Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 2017 - 03:51:55
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009  (Read 10955 times)
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #15 on: 17 Jan 2009 - 00:48:24 »

abi "profesyonellik" fln diyerekten bakmayalım bence. yani evet diorum zaten nets maçı olmasaydı çok da fifi olurdu benim için belki de.

Lan herifler bizi yendi, ben de kıl oldum; ona buna hakaret edeyim diyosun yani, iyiymiş..

...
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #16 on: 17 Jan 2009 - 02:02:07 »

Lan herifler bizi yendi, ben de kıl oldum; ona buna hakaret edeyim diyosun yani, iyiymiş..
oha ne alakası var abi ya. münferit bir olaydan bahsediyorum sadece. ki ikinci yazdığımda da açıkladım hatta "sanırım çok kızdığım" için böyle diyorum diye, üzerine gidip de edit yapmayı gerek görmedim. he fakat hala o surat ifadeleri ile o ölçüsüz davranışlarla sinir bozucu geliyorlar.

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #17 on: 17 Jan 2009 - 17:57:56 »

artık algıda seçicilik oluşmasının kanıtıdır bence bu.Garnett'in bu seneki birkaç olayından sonra en ufak şeyler göze batabiliyor.Ama bu algıyı da onlar yarattı sonuçta.Bunun sadece başarılı olmalarıyla oluşan bir kıskançlık ve bok atma olmadığını kabul etmek lazım.Öyle birşey olsa Duncan'a karşı olurdu herkesten fazla.

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #18 on: 17 Jan 2009 - 19:35:16 »

Antipatik densin o zaman, karakteri zayıf denemez, denmemeli.

...
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #19 on: 18 Jan 2009 - 05:09:42 »

Şu yazdıklarını bi daha oku, oldu mu? olmadıysa sonra bi daha bok at millete; yine düzelttiler sizi; oldu mu ? olmadı tabi.

...
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #20 on: 18 Jan 2009 - 17:03:40 »

ulan takım yeniliyo, dosya kaadı oluyo. fark atıyoruz, karaktersiz oluyoruz. ben vallahi, billahi anlamadım bu işi.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #21 on: 18 Jan 2009 - 17:31:04 »

ulan takım yeniliyo, dosya kaadı oluyo. fark atıyoruz, karaktersiz oluyoruz. ben vallahi, billahi anlamadım bu işi.
Takım yenilirken iki büklüm oluyorlar, 30 fark atınca forma çekiştirmeler, göğüs yumruklamalar, 6. faule el sallamalar başlıyor. Nasıl anlamıyorsun ben de bunu anlamadım.

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #22 on: 19 Jan 2009 - 00:40:27 »

Yorumuna katılmadığımız zaman birbirimize hitaben bişeyler yazıyoruz, burda da kelimen hoşuma gitmedi; ben de bunu yazdım buraya; sevdiğim bi adama karaktersiz dediğin için; ben senin yazdığın kelimenin forum kurallarına uymadığını falan söylemedim; öyle olsa dediğinde haklısın..

...
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #23 on: 20 Jan 2009 - 21:15:12 »

Takım yenilirken iki büklüm oluyorlar, 30 fark atınca forma çekiştirmeler, göğüs yumruklamalar, 6. faule el sallamalar başlıyor. Nasıl anlamıyorsun ben de bunu anlamadım.

aradaki alakayı açıklarsan sevinirim. kime yenilirken iki büklüm olmuşuz, ya da iki büklümle neyi kastediyosun?

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #24 on: 20 Jan 2009 - 22:57:01 »

aradaki alakayı açıklarsan sevinirim. kime yenilirken iki büklüm olmuşuz, ya da iki büklümle neyi kastediyosun?
Yenilgiye üzülmüş normal insan tepkisi, bir nevi taraftara karşı mahcubiyet.

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 8 Feb 2009 - 12:27:46 »

Nets benchten çok iyi katkı almış. Denver'da Carmelo haricinde çift hanelere ulaşan yok. Nets'den önemli galibiyet.

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #26 on: 8 Feb 2009 - 15:08:45 »

aslında %40 küsür şut isabeti ve %30larda üçlük isabeti gibi istatistiklerle öyle hücumda harikalar yarttığımız olmamış. ama uzun süreden sonra şunu gördüm ki izlerken herkes bir şey yapmaya çalıştı. bu önemliydi. çünkü genelde savunmada bırakınız geçsinler anlayışı ile rakip pota altına kadar gelsin orada lopes keserse eyvallah bir de hassell biraz savunma yapsın bu kadardı. hücumda harris ile carter ne karar verirse uyarız abi gibisinden bir hal. dün gece öyle değildi ama, oyuncular savunmada sürekli irtibat halinde ve ileride ve geride yardımlaşma içindeydiler.

demiyorum ki playoff tur hedef. işte 4 maç üst üste felan oldu, kim tutar bizi. ama dün gece şunu gördüm. bu takımın zannedersem ilerideki çekirdeğini oluşturacak harris,lopez,hayes ve hatta bir scalabrine havasında ryan and. sean will. isterlerse ve gelişirlerse şu anda görünenden daha fazlasını yapabilirler.

bir de carter şut denemek yerine içeriye yüklense. adam penetre ederken eline yapışıor sanki top. ister kendin kullan ister faul yaptır ister dışarı çıkar. ama şu garip stilin ile şut deneme bu kadar fazla ya.

Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #27 on: 16 Mar 2009 - 18:49:40 »

Carter 3pt Shot: Made (41 PTS)   0:12---105-102

Carter Foul:Personal (3 PF)   0:07   ---105-102

[LAC 103-105]   Davis Free Throw 1 of 2 (19 PTS)
[LAC 104-105]   Davis Free Throw 2 of 2 (20 PTS)

0:05   Gordon Foul:Personal (1 PF)

Hayes Free Throw 1 of 2 missed   0:05   
Hayes Free Throw 2 of 2 missed   0:05   

[LAC 107-105]   Novak 3pt Shot: Made (21 PTS)
Assist: Davis (10 AST)

3 sayı önde giriyosun son 12 saniyeye, e be aptal Frank bu nasıl bir strateji ? Bırak kullansınlar son topu , giderse gitsin uzatmaya, al o riski. Hayes malı iki tane serbest atışı kaçırıyor, 12 saniye kala 3 saniye öndeyken tırstığın üçlük sana son saniyede maçı kaybettiriyor.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #28 on: 17 Mar 2009 - 13:19:53 »

üç sayı öndeyken hemen faul yapan hocalar izlemiştir umarım.

Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #29 on: 31 Mar 2009 - 04:23:40 »

Jefferson'da yara olmuş yannız,IZOD'da darmadağın etti. Carter'la Harris 6/22, Bucks %50 ile üçlük atıyor falan filan.
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2008 - 2009 « previous next »
    Jump to: