Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 13:42:28
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Tesadüfler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 14
Author Topic: Tesadüfler  (Read 60394 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 1 Aug 2003 - 23:48:29 »

Az önce Ozan'a yolladığım özel mesaj:

(No subject)  on: Today at 21:28:27  

--------------------------------------------------------------------------------

Tebrik ederim kardeş,NBA bölümüne yönetici olmuşsun Cheesy
Bu arada tebriğim uğurlu geldi.Maç 2-0 oldu ;DDur seni bir kez daha tebrik edeyim Smiley

Ozan'a bu mesajı yollladıktan 3-5 sn sonra maç 3-0 oldu Smiley
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #16 on: 2 Aug 2003 - 02:27:35 »

maçi dedemle izlerken serbest wurus olur olmaz 3 oldu dedim.der demezde 3 oldu zaten.olacagida çok belliydi zaten.tesadüfle pek bi alakasi yok...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #17 on: 2 Aug 2003 - 09:38:14 »

bu geyiği daha önce yazdımmı bilmiyorum ama yaziim dedim şimdi

bir Iverson fan ı olarak harbi rakamımız 3 tür bildiniz gibi şimdi geliyim benim 3 rakamı ile özdeşleştiğim şeylere

1-Ive nin numarası (fan ı olduğum adamın)
 2- doğum tarihim ay ve gün olarak 03.03
 3-telefon numaramın son iki rakamı 03 (bilerek alınmıştır  Grin )
 4-ayakkabı numaramın son rakamı 3
 5-kapı numaram 3
 6-uğurlu sayım 3
 7-eski arabamın son rakamı 3 tü
  vs vs....

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #18 on: 2 Aug 2003 - 20:51:06 »

Bi avrupa kupası maçıydı, iki takımı da tanımıyorum, korner oldu, yanımda arkadaş var (onların evinde izliyoz zaten) korner atılmadan önce "x kafayla vurdu ve gol" şeklinde spikervari bi cümle kurdum, olay aynı şekilde gerçekleşti (oyuncuyu da bildim) golden sonra arkadaşın bana bakışını unutamıyom hala  Grin
icedhell
Guest
« Reply #19 on: 6 Aug 2003 - 20:03:07 »

dün çınarcıkta yeni bir saha yapılmış ki bunu başkabirrtopicte anlatacam. üzerimde kırmızı siyah dri-fit nike forma artı kırmızı şeritli siyah typoon şort vardı.sahaya gidiyorum bi baktım sahada bir eleman üzerinde benimkine benzeyen forma altında siyah şort yaklaşınca gördm ki elemanın forma aynısı şorta nerdeyse öle.elemanla aynı takımda oyndık kazandık.vs
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #20 on: 4 Sep 2003 - 03:33:49 »

O Nuri Alço efendi benim doğumgünümde karşıma peydah olmuş, hatta denizden çıkıp duşa girmeye çalışırken omuz atmış, düşüreyazmıştır  Grin Ama harbiden karizmatik adammış 2 dakika olsun yalnız kalmadı hep etrafında genç kızlar vardı (meşhur etsin diye mi dolanıyolardı artık nedir)
Real_Clipper
Newbie
*

Anti-Lakers Forever

View Profile
« Reply #21 on: 4 Sep 2003 - 18:46:52 »

tesadüf olayı deyinca aklıma hep dejavular geliyo
tesadüfte olabilir ama  bi adamı hep aynı yerden geçerken aynı pozisyonda we aynı yerden görüyorum
dejavu denen şey gereçkten war mı acaba?

Back...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #22 on: 4 Sep 2003 - 21:53:22 »

yaw tesadufe yazayım bari.

Tarih 30 ağustos. Sabah 8.30. Dedim kalkayım torene gideyim. Gorevli değilim torende dedim izliyeyim. Neyse indim asaya bir kahvaltı dedim sağlamından yapayım. Baktım sağa sola kimse yok. Allah allah lan dedim nerde bu kahvaltılar. Pastaneye girdim bir asker. Oğlum dedim kahvaltılar nerde. Komutanım dedi kaldırdılar. Lan dedim daha 8,30 saat nasıl kaldırdılar deyip tam kufur edicem kafayı bir çevirdim sağa üç tane paşa! Kurmay başkanı Tümgeneral yanında da iki tane tuğgeneral. Hadiii dedim hemmen kaçayım hacı. Çaktırmadan tık tık çıktım dısarı. Ordu evinden cıktıım. Çıkmaz olaydım. Onumde 150 tane toren elbiseli asker. Ben kaldırımdayım onlar asada yuzleri bana donuk. Kaldırımda baska kimse yok. Kaldırıma girişi çıkışı kapatmıslar. Ben ordu evinden cıktığım için tabi bişey yapamadılar. Ben cıktım beyler. Kamutan bağırdı. Rahaaat. Hazrooolll. Tufeeekomza. Selaaam dur. Dikaaaattt sağaaa bak. Ananı satayım ben bir baktım ordu komutanı geliyor. Orgeneral. Arkada iki üç tüm general var. Arkada 3-4 tuğ general. Albayları yarbayları sayamıyorum 100 kişi var uzerime geliyorlar. Lan dedim napıcaz. Gerimi gitsem birliğin arasından da geçilşmez. İndim kaldırımdan o mallıkla. Polis geldi çık kardeşim dedi kaldırıma. Ben derdimde bişey boşver dedim. Bekle dedi iki dakka. Sİndim duvar dibine. Geçtiler boyle onumden varya altıma sıçtım heyecandan. Donse sen napıyosun olm burda kimsin dese sıçtık ki ne sıçtık. allaha sukur ya yırttım bidahada sabah kalkarsam aha yazıyorum Angry Undecided

the goods
Newbie
*

Forum Lamar'ı

View Profile WWW
« Reply #23 on: 4 Sep 2003 - 22:04:27 »

Hani şu 'üniversiteli bir arkadaşımız kitap parası ödeyemiyor bir kartpostal falan alarak yardımcı olurmusunuz' diye bombalayan tipler varya sokakta falan rastlamışışnızdır(gerçekten ihtiyacı varsa sözüm meclisten dışarı) bunnardan bi tanesi 3 sene evvel beni çevirdi ve bayaa tinerci gibi ısrar etti almam için bende aldım sonra bu adama sırasıyla ulus etiler taksim mecidiyeköyde 4 defa daha rastladım adamda da hiç yüz yok hala aynı bahane , herife diyorum bu seni 4. görüşüm die tınmıyo neyse, şaşılacak şey adamın aynı anda heryerde olması, koskoca istanbulda bu kadar çok rastlanırmı be kardeşim...

Olay budur baba!!
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #24 on: 7 Sep 2003 - 15:25:53 »

ya okart dağıtanları istanbulda gordum. Benim kuzenle geziyoruz iki kız dediler biz unv. bilmemnerdeniz losemili cocuklara yardım topluyoruz bağış yaparmısınız. Benimde tanıdığım bir cocuk var lan vereyim dedim sevaptır. Çıkardım verdim beşmilyon. Teşekkur etti. Neyse bizim kızarkadasla bulustuk hemen ilerisinde. Oturduk orada cafeye. Sunlara bak ya dedi(bağıs toplayan kızları gosterdi). Bunlar hep gelir boyle univ. bağıs için para alırlar sonrada aksam barda falan içerler erkekler beraber. Bide insanlar salak gibi bağış veriyolar dedi. Hoyt dedim bende azonce verdim. Ama saflığımdan heralde cok sasırdım. Hatta yok canım dedim yani insan bukadar serefsiz olamaz. Hasta caresiz insanları bahane edip para toplayamazlar dedim. Gulduler boyle(ama cok sinirlendim gulen erkek arkadasları vardı tanımadığım benim siniri gorunce gulmediler artık). Git sor dediler. Ben o sinirle kalktım masadan. Benimde arkamdan geliyor bizimkiler. Bakarmısın dedim. Sen bu paraları losemileremi topluyosun gercekten. Yoksa aksam gezip tozmak içinmi. Baktı boyle suratıma. Sanane dedi. Yanındaki kıza falan bakıyor boyle. Bunlarda guldu falan. Utanmıyormusunuz dedim boyle davranmaya. Sanamı hesap vericez dediler(tabi ben kendimi zor tutuyorum erkek olsa kesin dalardımda). Yok dedim yukarda allah var ona verirsiniz hesabınızı. Bunca hasta insanın hakkınıda yiyorsunuz. Sen hiç losemili gordunmu, konustunmu onlarla hiç dedim. Uff yuru git beh dedi. Tuttum kolundan ne diyosun sen ya dedim. Cektiler beni falan ama tutmasalar kızı dovecektim(hakettiler ama) bak hatırladım ellerim titriyor sinirden. Ama benim içim rahat. Hesabını verirler elbet. Bunların gunahları bizmez Angry Angry

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 3 Oct 2003 - 16:44:02 »

Dün gece korku filmi izlemek için tüm şartlar uygundu(yağmur+şimşek çakması+karanlık ortam...).Bu fırsattan yararlanıp "They" filmini izlemeye başladım :)Filmde elektrik söndüğü zaman "onlar" işaretledikleri kişileri gelip öldürüyorlardı(Bu arada film fena değildi).Geldiklerinin berlirtisi çevrede elektrik kesintisi olmasıydı.Film bittikten 2 dk. sonra da elekrikler kesildi :oKendimi fazla riske atmadan hemen yattım ;DKorku-gerilim filmlerinden etkilenmem ama bugün Rüya topicine birşey yazmadığım için mutluyum Smiley
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #26 on: 18 Oct 2003 - 22:36:29 »

slm millet bugün bizim sokakta feci bir yangın çıktı bende arkadaşımla kaptığımız gibi kamerayı sokağa çekmeye başladık sonra bitti olay aradık show tv yi götürdük neyse kasedi akşam da haberlerde verdi bilmem izledinizmi manyak bir olaydı doğalgaz patlaması çok zor söndü ahada resmi de frame aldım tvden izleyeneniz vardır mutlaka

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #27 on: 20 Oct 2003 - 10:52:49 »

kac para verdiler  Wink

Son Turnuva Şampiyonu
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #28 on: 20 Oct 2003 - 23:22:02 »

Vay canina ya, bu dediginize inanmak baya bi zor ama olmayacak biseyde degil hani sonucta habercilige katki heryerde katkidir, geri cevrilmez ya canim goruntuler, amator kamera diye eklememisler ama goruntuye nedense, kendi kameramanlari neden yaziyo altta, bu sizin emeginize yapilmis bi saygisizlik degil mi? ben olsam show tv ye bi dava felan acardim :P

Buyuk bi gafa duserek feci sekilde rezil rusva oldum, megerse o altta yazan isimler goruntuyu ceken arkadaslarin isimleriymis, televizyonun kameramanlariyla isim benzerligi felandir diye dusunmustum bende hehe
« Last Edit: 21 Oct 2003 - 01:13:42 by Wolver » Logged

Batug Member Since 2002
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 20 Oct 2003 - 23:34:13 »

Vay canina ya, bu dediginize inanmak baya bi zor ama olmayacak biseyde degil hani sonucta habercilige katki heryerde katkidir, geri cevrilmez ya canim goruntuler, amator kamera diye eklememisler ama goruntuye nedense, kendi kameramanlari neden yaziyo altta, bu sizin emeginize yapilmis bi saygisizlik degil mi? ben olsam show tv ye bi dava felan acardim Tongue

onlar zaten goruntuyu cekip foruma yazan arkadaslarin isimleri. Nicki de iverson_volkan. ordan cikart bari be wolver. eh yane  Grin

Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Tesadüfler « previous next »
    Jump to: