Welcome, Guest. Please login or register.
16 Nov 2019 - 03:25:07
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Offseason 2008 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2  All
Author Topic: Offseason 2008  (Read 8929 times)
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« on: 2 Jul 2008 - 20:57:10 »

Püü, geç kalmışız.

Yıllardan sonra sessiz sakin bir offseasona adım atmaktayız. Görünen en büyük hamlemiz, Pargo'yla imzalamak olacak. Wells'le de büyük ihtimalle anlaşacağız gibi. Bir kaç yerde Magette ve Posey dedikoduları çıktı ama, çok ihtimal vermiyorum. Bu yaz oyuncu seçimlerimizi bench üzerine yapmamız çok büyük olasılık. Gerçi Magette'yi alıp, Peterson'u yedeğe atabilsek çok kral olurdu ama, e zor.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #1 on: 3 Jul 2008 - 10:15:48 »

sizin benchi peterson falan kurtarmaz. şutu da olan saalam bi skorer bulunmalı benche.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #2 on: 17 Jul 2008 - 01:03:06 »

Posey agrees to four-year deal with Hornets

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=3492206

Yatmazsa çok iyi transfer; 2-3, gerektiğinde dört oynayan, tecrübeli, tam ihtiyacımız olan adam. Yatarsa, sıçtık. Verdiğimiz paraya yazık olur. Sıradaki hamlemiz de Bonzi'yi tutmak olsun mu? Bence Peterson'un ilk beş çıktığı yerde, Bonzi de tutulsun. Fazla yedek göz çıkarmaz.
« Last Edit: 17 Jul 2008 - 01:04:12 by Saban » Logged

Zonepress
Guest
« Reply #3 on: 1 Aug 2008 - 21:43:13 »

Hornets takımında 3 önemli eksik mevcuttu :

1-) Yedekten skor katkısı

2-) Takıma yol - yordam gösterecek,soyunma odasında takıma liderlik yapabilecek bir veteran (Bobby Jackson'ın Chris Paul'e kattıkları ortada)

3-) Savunma ve ribaundlara yardım eden,pota altında kendisine indirilern topları bitirebilen,sınırlı da olsa biraz hücum potansiyeli olan,Kendrick Perkins ya da Reggie Evans tarzı bir uzun.

Şimdi Posey ile ilk iki eksik kapanmış oldu ama 3. eksik de en az ilk ikisi kadar elzem ve Hornets'ın bu meblağı Posey'e vermesi sonrası hareket alanı kalmadı cap dolayısı ile.Daha Pargo ile imzalanmadı.Bu tarif ettiğim uzun için Peterson'u takas etmeyi ve karşılığında bir de Paul için yedek bulmayı hayal edebilirler ancak.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #4 on: 1 Aug 2008 - 23:37:05 »

Hornets takımında 3 önemli eksik mevcuttu :

1-) Yedekten skor katkısı

2-) Takıma yol - yordam gösterecek,soyunma odasında takıma liderlik yapabilecek bir veteran (Bobby Jackson'ın Chris Paul'e kattıkları ortada)

3-) Savunma ve ribaundlara yardım eden,pota altında kendisine indirilern topları bitirebilen,sınırlı da olsa biraz hücum potansiyeli olan,Kendrick Perkins ya da Reggie Evans tarzı bir uzun.

Şimdi Posey ile ilk iki eksik kapanmış oldu ama 3. eksik de en az ilk ikisi kadar elzem ve Hornets'ın bu meblağı Posey'e vermesi sonrası hareket alanı kalmadı cap dolayısı ile.Daha Pargo ile imzalanmadı.Bu tarif ettiğim uzun için Peterson'u takas etmeyi ve karşılığında bir de Paul için yedek bulmayı hayal edebilirler ancak.

İlk önce şunu diyeyim, Bobby Jackson, Chris Paul'e şu iki sene en fazla kattığı şey, rezil oyunundan dolayı verdiği sıkıntıdır. İyi oyuncudur, tecrübedir, eyvallah ama olmayınca olmuyor. Biz de istedik Bobby Jackson, Chris Paul'e yardımcı olsun, ama bi akşam sakatlık, bi akşam potayı dövmeler, her akşam istikrarsızlık...En azından, yapabileceği şeyleri bizde yapmadı.

Uzun yedeği konusunda ben de katılıyorum, Armstrong'u bekliyoruz patlamasını yapsın diye ama vakit de geçmeye devam ediyor. Gerçi Ely da var ama, bu haliyle bile bi veteran uzun olabilir, mesela Skinner'ı bağlamaya çalışabilirdik. Ama bizim ilk beş, sahada nerdeyse 35 dakika net kaldığı için, kalan süreyi bu iki oyuncu da paylaşabilir diye düşünüyorum.

Pargo'ya da zannetmiyorum başka bir takım bu kadar serbestlik tanısın, 2 senelik anlaşma bekliyorum.

Zonepress
Guest
« Reply #5 on: 2 Aug 2008 - 00:00:46 »

Pargoyu kaybetmek Hornets açısından kötü olsa gerek,yaptıkları ve kenardan getirdiği etkiler ortada..Zaten ona bu kadar fazla güvenmeselerdi takımın abisi ve tecrübeli ismi olan bobby jacksonu göndermezlerdi..

Bobby Jackson oyunundan ziyada takıma tecrübe ve liderlik getiren oyuncu görevinde daha çok üstlendi..Benimde açıklamaya çalıştığım şey buydu,oyunundan ziyade..Tabi gerektiğinde iyi oyunlar çıkardığı oldu..
Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #6 on: 2 Aug 2008 - 17:01:48 »

Bazı oyuncularda yasının ilerlemesi demek onun takımın abisi olacagı anlamına gelmiyor malesef. Bobby Jackson'ın ben bilmiyorum ki oyle lider bi yonu olsun. Kariyeri zaten yedekten gelip cabuk skor katkısı, tempoyu degiştirme gibi şeylerdi. Bi aralar cok da onemli bir oyuncuydu. Sorumluluk almaktan cok, rahat bir şekilde top kulanmasına izin verilirdi cunku yaptıgı işe takımların ihtiyacı olurdu. O yuzden hiçbir zaman topun degerini bilen bi gard olmadı bana gore. Bu sene bize geldiginde de bu tarzını devam ettirdi, yıllar hiçbişi katmamıs ona. O kadar ki Alston da sacma sapan cok hucum yapardı ama Bobby resmen suurunu kaybetmiş bi şekilde potaya gidiyordu. Sozun ozu, eskiden yaptıgı katkı dolayısıyla ses edilmeyen top sevdası su an artık kaldırlamıcak vaziyette.
Zonepress
Guest
« Reply #7 on: 2 Aug 2008 - 18:28:18 »

Bazı oyuncularda yasının ilerlemesi demek onun takımın abisi olacagı anlamına gelmiyor malesef. Bobby Jackson'ın ben bilmiyorum ki oyle lider bi yonu olsun. Kariyeri zaten yedekten gelip cabuk skor katkısı, tempoyu degiştirme gibi şeylerdi. Bi aralar cok da onemli bir oyuncuydu. Sorumluluk almaktan cok, rahat bir şekilde top kulanmasına izin verilirdi cunku yaptıgı işe takımların ihtiyacı olurdu. O yuzden hiçbir zaman topun degerini bilen bi gard olmadı bana gore. Bu sene bize geldiginde de bu tarzını devam ettirdi, yıllar hiçbişi katmamıs ona. O kadar ki Alston da sacma sapan cok hucum yapardı ama Bobby resmen suurunu kaybetmiş bi şekilde potaya gidiyordu. Sozun ozu, eskiden yaptıgı katkı dolayısıyla ses edilmeyen top sevdası su an artık kaldırlamıcak vaziyette.
Bobby Jacksonun gerek Houstonda Gerek Hornetse tecrübesiyle yaptıkları ortada..Ama bobby jackson sorumluluk alarak takımına gerektiği anlarda yardımcı rol oynadı..Topun kıymetinden çok bobby jackson paula hep liderlik yaptı gerek takım içerisinde gerek dışarda..Takımında buna ihtiyacı vardı..Aynı Doc Riversin Bu yıl ki bostona yaptığı etkiyi Bobby jackson az çok paule yaptı yane liderlik etti..Hem paule hemde takımına..
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #8 on: 2 Aug 2008 - 19:23:00 »

Bobby Jacksonun gerek Houstonda Gerek Hornetse tecrübesiyle yaptıkları ortada..Ama bobby jackson sorumluluk alarak takımına gerektiği anlarda yardımcı rol oynadı..Topun kıymetinden çok bobby jackson paula hep liderlik yaptı gerek takım içerisinde gerek dışarda..Takımında buna ihtiyacı vardı..Aynı Doc Riversin Bu yıl ki bostona yaptığı etkiyi Bobby jackson az çok paule yaptı yane liderlik etti..Hem paule hemde takımına..
Hadi bu sene öss nanesi yüzünden takip edemedim de ne liderlik yaptı bu kadar B. Jackson ? Ne yapmış Paul'a dışarda ?

Zonepress
Guest
« Reply #9 on: 2 Aug 2008 - 19:25:59 »

Hadi bu sene öss nanesi yüzünden takip edemedim de ne liderlik yaptı bu kadar B. Jackson ? Ne yapmış Paul'a dışarda ?

Chris Paul e kattıkları ve tecrübesi ile bazı maçlarda sorumluluk aldığı ortada..
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #10 on: 2 Aug 2008 - 19:28:15 »

Chris Paul'e kattıkları ortada)
yaptıkları ve kenardan getirdiği etkiler ortada...
Bobby Jacksonun gerek Houstonda Gerek Hornetse tecrübesiyle yaptıkları ortada..
Chris Paul e kattıkları ve tecrübesi ile bazı maçlarda sorumluluk aldığı ortada..

eheh her postta ortada diyosun. ortada pek bi sey goremiorum ben.

« Last Edit: 2 Aug 2008 - 19:31:13 by kubilay » Logged

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 2 Aug 2008 - 19:37:07 »

Bir musibet bin nasihattan iyidir misali Paul kenarda onu izlerken bir point guardın neler yapmaması gerektiğini öğrenmiş olabilir bobby'den.

Zonepress
Guest
« Reply #12 on: 2 Aug 2008 - 19:38:58 »

eheh her postta ortada diyosun. ortada pek bi sey goremiorum ben.

Görememek senin sorunun benim değil nitekim ben görüyorum ve düşüncelerimi yazıyorum
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #13 on: 2 Aug 2008 - 19:43:20 »

Görememek senin sorunun benim değil nitekim ben görüyorum ve düşüncelerimi yazıyorum
bi anlamayan ben miyim gorduklerini soruorum zaten. ortada olan ne ne gordun anlatırmısın bana da

11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #14 on: 16 Aug 2008 - 00:23:30 »

Jannero Pargo Dynamo Moscow ile yıllık 4 milyon dolara prensipte anlaştı.

http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=Arol1xGW06CIRCBY6qCGQWd30bYF?slug=aw-pargo081508

Yo Adrian, I think we make a real sharp couple of coconuts - I'm dumb, you're shy, whaddaya think, huh?
Pages: [1] 2  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Offseason 2008 « previous next »
    Jump to: