Welcome, Guest. Please login or register.
19 Mar 2019 - 19:16:05
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Tesadüfler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 14
Author Topic: Tesadüfler  (Read 59074 times)
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« on: 15 Jun 2003 - 19:15:40 »

Hayatımızda sık sık ilginç tesadüfler yaşarız.Ben birini anlatarak başlayayım.devamı sizlerden

3 yıl önce askere gitmeden önce yedek subay sınavına girmek için ankara-mamaka gitmem  gerekiyordu.Tabi sınava gireceğim yeri ankaralı bir arkadaşıma sorayım dedim.Onun tarifine göre ankaraydan son durak olan dikimevinde(demetevlermiydi acaba) indim.Orada kime sorsam mamak muhabereye nasıl gideceğini anlatır dei bizim arkadaş.Bende öyle yaptım ve ankaraydan indikten sonra bir kaç vatandaşa sordum fakat cevabını alamadım.Sonra elinde poşetlerle kenarda duran birini gördüm, ona sordum.Bilmiyorum yanıtını aldıktan sonra yürümeye devam ettim ve mamak minübüslerine denk geldim.Şöför atla yol üstünde deyince bindim.Neyse bi 10-15 dakikalık seyahatten sonra  mamakda beni bir yerde inirdi ve yolu tarif etti.Şu yokuşu çık,baya yürüyeceksin,sonra karşına çıkar dedi.
  500 metre falan yürüdüm fakat birşey yok ortada.
iyisimi şurdan birine sorayım dedim,nede olsa buranın ahalisidr bilir vs.
  Sağda amcanın biri taksisinin bagajından birşeyler indiriyordu.Sırtına bi tıkladım:amcabey buralarda mamak muhabere okulu varmış nerde biliyonmu diye sordum;amcam sinirli bir şekile cevap verdi;olm dikimevindede sordun,bilmiyorum işte alla alla Grin
  Sen git koca ankarada 2 farklı yerde aynı kişiyi bul.Pes yane  Shocked
   hade onu bırak bu mamak muhabere adamın evinin yüz-yüz elli metre yukarısında bir yer hemde ne yer kaç km2 lik alan.Bilmemeye imkan yok,aslında ben en doğru kişiyi bulmuşum ama işte
 tesadüfe bak be
« Last Edit: 23 Sep 2007 - 02:51:27 by celt » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 15 Jun 2003 - 22:46:18 »

teyzem bize em son geldiğinde ayakkabı almıştım bu gün yine geldi yine ayakkabı alıyom Smiley

Serdarex
Guest
« Reply #2 on: 16 Jun 2003 - 00:46:37 »

mamak minübüslerine denk geldim.Şöför atla yol üstünde deyince bindim.

Muhahaha. Dolmuşçu seni kandırmış. Altmışevler dolmuşları tam nizamiyesinin önünden geçer (ben de orada girdim de öyle biliyom)

Benim de doğum günümle  , bizimkilerin evlilik yıldönümü aynı gündür.

Meslek lisesindeki hocalarımdan biri emekli olduktan sonra benim işyerine başlamış. Ben de oraya başlayınca karşılaştık.

Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #3 on: 16 Jun 2003 - 10:08:59 »

0 Guests, 1 Users

Ne tesaduf, galiba ilk kez kendimi forumda iken yanliz goruyorum :) sabahin saat 8 i olmasinin bunda bi rolu olabilir mi acaba :P

Batug Member Since 2002
Bart Jr.
Eric Cartman
Newbie
*

Tecrübeli bayan eleman aranıyor.

View Profile
« Reply #4 on: 16 Jun 2003 - 13:04:27 »

Bizim mahellede bir adam var.Adamla hiç bir şekilde muhabbetimiz yok .O da benim oynadığım basket sahasına takılıyor arada sırada.Ben yeni ne ayakkabı alırsam sahaya ilk gittiğimde onun ayağındada aynısını görüyorum.Ve bu olay son 5 ayakkabımda tekrarlandı  Angry
Millet anlaşıpta mı alıyonuz diyo  Grin
Hadi iki insanın zevkleri aynı olur, aynı ayakkabıyı beğenirler onu anlarımda,niye aynı zamanda alırlar ya  Smiley
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #5 on: 16 Jun 2003 - 17:51:16 »

ne zaman halittlerde pizza yesek(dominos) nuray abla(komsu) mantı yapmıs oluyo  Grin

Son Turnuva Şampiyonu
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #6 on: 16 Jun 2003 - 21:48:39 »

Anem ve babamın doğum günü aynı,şimdi bu bir tesadüf olabilir niye olmasın??ma doğum günleri 30 ağustos olunca aşmış br tesadüf oluyor.

Sen git hem aynı gün,hem de zafer bayramında doğ..

Ayrıca halam da 19 mayıs doğumlu..Çok milliyetçi bir aileyiz  Cool

Rappelz fan..
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #7 on: 16 Jun 2003 - 23:13:45 »

ne zaman halittlerde pizza yesek(dominos) nuray abla(komsu) mantı yapmıs oluyo  Grin

dahası biz tam pizzaya başladığımız sırada, mantı geliyo... Haliyle gökhan yemiyo, hepsi bana kalıyo. heheee Grin

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
The Colonel
Guest
« Reply #8 on: 16 Jun 2003 - 23:30:59 »

annem beni dogum gününde dogurmuş ve normal dogum öle planlanmış sezeryan falan filan degil
anamla beraber kutluoz dogum gunlerimisi... Grin Grin
GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« Reply #9 on: 17 Jun 2003 - 01:24:46 »

Babamla ablamın doğum günleri 2  temmuz acaba bilerek-ölçerek biçerek*hesaplayarak mı yaptılar diye şüpheleniyorum Grin

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 17 Jun 2003 - 01:31:34 »

Annemde,babam da bende 30 çeken aylarda doğduk.(babam kasım,annem haziran,ben eylül)

icedhell
Guest
« Reply #11 on: 22 Jul 2003 - 16:45:12 »

valla bir teasdüf aslında yenilerden antoine walkera denk gelmiş ama olayın ana karakteri ben olduğum için yaszayım dedim.
eskişehirde hasan polatkan bulvarı vardır.orda rodi net diye bir internet cafe vardır.ben o internet cafeye hergün bağlanırım.bi gün antoinecık elinde şekerle internet cafeye hoplaya zıplaya giderken ilk gördüğü bilgisayara oturmuş.sonra batuğ forum yapmış .o zaman tabe üye değil ama foruma girince benim nickle kendini forumda bulmuş. eleman benim oturduğum bilgisayara oturmuş.
şaşırdım valla.çocukla nerdeyse birbirimizi bulacakmışız
Cousy14
Newbie
*

Cooz

View Profile
« Reply #12 on: 22 Jul 2003 - 18:15:38 »

valla bir teasdüf aslında yenilerden antoine walkera denk gelmiş ama olayın ana karakteri ben olduğum için yaszayım dedim.
eskişehirde hasan polatkan bulvarı vardır.orda rodi net diye bir internet cafe vardır.ben o internet cafeye hergün bağlanırım.bi gün antoinecık elinde şekerle internet cafeye hoplaya zıplaya giderken ilk gördüğü bilgisayara oturmuş.sonra batuğ forum yapmış .o zaman tabe üye değil ama foruma girince benim nickle kendini forumda bulmuş. eleman benim oturduğum bilgisayara oturmuş.
şaşırdım valla.çocukla nerdeyse birbirimizi bulacakmışız
lem olayı manyak ii kurgulamısın özellikle şeker olayı yardı beni... zateyanlız ben ozmanlar batuğ forumdaydım  4-5 gun ewwel oldu. Walla artık girdiğimde çevreme batuğ forumda birileri varmı die bakmaya basladım

"Basketball is like war in that offensive weapons are developed first, and it always takes a while for the defense to catch up."
Red Auerbach
icedhell
Guest
« Reply #13 on: 22 Jul 2003 - 18:18:12 »

antouanım şeker alacam sana eske geldiğimde
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #14 on: 22 Jul 2003 - 21:30:06 »

Yengeniz bana zamanında onların sınıfındaki 2 elemandan bahsederdi.Çocuklar basket oynarlarmış,ikiside bayağı uuznmuş. harun hayranı imişler vs.vs bende elemanları merak ettim tabii ki.Neyse bir gün tanıştıırsın dedim ve konu kapandı..

Bir gün napster' dan şarkı çekerken acaba kimden alıyorum diye merak ettim ve nickine bakayım dedim. (şarkı: Gökhan kırdar- yerine sevemem)
nicki kobe idi. e basketle alaaklı bir nik olunca muhabbet açayım bakayım edim ve ona,

-"hangi kobe??Bryant??" mı dedim. oda evt dedi. 10 dakka kadar muhabbet etikten sonra okulunu sorduğumda yengenizle aynı okulda olduğunu öğrenmiş oldum. Yoksa senin adın emre veya cenk mi?? dediimde çocuk "emre,nerden biliyorsun??" diye sorunca durumu izah ettim..Sen git elemanı nette hem de napsterda bul,o kadar kullanıcının arasındna hem de..tesadüf işte! Smiley

Rappelz fan..
Pages: [1] 2 3 4 ... 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Tesadüfler « previous next »
    Jump to: