Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2019 - 02:16:30
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bunları Biliyor Muydunuz... 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15
Author Topic: Bunları Biliyor Muydunuz...  (Read 57948 times)
Mubin
Newbie
*

View Profile
« Reply #180 on: 16 Feb 2012 - 01:06:09 »

En uygun yer burası. Çok hoşuma gitti koyayım dedim Smiley

http://www.footballove.com/2012/02/07/bayernden-dortmunda-borc-para/
bunun bi benzeri rangers'ın başına gelecek diye bekliyorum.celtic kesinlikle rangers kulubünün batmasına izin vermez,vermemeli.böyle büyük bi rekabet dünya üzerinden kaybolmaz diye düşünüyorum.mali yönden celtic de zor duruma düşecektir çünkü.

'we can kick their butts all the way back to that muddy blank, blank thing they call a River Walk.’
RB26DETT
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #181 on: 16 Feb 2012 - 01:13:13 »

mercedes ile bmw nin birbirlerinde hisselerinin bulunduğunu? Smiley

NA is the best! S54 Rulez
the Glide
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #182 on: 16 Feb 2012 - 01:56:53 »

mercedes ile bmw nin birbirlerinde hisselerinin bulunduğunu? Smiley

aynısı nissan ile renault'da da var.. nissan'ın %44.3'ü renault'da, renault'un da %15'i nissan'da Smiley

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #183 on: 16 Feb 2012 - 08:43:56 »

Kilo 104 abi. 4 aydır spora gidiyorum 110 kiloydum yazın, göbek 126 cm falandı baya inceldim ama hala şu götüm küçülmedi hehe.

Lise sona başladığımda 34 36 giyiyordum da artık 38 36 giyiyorum. Ama 36 boy bulmanın mümkünatı yok. Her yere gittim bulamadım. Lise sonda mezuniyette giydiğim siyah bi kot pantolon var hala onu giyiyorum Grin

Ben de Mete Aktaş'ın bir tivitinden gördüm bu hafta sonu pantolon için Cevahir'deki Debbenhams ve Marks&Spencer'a uğrucam. Umarım bulurum.

senle hemen hemen aynı kilo ve boydayız .ve kayseride yasıyorum kotta zor da olsa cogu markada beden buluyorum. Üst giyimde ise dediim gibi cogu firmanın xxl'ı oluyor mesela mavijeansın kotları oluyor bana veya lcw'nin

Son Turnuva Şampiyonu
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #184 on: 16 Feb 2012 - 09:27:25 »

ben sanırım senden az daha iriyim fakat 3xl gayet oluyor. tabi ben adidas ve nike'tan giymiyorum. belki ondan dolayı da olabilir. bazılarında böyle beden küçük olabiliyor. bi koton, lc waikiki veya colins gibi yerleri dene bence.

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #185 on: 16 Feb 2012 - 10:47:22 »

LCW kesin olmuyor. Oradan hiçbir şey bulamıyorum. Yani ben öyle vücuda yapışan şeyleri pek sevmem. Mesela tişört giyiyorsam bol giyerim sevmem öyle dar şeyi. Mavi Jeans'e geçen sene gitmiştim 34 boydan yukarısı yokmuş. Keza dün annem LCW'ye gitmiş orada da maksimum boy 34'müş.

Hatta dün annem 4 tane kazak almış bana diye hiçbiri bana olmadı babam hemen sahiplendi Smiley
« Last Edit: 16 Feb 2012 - 10:48:28 by airness » Logged

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #186 on: 16 Feb 2012 - 15:19:27 »

En temizi DeFacto, popomdan geçmiyo lan bu derdi yok, jean değil, accık kalitesi düşük ama en azından rahat oluyor.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #187 on: 16 Feb 2012 - 19:30:38 »

En temizi DeFacto, popomdan geçmiyo lan bu derdi yok, jean değil, accık kalitesi düşük ama en azından rahat oluyor.

benim popomdan geçmiyor Roll Eyes kalıplar kücük geliyor

Son Turnuva Şampiyonu
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #188 on: 16 Feb 2012 - 20:15:02 »

Abi bu tekstilciler ne yapıyorlar merak ediyorum. Yemin ediyorum XXL diye sattıkları kazaklar falan allah belamı versin ki Small bile değil. Ben böyle rezillik görmedim. Bir tane sivri de çıkıp uzun ve iriler için bir marka yaratmıyor. Biz insan değiliz amk.

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #189 on: 17 Feb 2012 - 01:43:45 »

Amerika'da bunun icin baya bir pazar var. Sozum meclisten disari arkadaslar yanlis anlamayin da Turkiye'de iri insan sayisi daha az diger toplumlarin bazilarina oranla. Zamanla uzun, iri yapili, ayagi buyuk insanlara ozel tshirt, ayakkabi cikacaktir.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #190 on: 11 Dec 2013 - 15:35:01 »

Telefonun mucidinin Alexander Graham Bell değil de Antonio Maucci olduğunu?

Bell efendi türlü katakulliyle almış patenti. Bell iki yaşındayken Maucci mesafeli görüşmeler yapabiliyormuş (tiyatrodaki yönetmen koltuğundan sahne arkasıyla gorüşmeler yapabiliyormuş. O telefon hala yerinde ve zaman zaman kullanılıyormuş.) maddi durumundan dolayı patenti alamamış (250$- sene 1870) ama 3 yıl boyunca 10$ ödeyerek patentin alınmasını bloke etmiş. Sonra kaza geçirince o parayı da ödeyemiyor. Önce patent şirketine dava açıyor. Sonuç alamıyor (patent şirketiyle bell'in şirketi arasında masa altı anlaşma olduğu ortaya çıkıyor daha sonra). Ordan sonuç alamayınca Bell'e dava açıyor ama Maucci ölene kadar bir yıl erteleniyor dava ve Maucci ölünce de dava düşüyor.

İtalyan bir kaynaktan okudum bu arada bunu. Maucci'nin evine yaklaşık 100 metre mesafedeyim. Taraflı olabilir bazı yönleri.

Edit: maucci değil meucci olcak o
« Last Edit: 11 Dec 2013 - 15:36:03 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #191 on: 11 Dec 2013 - 16:05:29 »

Yasin Abi ile gezelim görelim tüm hızıyla devam ediyor Smiley

Abi sanki biraz yanlı gibi geldi, bitek İtalya'da bunun böyle duyulması falan, gerçek de olabilir tabi ilginç bir şeymiş, ben de şimdi vikipedi ansiklopedi falan bakıcam

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #192 on: 11 Dec 2013 - 16:29:53 »

Benzer muhabbetler Nikola Tesla ile Thomas Edison arasında da var diye biliyorum. Haram süt emmişle, götü yere yakın olandan korkacaksın abi...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #193 on: 11 Dec 2013 - 16:49:48 »

Bu Meucci -yani adını bilmiyordum da, "önce bi italyan bulmuş aaağğğbi" tadında- muhabbetini duymuştum ben, İtalyanlar arasında meşhur. Tiyatroda konuşuyormuş deniyor da nasıl bi konuşma acaba?
Bu tarz bişi de olabilir yani?  Roll Eyes Neyse parası, bastırıp alacan patenti aga. Sonra ağlarsın böyle.

Edison'un tam bi ...rrrsspu çocuğu olduğu ise dünyaca bilinen bi gerçek. Herif iluminati'nin kurucularından, daha ne olsun. :iştebunlarhepiluminati:

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #194 on: 11 Dec 2013 - 18:49:13 »

Aynen haklısın yasincim patent ve mucit hakkı Graham Bellden alındı ben iki yıl önce öğrenmiştim. Şerefsiz...

Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bunları Biliyor Muydunuz... « previous next »
    Jump to: