Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 10:40:40
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Karne !!! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 10
Author Topic: Karne !!!  (Read 34862 times)
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« on: 13 Jun 2003 - 15:21:11 »

Evet sevgili forumdaşlarım özellikle liselier okullar kapandı karnedeki bitleri bi dökelim zahmet olmazsa  Smiley

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 13 Jun 2003 - 15:24:06 »

6 tane war (fizik,kimya,biyoloji,biyoloji uygulama,matematik,edebiyat) ama seneye bölüm değiştirip TM olacağım için edebiyat ve matematik'ten sorumluyum sadece yani göründüğü kdar kötü diil Wink

Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #2 on: 13 Jun 2003 - 15:30:18 »

türkçe si zayıf olan direk kalıyo mu hala?

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 13 Jun 2003 - 15:30:35 »

bende aslanlar gibi sosyal olduğum için teşekkürümü allarak elimi kolumu sallaya sallaya geçtim  Grin

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #4 on: 13 Jun 2003 - 16:16:39 »

Hazırlığa gidiyorum.Ana ders almancam 3 geldi.Tek 5 notum ise Beden eğitimi Smiley
B@rb@ri@N88
Guest
« Reply #5 on: 13 Jun 2003 - 17:15:15 »

ben de hazırlığa gidiyorum biz karneleri pazartesi alıyoz ama resim hariç hepsi 5 gibi görünüyo (resimden hiç not almadım 2. dönem)
icedhell
Guest
« Reply #6 on: 13 Jun 2003 - 17:53:46 »

valla benim ortaokuldayken 2 sene üst üste müziğim 1 gelmişti.(ozaman 0 yoktu olsa o gelecekti)resmimde orta2de de resmim zayıftı.bir kere beden eğitimi zayıf gelmişti sanırım.hemde basketboldan. Grin
şimdi karne filan yok tabe.sadecem not alıyoz istersek eğer transkript veriyolar.
The Colonel
Guest
« Reply #7 on: 13 Jun 2003 - 18:38:54 »

wualla şu an aldıgım takdirim ve dönem birinciligimden utandım millet sınıf geçmeye uğrasıo bölüm mölüm deistirio...
 Shocked Shocked
Riff
Guest
« Reply #8 on: 13 Jun 2003 - 21:47:27 »

yaw bizim okul karneleri çarşamba günü verecekmiş ! işe bak ya!
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 13 Jun 2003 - 21:52:48 »

olum riff hala öğrenemedin mi ben o okulda 7 sene okudum her sene çarşamba günü verdiler. o yüzden normal yane.
Riff
Guest
« Reply #10 on: 13 Jun 2003 - 22:01:29 »

olum riff hala öğrenemedin mi ben o okulda 7 sene okudum her sene çarşamba günü verdiler. o yüzden normal yane.
bab geçen sene cuma vermişlerdi şaşırmıştım falan bu senede öyle olur zannettik !
yaw bide benim şu karneyle özel bi işim war zaman sınırlı.(karnedeki bi notu düzelttircem de eheee Grin)
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 13 Jun 2003 - 22:02:55 »

valla geçtiğimiz sene ben karne almadığım için bilmiyorum. olabilir. ama diğer seneler hep çarşamba verdiler. hangi dersi düzelttirecen? bu arada bizim bulldog müdüre selam söyle.
Riff
Guest
« Reply #12 on: 13 Jun 2003 - 22:12:04 »

valla geçtiğimiz sene ben karne almadığım için bilmiyorum. olabilir. ama diğer seneler hep çarşamba verdiler. hangi dersi düzelttirecen? bu arada bizim bulldog müdüre selam söyle.
yaw sorma sınıf mevcudu 15 bunların 7 sinin (bende dahilim) analitik dersi 1(hüseyin akgül saolsun)!geçen dönem 1 düştü ama bizim karnelerde 4ler silik çıkar bilirsin 1 gibi okunuyo yani 1 4'e benziyo ben 1'in sapını biraz uzattım 4 oldu! şimdi 3 düşürcez ortalama 2 olcak !tuhaf oluyo !
oldu sölerim, geçenlerde adam bi çoştuki sorma! kızların mont ve bot giymesini yasakladı (bizde koptuk tabi Grin) alem adam yaw!
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 13 Jun 2003 - 23:49:36 »

malesef kalıyomuş kurtaramazsak s.çtık yani...
türkçe si zayıf olan direk kalıyo mu hala?

LeSouL
Newbie
*

BiZ KarŞıYaKaLıYıZ!!!

View Profile
« Reply #14 on: 14 Jun 2003 - 02:40:03 »

karne mi?!?!?şimdiden zayıfları döktürmüşünüz yahu,ünide napçanız?ben kara kara düşünüyorum ptesi başlıyo finaller...oturun çalışın... Cheesy

Pages: [1] 2 3 4 ... 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Karne !!! « previous next »
    Jump to: