Welcome, Guest. Please login or register.
21 Aug 2019 - 02:01:31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten!  (Read 14377 times)
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #45 on: 25 Nov 2008 - 02:01:16 »

Yalnız şu topiğin başlığını alıp, NBA yönetimine email diye göndersek, feci dalga geçerler. "Buyrun, D-League Top 10'a alalım, Chris Richard, Lance Allred felan var ilginizi çekebilir" diyerekten.

the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #46 on: 26 Nov 2008 - 15:13:19 »

Dün yine hafiften lebron ve kobe rüzgarı esmiş top 10'de Smiley pek kulakları çınlamamış anlaşılan Tongue

SEFANI SÜRMESİNİ BİLDİK CEFANIDA ÇEKERİZ ASLANIM
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #47 on: 26 Nov 2008 - 19:44:25 »

Lebraan ın blok sıkıydı ama kime vurduğunu hatırlamıyorum, acaba topu bilerek mi Mo nun önüne uçurdu,blok pas karışımı birşeyler olurdu çok fantastik Smiley
flashwade
Newbie
*

View Profile
« Reply #48 on: 24 Jan 2009 - 02:53:07 »

yaa okuduğum yorumlarda çok saçma sapan yazılar yazmışlar arkadaşlar. hele bi tanesinde d. howard a yetenek fakiri demesi beni çok güldürdü Cheesy avrupada asıl basketbol oynanıyor diyenler ne hakla bunu dioo anlamadım. dünya şampiyonasında savunmalarını gördük dwayne wade uzun boylu adamın üzerinden değirmen smacı bastı yaa bunu nba uzunlarına karşı yapmaya hiç bi oyuncunun gücü yetmez. madem nba de savunma yok lebron ve diğer starlar kolayca smaç yapıyor diyosunuz dünya şampiyonasını bi izleyin derim.

Noktalama işaretlerine uyalım, uymayanları uyaralım - BabyShaq
« Last Edit: 24 Jan 2009 - 15:34:19 by BabyShaq » Logged
Tyler Durden
Newbie
*

View Profile
« Reply #49 on: 7 Feb 2009 - 02:46:21 »

yaa okuduğum yorumlarda çok saçma sapan yazılar yazmışlar arkadaşlar. hele bi tanesinde d. howard a yetenek fakiri demesi beni çok güldürdü Cheesy avrupada asıl basketbol oynanıyor diyenler ne hakla bunu dioo anlamadım. dünya şampiyonasında savunmalarını gördük dwayne wade uzun boylu adamın üzerinden değirmen smacı bastı yaa bunu nba uzunlarına karşı yapmaya hiç bi oyuncunun gücü yetmez. madem nba de savunma yok lebron ve diğer starlar kolayca smaç yapıyor diyosunuz dünya şampiyonasını bi izleyin derim.

Noktalama işaretlerine uyalım, uymayanları uyaralım - BabyShaq
Nba'in kalbur üstü uzunlarının bir çoğunun Avrupa kökenli olduğunu unutmamak gerek, bu yüzden söylediklerine katılmıyorum. He; Nba oyuncularını küçük mü görüyorum tabii ki hayır, Avrupa basketbolu daha mı ileri diyorum tabii ki hayır, ama Nba'de 1. sınıf basketbol oynanıyorsa Avrupa'da 2. sınıf oynanmıyor. Hatta rekabet ortamı daha iyi. Bir CSKA bugün Nba takımlarından bir çoğunu yenebilecek bir kadroya sahip. O yüzden bu konuda taraflı olmak çok doğru değil. Önemli olan basketbolu sevmek Smiley

I\\\\\\\'m Lizard King, I Can Do Anything !!!
the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #50 on: 30 Mar 2009 - 14:52:09 »

Lebron bey son dallas maçında Isınmadaki hareketleri bile top 10'de yer aldı sonunda Smiley

SEFANI SÜRMESİNİ BİLDİK CEFANIDA ÇEKERİZ ASLANIM
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #51 on: 30 Mar 2009 - 15:20:04 »

dün müydü, dünden önceki gün müydü, chris andersen'ın blok şovu vardı üst üste 3 blok vuruyordu yanlış hatırlamıyorsam. top 5'ta göremedim, hayalkırıklığına uğradım; hatta aynı maçta k-mart'ın da vurduğu bir facial vardı. ama o 5 hareket arasına lebron'un normal bir smacını koymuşlardı, o da ikinci bir hayalkırıklığı yarattı. arada lebron olayının suyu çıkmıyor değil.
« Last Edit: 30 Mar 2009 - 15:21:06 by Early » Logged

James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #52 on: 30 Mar 2009 - 16:49:41 »

Yakışır koçuma, herşey smaç, blok değil ya. Böyle değişiklikler lazım.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten! « previous next »
    Jump to: