Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 23:25:20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Uyuz olurum!!! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 192
Author Topic: Uyuz olurum!!!  (Read 578017 times)
o_irengun
Guest
« Reply #315 on: 1 Feb 2004 - 14:43:26 »

Yurtdisininda  herseyi  iyi oldugubnu sananlara yurtdisinda onlari nelerin  bekledigini  bilmedikleri halde  atip tutanlari unutun olm yurtdisini  burasi cennet degillllll
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #316 on: 3 Feb 2004 - 00:53:50 »

Arife günü (cumartesi) daha inşaat halindeki evlerin telefonunu bağlıycaz diye bizim telefonları bozan. Zahmet edip ancak bugün gelen, ve sadece 1 hattı tamir eden TELEKOM yetkililerine uyuz oluyorum..

Adamlara evin dışındaki telefon hattını gösteriyoz, "Bunu niye buraya yaptırdınız" diye bizi azarlıyorlar, "Siz böyle yapın dediniz" diyoruz. "Olabilir öyle " diyo!!!

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
Cousy14
Newbie
*

Cooz

View Profile
« Reply #317 on: 3 Feb 2004 - 21:44:29 »

Esra Ceyhan ve benzerleri (Nam-ı diğer yapmacıkgiller misal yasemin bişiy(pencere'li biseyler olabilir))
Yani bi insan nasıl bu kadar yapmacık olabilir anlamıyorum. Televizyon da gorunce ekrana kafa atasım geliyo

"Basketball is like war in that offensive weapons are developed first, and it always takes a while for the defense to catch up."
Red Auerbach
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #318 on: 4 Feb 2004 - 00:33:21 »

şu andaki internet cafeye ve benzeri cafelere uyus oluom neden mi çünkü asdw tuşları içe göçmüş adamda bu kalwyeyi değiştirmiyo ya yazı yazaılmıyo ya doğru düzgün. ya adam gibi tuşlar göçünce kalwyeyi değişsinler yada contuer vb oyunları oynatmasınlar bu kalwyelerle ya da oyun ve internet pc lerini ayrı tutsunlar delirmemek elde değil ya... :!

böyle etrafta türüyen tipler avr kendilerine tikky,concon,ciks vb. şeyler denilir onlara baştan beri kılım şimdi bi de değişk değişik türemişler alta gri gibi eşofman giyiyolar altına da puma (en uyuz olduğum marka) üste de kot çeket tut döw adamları o derece benim için :!

bide şimdi kotlarını bilekli pumaalr çıkmı onların içine tepiyolar hırrr diom walla. yok dijem içinden geldiği için yapıyo kendine yakıştırıyo filam ama yok ya bence sıef özewnti tipler dellendiriyolar beni. bunun akabinde özenti tiplere uyuz olduğumu tekerür edeyim Tongue

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #319 on: 4 Feb 2004 - 12:18:36 »

böyle etrafta türüyen tipler avr kendilerine tikky,concon,ciks vb. şeyler denilir onlara baştan beri kılım şimdi bi de değişk değişik türemişler alta gri gibi eşofman giyiyolar altına da puma (en uyuz olduğum marka) üste de kot çeket tut döw adamları o derece benim için :!

bide şimdi kotlarını bilekli pumaalr çıkmı onların içine tepiyolar hırrr diom walla. yok dijem içinden geldiği için yapıyo kendine yakıştırıyo filam ama yok ya bence sıef özewnti tipler dellendiriyolar beni. bunun akabinde özenti tiplere uyuz olduğumu tekerür edeyim Tongue

Haydaaa, sen niye karışıyorsun ki yaa, isteyen istediğini giyer.
sana bişey mi yaptılar ki!!!

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
Riff
Guest
« Reply #320 on: 6 Feb 2004 - 00:11:53 »

şu bilgisayarcılara nasıl uyuz oluyorum yaw!! bozulan bilgisayarımı kendim yapamayacağımı zannetiğim ve umutsuzluğa kapıldığım bi anda hayatımda ilk kez pc yi bilgisayarcıya götürmye kalkıştım adam bi format atıp vindows kurmak için 30 dolar istedi bende tabiki vazgeçtim olaydan.ne yüzsüz herif yaw. basit 10 dakkalık bi iş için... neyse sonra olayı kendim halletim tabi!!
moe
Guest
« Reply #321 on: 6 Feb 2004 - 20:19:03 »

popstar ben evleniyorum bbg ve benzeri programları yaratan onları izleyen ve yorum yapan herkese uyuz oluyorum
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #322 on: 7 Feb 2004 - 01:47:02 »

insanlar tanımadan giyiniş tarzını, izlediği programları eleştiren ve uyuz olanlara uyuz oluyorum.

Ben de başkalarının sevdiği müzikleri dinlemeyebilirim, ya da sevdiği programlardan nefret edebilirim ama bu onlara uyuz olmam için bir sebep değildir. Şekilci olmamak lazım!

Ben evleniyoruma arada bir bakıyorum, şimdilik bana bir kötülüğünü görmedim, vakit geçirtiyor. Ayrıca annem ve kardeşim de izliyor!
« Last Edit: 7 Feb 2004 - 01:53:57 by HaliTT » Logged

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #323 on: 7 Feb 2004 - 01:52:46 »

popstar ben evleniyorum bbg ve benzeri programları yaratan onları izleyen ve yorum yapan herkese uyuz oluyorum

Sen bu programları sevmiyor ve izlemiyor olabilirsin,ama izleyenede,sevenede saygı duymak zorundasın. Annem ve birçok tanıdığım bu programları izliyor. Arada bir bende bakıyorum.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #324 on: 8 Feb 2004 - 03:15:33 »

Doğrusu ben de bu tip programlara uyuz oluyorum ama izleyenlere de hiçbir şekilde söyleyeceğim söz olamaz. Moe'nun dediğinin aksine bu iş bir kültür, saygı meselesi değil tamamen bir zevk meselesi. Benim hergün aynı sınıfı, ortamı, evi paylaştığım arkadaşlarım, ailem, akrabalarım hepsi fanatiklik düzeyinde seyrediyorlar. Hiçbirine tek sözüm olamaz ama benim zevklerime ve ilgi alanıma ters düşen programlar.
Ama benim uyuz olduğum bu programlar değil, bütün haber bültenleri, magazin programları, sabah programları, akşam programları her yerde bu tiplerin çıkması. Ya yeter, ben kaçıyorum ama onlar peşimi bırakmıyor.  Huh Wink Cheesy

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #325 on: 10 Feb 2004 - 01:00:22 »

Haydaaa, sen niye karışıyorsun ki yaa, isteyen istediğini giyer.
sana bişey mi yaptılar ki!!!
bana bişey yapmadılar zaten yapamazlarda Tongue dikkatli okuduysan ben özenti olarak öle giyinenlere uyuz oluom diğerleri hiç umrumda diil.

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #326 on: 10 Feb 2004 - 23:34:53 »

İyi de özenti olarak giyenlerle diğerlerini nasıl ayırt ediyorsun?

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
FilmGibi
Guest
« Reply #327 on: 12 Feb 2004 - 17:10:44 »

ben evleniyorum, bbg, popstar gibi yarışmalara şiddetle uyuz olduğunu iddia edip de, gizliden gizliye bu yarışmaları takip eden, müdavimi olan tiplere uyuz oluyorum ve bu yarışmaları şiddetle takip ediyorum. ayrıca bu tip programları reddettiğini çok matah bişeymiş gibi kasıla kasıla heryerde dile getirren tiplere de uyuz oluyorum.
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #328 on: 12 Feb 2004 - 18:08:16 »

Bende bu ben evleniyorumdaki canerin kendini bir halt sanıp kasıla kasıla konuşmalarına,ordaki kızlara değişik değişik havalar yapmasına ve en önemlisi bir avuç hararetlenmiş bayan ın arasında kendini yakışıklı,karizmatik sanmasına uyuz oluyorum..

Basket oynarken başka rakip oyuncuyu ezmeye yönelik hareket teşebbüslerine de uyuz oluyorum..

Hamilton'a ve bobby Jackson a da uyuz oluyorum..

Rappelz fan..
CursedEmpress
Newbie
*

View Profile
« Reply #329 on: 20 Feb 2004 - 14:19:27 »

Butun bir geceyi BBG, ben ewleniyorum, Popstar we türevleri vs. vs. yari$ma programlari ile dolduran, ayni filmleri milyonlarca kez ardarda veren ama parasina kiyip bir tane bile yeni film gostermeyen, cesit cesit magazin programlari ile we sanki verdigi magazin programlari yetmezmis gibi bir de ana haber bultenini bile magazine ceviren we beni telewizyona du$man eden TV kanallarina, Degeri verilmeyen onca insan varken magazin programlarinda boy gosteren  butun manken, popcu,  we turewlerine bir de ATV'de sabah haberlerini sunan ama her 2 cumlesinde bir hata yapan adini bilemediğim sari$in spikere uyuz oluyorum. Grin
Pages: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 192
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Uyuz olurum!!! « previous next »
    Jump to: