişört Deli

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #88 on: 17 Jan 2009 - 03:24:02 »

Pardon bu olacak.  Smiley

Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #89 on: 17 Jan 2009 - 03:34:30 »

hastasıyım logolardaki turuncuların =)
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: XV. Batug.com Tekirdağ Basketbol Günleri Logo Çalışmaları ( 7-8 Şubat ) « previous next »
    Jump to: