Welcome, Guest. Please login or register.
24 Aug 2019 - 19:05:13
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Havacılık 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13
Author Topic: Havacılık  (Read 56892 times)
FliPtiKal3
Guest
« Reply #165 on: 19 Jan 2012 - 02:19:38 »

seker giderse donmez  baba )
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #166 on: 19 Jan 2012 - 10:34:14 »

tamam abi işte sadece gidiş alırız Smiley Gidş o gidiş olur yalnız olm bu soğuklar nedir böyle ya cidden çekilmiyor kar falan yani napıcaz orda nasıldır kimbilir?

Fiyatlar iyiymiş yalnız sudan ucuzmuş

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #167 on: 19 Jan 2012 - 10:37:48 »

abi valla 50 euro yani vergisi cartı curtu 110 küsüre geliyor, sürekli bilet alasım var. en kötü havaalanı kapısında okutur muyum diye düşünmüyor değilim. herkesin bi pegasus bileti olmalı yastığının altında bu devirde, yanarsa da kısmet değilmiş der geçersin.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #168 on: 19 Jan 2012 - 10:51:03 »

120 tl falan olur heralde tahminim fiyatları. Fırsatı zamanı olanlar için iyi ya gidilebilir ahh öğrenciyken bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler azizim

BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #169 on: 19 Jan 2012 - 15:35:05 »

Fikir verebilecek biirleri olursa sevinirim
Simdi Thy yollarindna bilet trezerve ettim 19 0cak 12 55 e kaadar. Saat 12 yi 20 gece aradim,bana dedikleri sistem rezarvastyonu i otomatik iptal etmis. ve yeni rezarvasyonla arada 1000 tl gibi bir rakam oynuyor
Sikayet dosyasi olursturdum bugun icin bekliyorum attiklari mesaj falan hep kayitli durumda.Konusmalarimizda dinleyecekler bu tip bir durumda bana eski fiyattan bileti verirler mi?
Eger hakkimi yiyip,kabul etmez iseler yasala bir yaptirim hakkim var mi

<br /><br /><br />
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #170 on: 19 Jan 2012 - 15:40:56 »

Yaptırdığın rezervasyonda geçerlilik tarihi/saati olarak ne veriliyordu? Rezervasyonu yazılı olarak aldın değil mi?

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #171 on: 20 Jan 2012 - 00:01:31 »

Gerek kalmadi duzelttiler durumu:)

Rezarvasyonu telden yapmistim telefona mesaj gelmisti. Prosodur telefon kayitlarini dinleyip,dosya aciyorlar sonra sana geri donuyorlar. Bekledigimden hizli oldu

<br /><br /><br />
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #172 on: 8 Jul 2012 - 05:59:22 »

Yasin Kaptan sappi tebrikler agabey gurur duyduk  serefe

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #173 on: 8 Jul 2012 - 14:25:04 »

yasin akşahin'den bir salvo daha... bir sonraki hedef astronotluk olacak diye düşünüyorum.

hayırlı olsun abi. adabazarlı bir kaptan havacılık sektörünün büyük bir eksiğiydi, şimdi onlar düşünsün Smiley

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #174 on: 9 Jul 2013 - 18:34:37 »

şimdi arkadaşlar havacılıkla uğraşan dostlara yada bu bilet işlerden anlayan arkadaşlara bir kaç sorum var

geçmiş zaman 15-agustos-15 eylul belçikadan antalya ya bilet aldım fakat eşimin işi nedeniyle erkenden dönüş yapacak, eşimin dönüş biletini değiştirelim dedik neyse bi araştırdım yeniden bilet alsam aynı para nerdeyse, bende dedim ki o bileti değişimle iptal etmeyim kalsın ama o koltuğuda ben kullanayım yani uçuş öncesi gişede check ettirmeyim gelemeyecek diyim ama hem koltığu hem bagaj hakkını kullanayım böyle bir şey yapabiliyormuyum?

diğer bir sorum da jetair ile daha önce uçan arkadaş var mı , thy bir bilete 1000 kusur iken jet air dan 500 kusure buldum neredeyse yarı yarıya nasıl iyimidir.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #175 on: 9 Jul 2013 - 18:40:32 »

İki biletle aynı anda check in yaparsan olur bu iş bence
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #176 on: 11 Jul 2013 - 01:00:03 »

Bir önceki post'u sileyim de Yavuz kızmasın heh heh

Araştırdım, eşinin biletinin olduğunu ama gelmeyeceğini (no-show) check-in yaptırırken söylersen yanındaki koltuğu stand-by'da yolcu olsa dahi boş bırakabiliyorlar. İşin mevzuat kısmını çok anlamadım ama rezervasyon da senin adınaysa herhangi bir sorun çıkmaz. (Bagaj hakkını sormayı unuttum ama onu sorsam bile şirketten şirkete değiştiği için yanlış cevap olabilirdi)

Jetair de ortahalli bir şirketmiş abi işte, thy biletleriyle kıyaslama yapılmaz avrupa uçuşlarında sen daha iyi biliyorsundur gerçi bu işin ryanair'i, easyjet'i falan var.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #177 on: 17 Jun 2014 - 13:38:04 »

"kesin yasin'dir" dedim ama değilmiş :/

http://video.ntvmsnbc.com/cevreci-pilot-uyardi.html
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #178 on: 2 Jul 2014 - 23:47:54 »

http://www.youtube.com/watch?v=f0anaCNDvGo

Cuk oturmuş Smiley
özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #179 on: 4 Dec 2014 - 19:13:34 »

abiler 16 aralık tarihine ankara-münih-abd güzergahına bilet alacağım ama almanya transit vize istiyor mu? bazı forumlarda havaalanından (münih) veriyorlar, bazı yerlerde de istemiyorlar gibi zıt bilgiler var. bu işin aslını bilen arkadaşlar konunun son durumu hakkında bi bilgi verebilirlerse şahane olur benim için. bir de münih-abd uçuşu arasında 1,5 saatten az zaman var, transit vize gerekiyorsa süre yetmeyebilir mi diye şüphelerim var.

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Havacılık « previous next »
    Jump to: