Welcome, Guest. Please login or register.
22 Nov 2019 - 13:39:19
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [All]
Author Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten!  (Read 14578 times)
the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« on: 23 Nov 2008 - 15:09:39 »

Arkadaşlar özelikle bu yıl tam bir hastalık oldu,nerdeyse lebron maça çıkmasa sahada gezse top 10'e girecek.Artık kabak tadı verdi.Özelikle ruddy gay'in utak maçındaki smaçları girmezken,lebron'ın atlanta maçında artık klasikleşen smaçları ve pasları tam 4 sırada yer aldı.İnsanın izleyesi gelmiyor artık;çünkü belli 4 sıra lebron'un o kesin Smiley

topic adını deiştirdim, universal bi boyut kattım - oscar
« Last Edit: 24 Nov 2008 - 01:51:33 by OscarRE » Logged

SEFANI SÜRMESİNİ BİLDİK CEFANIDA ÇEKERİZ ASLANIM
altair
Guest
« Reply #1 on: 23 Nov 2008 - 15:26:15 »

yeni nesil geldi nba'in tadi kactı.asıl basketbol avrupada oynaniyor.
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 23 Nov 2008 - 15:28:27 »

Klasik mlasik adam vuruyor.

#memircagan
the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 23 Nov 2008 - 15:43:26 »

Klasik mlasik adam vuruyor.
Tamam ama bizdede göz zevki diye bişey bırakmadı adam.King james diyor spiker anlıyoruzki klasikler'den bir görüntü  sunucak bize.
En iyisi her gece ona ayrı bir top 10 yapsınlar Smiley lebron el sallarken,pas verirken,gülerken,sinirlenirken zorla bir jordan yaratıcaklarya Smiley

aNGeNeRaL_24
Newbie
*

View Profile
« Reply #4 on: 23 Nov 2008 - 15:44:51 »

adam normal smaçlar(o kadar da güzel değil) vuruyo ama kobe'nin t-mac ve yao'ya  vurduğu bloklar es geçiliyo  Angry

FliPtiKal3
Guest
« Reply #5 on: 23 Nov 2008 - 15:56:10 »

di mi...
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #6 on: 23 Nov 2008 - 16:00:40 »

Ya ben mi acaba başka smaçlar ve adam seyrediyorum? Bence hiçkimse de çıkıp James gibi smaç da basamıyor. Bu gecenin özetlerine baktım, James'in tarafsız gözle ilk 5 içine 3-4 tanesi girerdi.

Adam o kadar güçlü, yapılı ve uzun ki, o kadar iyi sıçrayıp sert basıyor ki, belki de buna o kadar gözümüz alıştı ki James'in bütün yaptığı smaçları herkes yaparmış gibimize geliyor, halbuki yaptığı smaçların çoğu çok zor ve üst düzey smaçlar. O kadar uzak ve zor bi durumda zıplayıp havada herkesi geçip çift el sert smaç vurmayı ne Kobe, ne t -mac yapamıyor.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 23 Nov 2008 - 16:11:07 »

Bugünkü smaçları tamam da bazen neredeyse LeBron, Wade ve Kobe'nin düz turnikeleri bile top 10'a giriyor. Tamam nba=marketing ama nereye kadar.

cavsfan
Newbie
*

View Profile
« Reply #8 on: 23 Nov 2008 - 16:15:00 »

Tamam ama bizdede göz zevki diye bişey bırakmadı adam.King james diyor spiker anlıyoruzki klasikler'den bir görüntü  sunucak bize.
En iyisi her gece ona ayrı bir top 10 yapsınlar Smiley lebron el sallarken,pas verirken,gülerken,sinirlenirken zorla bir jordan yaratıcaklarya Smiley
objektif olamayacagım icin bu konuya bisi yazmıcaktım ama göz zevki kriterlerini merak ettim gercekten Smiley dün aksamki smacının biri mesela sol elle. hani tspark'ın dedigi gibi sanırım lebron alıstırdıgı icin sanırım sıradanlasmaya baslıyo. yoksa "bence" üst düzey hareketler yani. ayrıca o asisttede ilgauskasın pasından baslayarak güzel bi takım oyunu ve lebronun topu kontroluyle pası vermesi arasındaki reaksiyon süresi cok kısa Smiley
the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 23 Nov 2008 - 16:30:47 »

objektif olamayacagım icin bu konuya bisi yazmıcaktım ama göz zevki kriterlerini merak ettim gercekten Smiley dün aksamki smacının biri mesela sol elle. hani tspark'ın dedigi gibi sanırım lebron alıstırdıgı icin sanırım sıradanlasmaya baslıyo. yoksa "bence" üst düzey hareketler yani. ayrıca o asisttede ilgauskasın pasından baslayarak güzel bi takım oyunu ve lebronun topu kontroluyle pası vermesi arasındaki reaksiyon süresi cok kısa Smiley
Tamam  sözümüz yok iyi hareketede,kim zaman hızlı hucuma çıkıyor örnek atlanta maçında yine hızlı hucum 2'ye bir ve iddaa ederim her maç o bitirişten 10 tane var sırf lebron diye alınıyor işte bu göz zevkimi bozuyor.İstersen sen birde utah-memphis maçını izle rudy gay'in smaçları gör sonra belki bana biraz hak verirsin Wink çünkü adam krilenkonun üzerinden vuruyor ve sıralamaya giremiyor.

altair
Guest
« Reply #10 on: 23 Nov 2008 - 16:31:45 »

Bence wade in lebronun vurabildigi smaclar önemli deil.nba de savunma die bişi kalmadi sorun orda,basketbol kalitesinden uzaklasti olay,hakkaten marketing in boku cikti.
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 16:32:31 by altair » Logged
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 23 Nov 2008 - 16:41:16 »

Adam çıkıyor Duncan'ın Garnett'in üstünden vuruyor, tamam savunmalar zayıfladı diyebilirsinde bunla onun ne ilgisi var bağdaştıramadım.

#memircagan
Fowler
Full Member

View Profile
« Reply #12 on: 23 Nov 2008 - 16:53:28 »

david stern kendine gel.

bu arada altair de yine çok orjinal bir değerlendirme yapmış. esat yılmaer-hıncal uluç karışımı bir stil. brava.

altair
Guest
« Reply #13 on: 23 Nov 2008 - 16:58:25 »

eger nba en iyilerin oynadigi yerse ben dan dun smaclardan cok kıran kırana savunmalar yada beyinle oynanan basketbol ararim.yani demek istedigim lebron sözde iyi savunmlara karsi güzel smaclar yapiosa o demek degildir ki nbadeki basketbol kalitesi iyi.özetlere bakiyorum hergün cogu macın önemli anlari ya bi oyuncunun içeri dalip smac vurmasi yada fast breakde yaptigi alleyoop.beni sarmiyor artik acikcasi.şöle güzel ikili oyunlar,backdoordan bulunan sayilar vs. ariyorum.eskiden basketbolda pivotlar cok sey ifade ederdi cogu takim pivotunun üstüne kurardi oyunu.şimdi bakiyorum ki 3 5 pivot haric hiç birisi sırtı dönük oynamayi bile bilmiyor.bilenlerde zaten avrupali genelde.ilerde en dominant olacak d.howarda bakiyorum tam bi yetenek fakiri sadece fizik ve guc baska bi halti yok.kısacasi nba 15 yaş altina hitap ediyor artik
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 16:59:20 by altair » Logged
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 23 Nov 2008 - 16:59:05 »

iyi de lebron geldiginden beri bu lige top 10 de boyle lebron cilginligi var. yine de sunu kabul etmek lazim bir kobe lebron smacindansa jason richardsonin bastigi smac daha az ilgi gorebiliyor siralamada...

The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 23 Nov 2008 - 17:13:45 »

LeBron tabii çok yetenekli ama Nba organizasyonu cidden çok zorluyor,sanki zorla Jordan yaratıcaklarmış gibi... Söylediğinin son kısmına katılıyorum, bariz derecede göze çarpan bir abartı artık... Belki konuyla ilgisi yok ama açıkçası LeBron a king denmesinide yadırgıyorum,ondan önce King olacak niceleri var Nba de.
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 19:23:31 by The GodFather » Logged
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #16 on: 23 Nov 2008 - 17:15:09 »

nba'de normal sezonun her maçında adam gibi savunma yapılmadığı doğrudur ama bu nba'e özgü bir şey değildir. avrupa'da da aynı duruma birçok örnek verebiliriz. iş "nba basketbolu yalan, esas top avrupa'da oynanıyor"a geliyor, aman diyorum. avrupa da burası yani, izliyoruz işte.  
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #17 on: 23 Nov 2008 - 17:24:50 »

Çin'de yaşasam ds Avrupa'yı bilmesem çılgın atıyorlar zannedecem...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #18 on: 23 Nov 2008 - 17:56:05 »

allah akıl fikir versin.

Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 23 Nov 2008 - 18:02:01 »

ben gayet memnunum lebron'un hareketlerinden, hatta cleveland maçı olmadığı zamanlar o kadar tırt hareketlerin ilk 5'e girdiği oluyor ki bazı günler izlemek bile gelmiyo içimden.

bu top 10, top 5 listelerinde benim canımı sıkan şey maç sonu falan olmadığı halde periyot sonu, 24 sn dolarken falan orta sahadan atılan üçlüklerin olması.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #20 on: 23 Nov 2008 - 18:06:50 »

LeBron tabii çok yetenekli ama Nba organizasyonu cidden çok zorluyor,sanki zorla Jordan yaratıcaklarmış gibi... Söylediğinin son kısmına aynen katılıyorum, bariz derecede göze çarpan bir abartı artık... Belki konuyla ilgisi yok ama açıkçası LeBron a king denmesinide yadırgıyorum,ondan önce King olacak niceleri var Nba de.

Hadi ya, kimler?

The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #21 on: 23 Nov 2008 - 18:29:49 »

Bi kere King deyince,daha öncede kimseye denmediğine göre (denildiysede ben bilmiyorum) Lebron bu ligin en büyüğü en kralı. Sorduğun daha önce kimseye denmediğine göre geçmişi ve şimdiyi kapsıyordur, Jordan dan daha kral görmüyorum ben LeBronu.Yada şimdi için Kobe den kral görmüyorum, dominant dönemlerindeki Shaq tanda daha kral görmüyorum vs... Niceleri derken milyon tane demek istemedim tabi, ama var işte, bana göre.
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 18:33:44 by The GodFather » Logged
bLiSS
Guest
« Reply #22 on: 23 Nov 2008 - 18:33:31 »

jordan öldü, yaşasın lebraaam.
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #23 on: 23 Nov 2008 - 18:35:58 »

top ten buysa, kral lebron.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #24 on: 23 Nov 2008 - 18:37:29 »

King bir lakap bunun farkındasınız umarım. LeBron'a da The Air denmiyor, bu onun iyi zıplamadığına işaret mi? Veya tüm zamanların en iyi savunmacısı da Payton mı da bir tek ona The Glove denmiş. Yani biraz LeBron'a saydırayım derken neresinden saldıracağınızı bilememişsiniz gibi geldi. James daha kariyerinin başlarında sayılır, hele bir bitirsin, saydığınız herkesten daha iyi bir kariyeri olup olmayacağı belli olmaz. Ayrıca karşılaştırmalara pek aldırmıyorum, Jordan aoayrı bir yerdedir, James apayrı bir yerde, bundan 10 sene sonra tüm büyük oyuncuları da yeni LeBron gibi tanıtacaklar kimbilir?

Ayriyetten daha ben onca yıl boyunca tek bir oyuncuyu almak için takımların 2 sene önceden hazırlık yapıp, kadro hazırladığına hiç şahit olmadım. Üstelik onunla birlikte nice büyük yıldız oyuncular da boşa kalacakken. Galiba bu Bron'un büyüklüğü konusunda NBA GM'leri sizin gibi düşünmüyor.

The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #25 on: 23 Nov 2008 - 18:50:57 »

Farkındayız lakap olduğunun ,ama King fazla iddia lı geliyor bana ben bunu anlatmaya çalıştım,aynen seninde söylediğin gibi kariyerinin başında bir oyuncu James...  King şimdiden herkesin dilinde,buda hiç hoşuma gitmiyor,sana veya başkasına uygun gelebilir,veya tarafınızdan yadırganmayabilir,o size kalmış...

Lebraama saydırmak gibi niyetimde yok,sadece hoşuma gitmeyen birşeyi belirttim,abartılacak birşey değil... Ayrıca Lebronun büyük bi oyuncu olduğuna tabii ki bende katılıyorum, söylediğim başka birşeydi tamamen...

Onca yıldız varken GM ler tabii hazırlık yapacak, ilk başta LeBron u isteyip alamazlarsada diğer yıldızlara yerleri
olur salary de,GM lerle pek farklı düşündüğümüz söylenemez yani...
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 18:57:14 by The GodFather » Logged
bLiSS
Guest
« Reply #26 on: 23 Nov 2008 - 18:56:25 »

lebron is not king cole
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #27 on: 23 Nov 2008 - 18:57:08 »

Bence wade in lebronun vurabildigi smaclar önemli deil.nba de savunma die bişi kalmadi sorun orda,basketbol kalitesinden uzaklasti olay,hakkaten marketing in boku cikti.

“I’ve been on the opposite side of that,” said West, who came to the Cavs in a trade last season. “I hope whoever is underneath doesn’t try to be a hero and just gets out the way.”

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
boogey41
Newbie
*

Tek Kelimeyle Olağanüstü

View Profile
« Reply #28 on: 23 Nov 2008 - 19:06:15 »

sonuç;
3 buçuk saatte 30 entry girilmiş..işte lebronun'un marketing gücü..her daim kendinden bahsettiriyo..
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #29 on: 23 Nov 2008 - 19:13:23 »

benim anam babam lebron.

bLiSS
Guest
« Reply #30 on: 23 Nov 2008 - 19:17:20 »

yukarıda biri demiş ki resmen zorla jordan yaratılıyor, zorlası yok bu işin onlar bıraksa da joran kıvamına gelebilecek bir oyuncu zaten lebron. karakter olarak, oyun içinde arkadaşlarıyla iletişimi olarak bilemem ama yetenek ve istatistik olarak yakalayabilecek durumda duruyor şu an.

ilk geldiği senelerde 2 sezon dana gibi oynar bu şimdi, ondan sonra g.tü kalkar şımarır takar altın zincirlerini amortisör s.çan arabasıyla "yo yo yo what's up nigga?" diye diye dolaşır şeklinde düşünüyordum fakat istisnai durumlar dışında gayet soğukkanlı, gerektiği yerlerde kahramanlığa kalkan ve takımında olması gereken bir lider gibi davranan lebron'ı görünce de şaşırmadım ve sempatim artmadı değil.

tabi bunlar kişiseldir görüş olarak. seninki de sonuç olarak öyle ama şu an en azından benim gözümde NBA'in en değerli, oyunu en fazla zevk veren oyuncusudur gözümde. bir dönemler ben de Kobe görmekten bıkmıştım ama kobe bunu haketmiyor diyen pek fazla kişi çıkmamıştı. zaten hakediyordu da her ne kadar sevmesem de. lebron da hakediyor sonuna kadar.

jordan'dan sonra bir altın madeni gibi geldi lebron stern'e, biz de timsah olsak da üst çenemiz de oynasa derdindeyiz.
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #31 on: 23 Nov 2008 - 19:27:31 »

yukarıda biri demiş ki resmen zorla jordan yaratılıyor, zorlası yok bu işin onlar bıraksa da joran kıvamına gelebilecek bir oyuncu zaten lebron.

Onlar bıraksada LeBron kıvama gelse daha da iyi olur sanki...
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 19:28:54 by The GodFather » Logged
bLiSS
Guest
« Reply #32 on: 23 Nov 2008 - 19:42:14 »

peki ABBA'dan Money adlıyı hediye edeyim ben sana o zaman.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #33 on: 23 Nov 2008 - 20:05:14 »

35.000 kere muhabbeti dondu. kimse lebron dan jordan yaratma telaşında değil. lebrağm var olan bir gerçeklik.Ayrıca savunma dandik o yuzden kolay smaçlar oluyor diyen arkadaş gitsin bir yuzunu yıkasın .Sonra son dunya ve olimpiyat şampiyonlarını tekrar bir izlesin.Avrupanın, diğer kıtaların en iyi savunmalarına karşıda aynı performansı gösteriyor.Bu lebrağm herkesin üstünden , sağından , solundan smacını vurur.Wilt chamberlain zamanı için nasıl dominant bir fizik gucuyse , şek aynı şekilde bu adamda aynı sınıftan .

1e1 de hiçbir şekilde durdurulacağına inanmıyorum kendi durmadığı surece .Herif hayvan berisi yok.Bu yüzden boşa hikaye anlatıp bok atmayın adama.

Ha top 10 lerdeki smaçlar bazen çok bayık oluyor o konuda hem fikirim.

the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #34 on: 23 Nov 2008 - 20:24:36 »

Yani demek istedigim madem amaç göz zevki ise geneli ele alıp biraz adil davranmak gerek.Sonuçta bu oyuncuların hepsi bu ligde oynuyor.Birde işin kaan kural tarafı var lebron  hohoho Smiley

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #35 on: 23 Nov 2008 - 20:29:57 »

marka dünyasında yaşadığımzdan mutlaka belli kayırmalar yaşansa da, Lebron'ın yaptıklarını küçümsemekte hoş olmaz bence.

asıl konu bence top10'lerin bazı haraketlere fazla değer veriyor olması. wade'in başını çektiği circus-shot lar bana pek ilgi çekici gelmio mesela (mutlaka çok ekstra olanları çıkıyor orası ayrı tabi). yani ne bileyim biri yao'nun sağ kolunu tutuo,oda sırtı potaya dönük bişekilde topu sol eliyle havaya sallıo basket girio,harekette ilk10'a girio.bu bana anlamsız gelen bi durum. yine ilk 3 period sonunda atılan normal buzzer'ların 60 footer'dan uzak olmadıkça çokta ilgi çekici olmadığını düşünenlerdenim. lebron'un hammer jamleri klasikleşsede zorluk derecesi gerçekten yüksek hareketleri içerdikçe diğer bahsettiğim hareketlerden önce mutlaka olmalı diye düşünüyorum.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #36 on: 23 Nov 2008 - 20:44:52 »

NBA o kadar büyük bir camia ki Scalabrine'den bile Jordan yaratabilir.

Ayrıca ben de Jordan'a Majesteleri denmesinden rahatsızım. Eşitsizliği, sınıf ayrımını, kast sistemini çağrıştırıyor. Çok abartı bi lakap.
« Last Edit: 23 Nov 2008 - 20:46:10 by the mechanic » Logged

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #37 on: 23 Nov 2008 - 21:05:19 »

lebron lige ilk girerken inanılmaz abartıldı ve reklamı yapıldı ama suanda o abartılar bile az kalıyor bence
ben bile bu kadar tahmin etmiyordum

Son Turnuva Şampiyonu
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #38 on: 23 Nov 2008 - 22:39:24 »

Bence Julius Erving'te Doktor tipi yok. Kutsi bile daha Doktor.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #39 on: 23 Nov 2008 - 22:44:13 »

Cheesy Bunu şaka diye algılıyorum.

mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #40 on: 24 Nov 2008 - 00:14:00 »

Profesör tipi var aslında Smiley

Konuyla alakasız olmasın diye başlık için bir şey söyliyeyim bari. Eğer kalacaksa, kilitlenmeyecekse, silinmeyecekse adı "top 10", "top 10s" falan olsun, top tenler burada konuşulsun Smiley
sol
Guest
« Reply #41 on: 24 Nov 2008 - 00:51:10 »

lebron mu kobe mi ?? muhabbetin buraya gelmesine ramak kaldı gibii
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #42 on: 24 Nov 2008 - 00:55:26 »

Arkadaşlar slider'larda simaç seçeneğini 50'den 25'e indirince simaçların ve elley hopların sıklığı azalıyor. Ben öyle yaptım Lebrağım da tüm oyuncularda artık daha az simaç yapıyolla.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #43 on: 24 Nov 2008 - 01:41:54 »

lebron lige ilk girerken inanılmaz abartıldı ve reklamı yapıldı ama suanda o abartılar bile az kalıyor bence
ben bile bu kadar tahmin etmiyordum

Onlar bıraksa derken kastetiğim buydu işte,hiç bırakmak değil tabi,ama  bu kadar abartmasalardı ilk başlardan itibaren, LeBron da yeteneğiyle ve çalışmasıyla kendisi büyüseydi insanların gözünde,daha iyi olurdu demek istemiştim yukarıda...

Bende All About Money gönderiyorum bu arada,şarkıların sitemleri aynı Smiley

Smiley
« Last Edit: 24 Nov 2008 - 01:43:18 by The GodFather » Logged
occansey
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #44 on: 24 Nov 2008 - 23:40:59 »

Top 10'de kimin çok yer aldığından ziyade ne tür hareketlerin sürekli yayınladığını tartışmak daha mantıklı belki. Yukarıdaki mesajlarda da değinilmiş; Amerikalılar ''circus shot'' denilen g.ten çıkarma basketlere ve ''buzzer beater'' lere gereğinden fazla prim veriyor bence. Her şeyin abartılısının mübah olduğu bir ülkede de bu duruma çok şaşrımamak lazım. 10 sene önce de NBA Action'da böyle hareketler vardı sürekli; şimdi de değişen bir şey yok. Seyircilerin çoğu da sıkı savunma, iyi yardımlaşma izleyeyim diye gitmiyor o maçlara ellerinde patlamış mısırlar, cipslerle.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #45 on: 25 Nov 2008 - 02:01:16 »

Yalnız şu topiğin başlığını alıp, NBA yönetimine email diye göndersek, feci dalga geçerler. "Buyrun, D-League Top 10'a alalım, Chris Richard, Lance Allred felan var ilginizi çekebilir" diyerekten.

the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #46 on: 26 Nov 2008 - 15:13:19 »

Dün yine hafiften lebron ve kobe rüzgarı esmiş top 10'de Smiley pek kulakları çınlamamış anlaşılan Tongue

The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #47 on: 26 Nov 2008 - 19:44:25 »

Lebraan ın blok sıkıydı ama kime vurduğunu hatırlamıyorum, acaba topu bilerek mi Mo nun önüne uçurdu,blok pas karışımı birşeyler olurdu çok fantastik Smiley
flashwade
Newbie
*

View Profile
« Reply #48 on: 24 Jan 2009 - 02:53:07 »

yaa okuduğum yorumlarda çok saçma sapan yazılar yazmışlar arkadaşlar. hele bi tanesinde d. howard a yetenek fakiri demesi beni çok güldürdü Cheesy avrupada asıl basketbol oynanıyor diyenler ne hakla bunu dioo anlamadım. dünya şampiyonasında savunmalarını gördük dwayne wade uzun boylu adamın üzerinden değirmen smacı bastı yaa bunu nba uzunlarına karşı yapmaya hiç bi oyuncunun gücü yetmez. madem nba de savunma yok lebron ve diğer starlar kolayca smaç yapıyor diyosunuz dünya şampiyonasını bi izleyin derim.

Noktalama işaretlerine uyalım, uymayanları uyaralım - BabyShaq
« Last Edit: 24 Jan 2009 - 15:34:19 by BabyShaq » Logged
Tyler Durden
Newbie
*

View Profile
« Reply #49 on: 7 Feb 2009 - 02:46:21 »

yaa okuduğum yorumlarda çok saçma sapan yazılar yazmışlar arkadaşlar. hele bi tanesinde d. howard a yetenek fakiri demesi beni çok güldürdü Cheesy avrupada asıl basketbol oynanıyor diyenler ne hakla bunu dioo anlamadım. dünya şampiyonasında savunmalarını gördük dwayne wade uzun boylu adamın üzerinden değirmen smacı bastı yaa bunu nba uzunlarına karşı yapmaya hiç bi oyuncunun gücü yetmez. madem nba de savunma yok lebron ve diğer starlar kolayca smaç yapıyor diyosunuz dünya şampiyonasını bi izleyin derim.

Noktalama işaretlerine uyalım, uymayanları uyaralım - BabyShaq
Nba'in kalbur üstü uzunlarının bir çoğunun Avrupa kökenli olduğunu unutmamak gerek, bu yüzden söylediklerine katılmıyorum. He; Nba oyuncularını küçük mü görüyorum tabii ki hayır, Avrupa basketbolu daha mı ileri diyorum tabii ki hayır, ama Nba'de 1. sınıf basketbol oynanıyorsa Avrupa'da 2. sınıf oynanmıyor. Hatta rekabet ortamı daha iyi. Bir CSKA bugün Nba takımlarından bir çoğunu yenebilecek bir kadroya sahip. O yüzden bu konuda taraflı olmak çok doğru değil. Önemli olan basketbolu sevmek Smiley

I\\\\\\\'m Lizard King, I Can Do Anything !!!
the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #50 on: 30 Mar 2009 - 14:52:09 »

Lebron bey son dallas maçında Isınmadaki hareketleri bile top 10'de yer aldı sonunda Smiley

early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #51 on: 30 Mar 2009 - 15:20:04 »

dün müydü, dünden önceki gün müydü, chris andersen'ın blok şovu vardı üst üste 3 blok vuruyordu yanlış hatırlamıyorsam. top 5'ta göremedim, hayalkırıklığına uğradım; hatta aynı maçta k-mart'ın da vurduğu bir facial vardı. ama o 5 hareket arasına lebron'un normal bir smacını koymuşlardı, o da ikinci bir hayalkırıklığı yarattı. arada lebron olayının suyu çıkmıyor değil.
« Last Edit: 30 Mar 2009 - 15:21:06 by Early » Logged

James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #52 on: 30 Mar 2009 - 16:49:41 »

Yakışır koçuma, herşey smaç, blok değil ya. Böyle değişiklikler lazım.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
Pages: 1 2 3 4 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bıktım her Top 10'de aynı adamı izlemekten! « previous next »
    Jump to: