Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 02:00:14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Toronto Raptors  |  Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009  (Read 15871 times)
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #30 on: 17 Jan 2009 - 06:43:33 »

Bir Kapono bir de Bosh şu 4 maçtır hem takımı hem de ömrümü yediniz. Ne diyim ben size...

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 31 Jan 2009 - 06:58:47 »

Bucks maçında çok uzun zamandır görmediğim iki olay gördüm. Birincisi giren bir serbest atış(JO'nun), Kapono'nun lane violation yapması nedeniyle iptal edildi. Bu kuralın uygulandığını epeydir görmemiştim. NBA'de belki de ilk kez şahit oldum. İkincisi daha da entresan Calderon serbest atış kaçırdı.  Embarassed

Cacofonix
Guest
« Reply #32 on: 19 Feb 2009 - 04:40:11 »

Son zamanlar da hiç bu kadar zevk almamıştım bir toronto maçından. Herhalde Marion aşkı ile takım da bir farklı geliyor bana. Bir de sakatlıklar biterse, o zaman heyecan ile beklediğim performansa ulaşacaklar inşallah...
« Last Edit: 19 Feb 2009 - 04:49:39 by Cacofonix » Logged
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #33 on: 2 Apr 2009 - 20:43:37 »

Magic'i Magic'te yenip (Ümit Özat  zen) anlamsız galibiyet serimizi 5'e çıkardık. Bosh& Bargs& Calderon& Matrix dörtlüsünü korumayı başarıp etraflarına birkaç kalburüstü oyuncu ekleyebilirsek seneye play-off yapma şansımız fena değil. Sakatlıklar olmadıkça tabi.

Önümüzdeki sene için Delfino'nun kesin takıma döneceği söyleniyor. Parker'ın Avrupa'ya gitme ihtimali var. Anlaşılan Bosh'a teklifler yağacak. Marion'ın takımda kalıp kalmayacağı merak konusu. Sürpriz isim Mensah-Bonsu ilk garanti kontratını bizden alacak sanırım, takımda kalmasını çok istiyorum, gerçekten de yeni Moon oldu, belki de daha da iyisi. Yine 9-10. sıra civarı bir draftee takıma dahil olacak. Uzun bir off-season bizleri bekliyor...

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #34 on: 2 Apr 2009 - 21:33:21 »

"It's not over yet. We're going to keep playing, see what happens. We still have a chance."

-- Raptors forward Chris Bosh on the playoff chances for Toronto, which is six games out of the No. 8 spot in the East

hahahah, chris bosh'a ahmet buhan öneriyorum..

ebay
Guest
« Reply #35 on: 3 Apr 2009 - 22:43:48 »

Magic'i Magic'te yenip (Ümit Özat  zen) anlamsız galibiyet serimizi 5'e çıkardık.

Hiç anlamsız olur mu? Bize yarıyor.Daha fazla topumuz olacak bu sayede.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #36 on: 5 Apr 2009 - 01:24:51 »

Özlediğimiz Toronto bu!

ebay
Guest
« Reply #37 on: 14 Apr 2009 - 01:11:02 »

Aldığımız aptalca Orlando galibiyeti yüzünden sinir küpü haline gelmiştim ama imdadımıza yetiştiniz,eyvallah.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #38 on: 16 Apr 2009 - 20:31:05 »

helal olsun diyorum Toronto'ya...Sezon başında bu kadroyla bu sezon bir play-off daha görürüz demiştim ama sezon ortasında mayıs'ta maç yapamayacağını anladım...Son maçlara da asılıp lottery'ye yatmadılar(keşke diğerleri de böyle olsa) ve bir sene sonrası için umut verdiler ama bir dahaki sene için avrupalı bir koç şart diyorum...

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #39 on: 17 Apr 2009 - 03:14:59 »

helal olsun diyorum Toronto'ya...Sezon başında bu kadroyla bu sezon bir play-off daha görürüz demiştim ama sezon ortasında mayıs'ta maç yapamayacağını anladım...Son maçlara da asılıp lottery'ye yatmadılar(keşke diğerleri de böyle olsa) ve bir sene sonrası için umut verdiler ama bir dahaki sene için avrupalı bir koç şart diyorum...
Tanking yapmamamız beni de sevindirdi aslında. Bosh'un mutlu olması, Marion'ın (ki Bargs-Bosh frontcourt'u için çok uygun bir isim olduğunu düşünüyorum ben) takımda kalması için bu takımın kazanabileceğini kanıtlaması gerekiyordu kendi kendisine. Triano'nun %90 ihtimalle görevine devam edeceği yazılıyor bu arada gazetelerde, kaç yıldır da bir Messina ismi söylenip duruyordu, keşke o gelse.

ah bu arada;

“I plan on being here next year.  I understand how things go, but if I haven’t said anything then everyone is being skeptical.  Until I say something or something happens - you can’t worry.”

“I’m just worried about the summer right now.  I finally have some time to rest.  I’m here right now - and this is where I want to be.  This is where I want to play basketball.”

“All the contract talks and everything - I’ll just put that to the side and focus on what I can do to get better.” - Chris Bosh
« Last Edit: 17 Apr 2009 - 03:21:25 by alvin maker » Logged

fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #40 on: 17 Apr 2009 - 23:26:36 »

Messina keşke gelse de işte dediğin gibi yıllardır aynı dedikodu...KK da demişti Triano kalır diye ama ben yine de gideceğini düşünüyorum gideceğini değilde gönderileceğini düşünüyorum keşke avrupalı birileri gelse...David Blatt gelse ona da razıyım Smiley Bence 2010 çılgınlığında başka yerlere değil de kendi önümüze bakmalıyız Bosh'u tutmak daha akıllıca olur diye düşünüyorum...Pota altı zaten sağlam bu sene drafttan iyi bir sg kapmak gerek diye düşünüyorum yöneticiler sıkı çalışsa da bi steal yapsa müthiş olur herhalde...Şu Offseason'ı kazasız,sakatlıksız atlatırız inşallah...
« Last Edit: 18 Apr 2009 - 13:14:28 by fantastiko » Logged

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #41 on: 18 Apr 2009 - 19:25:15 »

Evvela son ay lottery e oynamayan takımıma aferin diyerek başlayayım. Toplar yüzümüze gülüp 1-3 arası gelecekse gelsin. 9 iken 8 olmak için bazı "şeylerden" feda etmeyi doğru bulmuyorum. Yapan yapsın. Neyse önümüze bakacaksak Marion önümüzdeki ilk soru işareti gibi duruyor. Ben imzalanması taraftarı değilim ama alacağı yıllık para fikrimi değiştirebilir. Mid level fiyatına kalabilir. Yazın yapmamız gereken free agent avına engel olmamalı. Free agent'tan kimin peşine düşmemiz gerekeceği ise yeni sezonki coachumuzun stratejisine bağlı olmalı. Triano'nun ben asistant coach olarak devam etmesi gerektiğine inanıyorum Messina'nın yanında. Ama kalacak gibi görünüyor. Bargnani'nin gelişmesinde payı büyüktü. Hepsinden önemlisi 2009 boyunca belli bir istikrar sergiledi. Bir maç çok iyi bir maç çok kötü oyanyarak yanıltacak istatistikler de tutturmadı. Çizgisini korumadı sağladı Bargs'ın. Messina gelirse bilmem de Triano ile devam edeceksek Bosh-Bargnani ile çok ilerleyebileceğimizi zannetmiyorum. Defansif anlamda çok zayıf bir ikili maalesef. Messina'yı çok tanımıyorum Avrupa'yı uzun zamandır yakından takip etmediğimden ama üst düzey bir Avrupalı coachun bizim takımı adam edebileceğine inanıyorum. Bu ikili bozulacaksa Varejao'ya parası neyse verilip takıma katılsın istiyorum.

Delfino'nun geri geleceği konuşuluyor. Parker'ı da minimum ile takımda tutsunlar mümkünse. Free agent takviyesi ve drafttan gelecek adam da yüksek ihtimal 2 ya da 3 numara olur. Rotasyonu bu minvalde şekillendiririz gibime geliyor.

Daha uzun bir şekilde yazın incelenir bazı durumlar belli oldukça. Şu an bu senaryolar çok farazi kalıyor.

fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #42 on: 18 Apr 2009 - 22:00:13 »

Evet şimdi hiçbirşey belli değilken konuşmak çok havada kalıyor playofflar bitsin de biraz daha hareketlenir piyasalar...Bu Sene Free Agent'tan pek iyi birşeyler kapabileceğimizi zannetmiyorum takasa gidip marion'ın üzerinden birşeyler yapılsa daha iyi olur.Ama Marion kalsın istiyorum takım kimyası bozulmadan yapılacak bir draft ile bir sonraki sene playofflara kalınabilir.Tabi bu durum hedefe bağlı 1 sene sonrasına doğu finali isteniliyorsa daha büyük hamleler yapılabilir ama bence amaç tekrar playoff olmalı...Haa bir de aklıma geldi bir off-season konusu açılsa da şu gecenin maçı konusunda tartışmasak offseason'ı...

Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Toronto Raptors  |  Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009 « previous next »
    Jump to: