Welcome, Guest. Please login or register.
19 Jul 2019 - 22:00:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4  All
Author Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten!  (Read 14254 times)
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 23 Nov 2008 - 17:13:45 »

Tamam ama bizdede göz zevki diye bişey bırakmadı adam.King james diyor spiker anlıyoruzki klasikler'den bir görüntü  sunucak bize.
En iyisi her gece ona ayrı bir top 10 yapsınlar Smiley lebron el sallarken,pas verirken,gülerken,sinirlenirken zorla bir jordan yaratıcaklarya Smiley
LeBron tabii çok yetenekli ama Nba organizasyonu cidden çok zorluyor,sanki zorla Jordan yaratıcaklarmış gibi... Söylediğinin son kısmına katılıyorum, bariz derecede göze çarpan bir abartı artık... Belki konuyla ilgisi yok ama açıkçası LeBron a king denmesinide yadırgıyorum,ondan önce King olacak niceleri var Nba de.
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 19:23:31 by The GodFather » Logged
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #16 on: 23 Nov 2008 - 17:15:09 »

nba'de normal sezonun her maçında adam gibi savunma yapılmadığı doğrudur ama bu nba'e özgü bir şey değildir. avrupa'da da aynı duruma birçok örnek verebiliriz. iş "nba basketbolu yalan, esas top avrupa'da oynanıyor"a geliyor, aman diyorum. avrupa da burası yani, izliyoruz işte.  
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #17 on: 23 Nov 2008 - 17:24:50 »

Çin'de yaşasam ds Avrupa'yı bilmesem çılgın atıyorlar zannedecem...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #18 on: 23 Nov 2008 - 17:56:05 »

allah akıl fikir versin.

Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 23 Nov 2008 - 18:02:01 »

ben gayet memnunum lebron'un hareketlerinden, hatta cleveland maçı olmadığı zamanlar o kadar tırt hareketlerin ilk 5'e girdiği oluyor ki bazı günler izlemek bile gelmiyo içimden.

bu top 10, top 5 listelerinde benim canımı sıkan şey maç sonu falan olmadığı halde periyot sonu, 24 sn dolarken falan orta sahadan atılan üçlüklerin olması.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #20 on: 23 Nov 2008 - 18:06:50 »

LeBron tabii çok yetenekli ama Nba organizasyonu cidden çok zorluyor,sanki zorla Jordan yaratıcaklarmış gibi... Söylediğinin son kısmına aynen katılıyorum, bariz derecede göze çarpan bir abartı artık... Belki konuyla ilgisi yok ama açıkçası LeBron a king denmesinide yadırgıyorum,ondan önce King olacak niceleri var Nba de.

Hadi ya, kimler?

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #21 on: 23 Nov 2008 - 18:29:49 »

Bi kere King deyince,daha öncede kimseye denmediğine göre (denildiysede ben bilmiyorum) Lebron bu ligin en büyüğü en kralı. Sorduğun daha önce kimseye denmediğine göre geçmişi ve şimdiyi kapsıyordur, Jordan dan daha kral görmüyorum ben LeBronu.Yada şimdi için Kobe den kral görmüyorum, dominant dönemlerindeki Shaq tanda daha kral görmüyorum vs... Niceleri derken milyon tane demek istemedim tabi, ama var işte, bana göre.
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 18:33:44 by The GodFather » Logged
bLiSS
Guest
« Reply #22 on: 23 Nov 2008 - 18:33:31 »

jordan öldü, yaşasın lebraaam.
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #23 on: 23 Nov 2008 - 18:35:58 »

top ten buysa, kral lebron.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #24 on: 23 Nov 2008 - 18:37:29 »

King bir lakap bunun farkındasınız umarım. LeBron'a da The Air denmiyor, bu onun iyi zıplamadığına işaret mi? Veya tüm zamanların en iyi savunmacısı da Payton mı da bir tek ona The Glove denmiş. Yani biraz LeBron'a saydırayım derken neresinden saldıracağınızı bilememişsiniz gibi geldi. James daha kariyerinin başlarında sayılır, hele bir bitirsin, saydığınız herkesten daha iyi bir kariyeri olup olmayacağı belli olmaz. Ayrıca karşılaştırmalara pek aldırmıyorum, Jordan aoayrı bir yerdedir, James apayrı bir yerde, bundan 10 sene sonra tüm büyük oyuncuları da yeni LeBron gibi tanıtacaklar kimbilir?

Ayriyetten daha ben onca yıl boyunca tek bir oyuncuyu almak için takımların 2 sene önceden hazırlık yapıp, kadro hazırladığına hiç şahit olmadım. Üstelik onunla birlikte nice büyük yıldız oyuncular da boşa kalacakken. Galiba bu Bron'un büyüklüğü konusunda NBA GM'leri sizin gibi düşünmüyor.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #25 on: 23 Nov 2008 - 18:50:57 »

Farkındayız lakap olduğunun ,ama King fazla iddia lı geliyor bana ben bunu anlatmaya çalıştım,aynen seninde söylediğin gibi kariyerinin başında bir oyuncu James...  King şimdiden herkesin dilinde,buda hiç hoşuma gitmiyor,sana veya başkasına uygun gelebilir,veya tarafınızdan yadırganmayabilir,o size kalmış...

Lebraama saydırmak gibi niyetimde yok,sadece hoşuma gitmeyen birşeyi belirttim,abartılacak birşey değil... Ayrıca Lebronun büyük bi oyuncu olduğuna tabii ki bende katılıyorum, söylediğim başka birşeydi tamamen...

Onca yıldız varken GM ler tabii hazırlık yapacak, ilk başta LeBron u isteyip alamazlarsada diğer yıldızlara yerleri
olur salary de,GM lerle pek farklı düşündüğümüz söylenemez yani...
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 18:57:14 by The GodFather » Logged
bLiSS
Guest
« Reply #26 on: 23 Nov 2008 - 18:56:25 »

lebron is not king cole
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #27 on: 23 Nov 2008 - 18:57:08 »

Bence wade in lebronun vurabildigi smaclar önemli deil.nba de savunma die bişi kalmadi sorun orda,basketbol kalitesinden uzaklasti olay,hakkaten marketing in boku cikti.

“I’ve been on the opposite side of that,” said West, who came to the Cavs in a trade last season. “I hope whoever is underneath doesn’t try to be a hero and just gets out the way.”

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
boogey41
Newbie
*

Tek Kelimeyle Olağanüstü

View Profile
« Reply #28 on: 23 Nov 2008 - 19:06:15 »

sonuç;
3 buçuk saatte 30 entry girilmiş..işte lebronun'un marketing gücü..her daim kendinden bahsettiriyo..
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #29 on: 23 Nov 2008 - 19:13:23 »

benim anam babam lebron.

Pages: 1 [2] 3 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten! « previous next »
    Jump to: