Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 18:04:24
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009  (Read 11300 times)
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #15 on: 16 Mar 2009 - 04:58:32 »

Nedir bu doğudan çektiğimiz yahu. 1 maç fazla kazanmak bile çok önemliyken bu 3 maçlık yenilgi serisi hiç iyi olmadı. Zaten deplasman performansı adına geçen sezona göre bi ilerleme kaydedemedik üstüne bi de rakipler daha güçlü. Neyse son güne kadar belli olmaz kuzeybatı.
missionsadullah
Newbie
*

Fuck it, dude. Let's go bowling.

View Profile
« Reply #16 on: 27 Mar 2009 - 02:27:37 »

Bazen düşünüyorum. diyorum 8. olsa utah. zaten bence artık konferans yarı finali finali önemli olmamalı utah için. lakersı geçebilirlerse ki neden olmasın. homecourt ellerinde hep. sürekli playoff düşünüyorum. batı takımlarına karşı hiçbir sıkıntıları yok. ama homecourt önemli. 3. bitirip sezonu. konf yarısında san antonioyla 7. maça texasa gitmek hoş bi düşünce değil. 2  veya 4 fena değil ama 8inci olmak 3 5 6 7'den iyi gözüküyor. denver çıkış yapıp 3. bitirse misal noh 4 utah 5 olsa o da fena değil. nohu süpürürüz.
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #17 on: 27 Mar 2009 - 02:42:03 »

birinciyi eleyen saha avantajını eline geçirmiyor.
missionsadullah
Newbie
*

View Profile
« Reply #18 on: 27 Mar 2009 - 02:47:45 »

benzer bişiy hatırlıyodum ben. yanlış hatırlamışım demek ki. saha avantajı ele geçirme hiç mi mümkün değil. nasıl oluyor o.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #19 on: 27 Mar 2009 - 02:50:07 »

valla normal sezonda 82 tane maç yapıyolar belki ondandır.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
missionsadullah
Newbie
*

View Profile
« Reply #20 on: 27 Mar 2009 - 03:10:18 »

Cheesy nedeni odur. sorduğum kurallarda bi ara varmıydı böyle birşey misal 7. 2. yi eliyor 6. 3. yü saha avantajı kimde oluyor. utah gs serisi hangi yıldı ona bi bakmam lazım. ben orda karıştırdım muhtemelen kuralı.
missionsadullah
Newbie
*

View Profile
« Reply #21 on: 27 Mar 2009 - 04:21:07 »

utahdaymış o sene homecourt. o zara ben 2-3-2 mi 2-2-1-1-1 mi tam bilmiyodum bi maç izledim. karıştırmışım. yanlışım var. o yazı orda dursun bana ibret olsun. kuralları prosedürü bi öğreniyim iyice.
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #22 on: 12 Apr 2009 - 16:29:20 »

utah heralde gözüne lakers'ı kestirdi. başka türlü deron williams nasıl izah edebilir, cj watson'ın onun üzerinden 38 sayı atmasını, bilmiyorum.

Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009 « previous next »
    Jump to: