Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 23:38:39
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Uyuz olurum!!! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 192
Author Topic: Uyuz olurum!!!  (Read 578018 times)
icedhell
Guest
« Reply #345 on: 13 Mar 2004 - 21:42:16 »

bizim evde ota boka priz ve elektrik düğmesi konulmasına fei derecede uyuz oldum.aynı lamba için iki ayrı düğme var ya.

bi de bu kavga sırsaında konuşmalarını yarıda kesip asabi ve şiddet güdüsü ile dolu olduğunu göstermeye çalışan salak tiplere gülüyorum sadece.çünkü sonları genelde aynı oluyor.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #346 on: 17 Mar 2004 - 18:45:29 »

hani çok üşür ellerin,tir tir titrersin.sonra bi ısı kaynağı görünce yapışırsın (ben yapışıyom) da ellerin hayyvan gibi karıncalanır ve ağırır ya işte o olaya feci şekilde uyuz oluyom

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
^^_Free_^^
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #347 on: 17 Mar 2004 - 22:35:57 »

reyting yapan bir film verildiginde 20 dakka film gosterip 10dk reklam veren kanallara  Angry Angry
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #348 on: 17 Mar 2004 - 22:48:17 »

reyting yapan bir film verildiginde 20 dakka film gosterip 10dk reklam veren kanallara  Angry Angry

Evet fevkalade haklısın. Hele LOTR gibi film veriyorlarsa o 20 dakika da 15'e iniyor. Ben o yüzden TV'den mümkün olduğunca film izlemiyorum. Dün annem  ben 12. reklam arasından sonra saymayı bıraktım dediğine göre gel düşün işte.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #349 on: 18 Mar 2004 - 01:17:33 »

sinemada cep telefonun sesini kısmayan we arka taraftan yüsek sesle film hakkında yorum yapan tiplere uyuz oluom

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #350 on: 18 Mar 2004 - 01:19:21 »

ehe ben arka taraftan yüksek sesle olmasa da yorum yapmayı severim Smiley
O yüzden genellikle gitceğim filmlere bazen aylar sonra giderim(tabi salon boş ve rahat olur) veya yalnız gidip milleti ızdıraptan kurtarırım Smiley
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #351 on: 18 Mar 2004 - 02:48:55 »

ehehe muyu abi arkama oturma o zaman.admin dinlemem laf atarım bende Grin

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #352 on: 18 Mar 2004 - 03:05:13 »

İş sinemada sinir olunan şeylerden açılmışken ben de bişey söyliyim. Ben de filmlerde ota poka gülen, gerekli gereksiz yerde kahkaha atmaya meyilli insanlara kıl oluyorum. Mesela yüzüklerin efendisinde Eomer, hanidir hemşireme bakarsın deyince millet gülmeye başladı. Vallahi o anda birinin üzerine atlayacaktım ne var ki gülüyosun kardeşim diye.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #353 on: 18 Mar 2004 - 16:00:30 »

adapazarında gittiğim her filmde mutlaka telefonla konuşan biri çıkıyo.kesin çıkıyo hem de.adamlara kızınca da ya babası ölüyordur,ya anası hastadır, ya da herif sivil polistir.yakınımdaysa mutlaka uyarırım.yorum yapanlara da laf sokarım acımam.bi gün çıkışta linç edeilcem ama bakalım ne zaman

Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #354 on: 18 Mar 2004 - 16:08:51 »

sinemada calan telefonlara felan alistik da camide telefon calinca birsey de diyemiyosun, birsey de yapamiyosun, o daha feci. hele cuma gunleri tam cinayetlik durumlar oluyor.

Batug Member Since 2002
Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #355 on: 18 Mar 2004 - 19:39:16 »

Herhangi bir türk filminde gayet normal biryerde oyunculardan biri küfür edince salon kopuyor.Misal "Okul" filminde,günlük hayattabizim başımıza gelse bizimde edeceğimiz bir yerde eleman küfürü basıyor tüm salon kopuyor.Bir filmde türkçe küfür görmememişiz,hasretiz heralde duyunca kopuyoruz,gıcık oluyorum.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #356 on: 19 Mar 2004 - 15:03:14 »

yaw bende uyuz olurum sinemada gurultu yapanlarada. Biz arkadaşalarla sinemaya gittik Sakaryada. On kişi falan tabi filmi izleyen yok pohahah hahah diye guluyoruz onden adamın biri kalktı beyleeeerrr ayıp oluyor film izliyoruz dedi. Bizimkilerden biri izle lan filmini gözünümü kapatıyoruz lavuk dedi. Ohoo burasıda tam hanzo yuvasına donmus anasını satayım dedi adam. Ne diyosun lan sen deyip hepimiz ayağa kalktık. Fırladık one on kişi. Tabi herif hemen tırsıp onune dondu. kimdi lan o hanzo diyen serfsiz nerde laynnn diye adamları silkeliyoruz heh heh(ulan ne gunler beah). Işıklar yandı falan. Ama yok adamın sesini duyduğumuz için tanıyamıyoruzda. Bikaç kişinin ses analizini yaptık ama yok adamı sesindednde dovemezsin.Çıktık bizde filmden. Şimdi bakıyorum da ne adammısız yaw. Ama adama giremedik o içimizde kaldı. Herif hem lafı soktu hem dayak yemedi. Grin

AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #357 on: 26 Mar 2004 - 22:37:09 »

ya her dışarı cıktıımda yoldan geçen o onlarca parti seçim arabalarına uyuz ötesi oluom (yeah  Cheesy ) Allahım kulak işkencesinden başka bişi diil bu!!! Ben olsam sırf o arabadan çalan müzik (ve takriben acaip bi ses) yüzünden o partiyi seçmeyi tkrrr düşünürüm. (Hoş bana kalsa ben o arabalarda Metallica fln çaldırırım ama o ayrı konu... başka zaman başka platform)
Neyse bugun 24.00'da bitio bu işkence...

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #358 on: 5 Apr 2004 - 15:50:41 »

hani karşı takımın gardı içeri dalar da "aha koycam şimdi bloğu " diye düşünürsün de gard topu yukardan bırakır ve sen de havayı tokatlıyosun ya ona sinir oluyom.turnuvada bu hareketi kayhan ve övünç sıkça yaparak beni ziyadesiyle uyuz etmişleerdir.kendilerine teşekkürü borç bilirim.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #359 on: 26 Apr 2004 - 16:51:22 »

kendisini efendiymiş gibi gören müşterilere uyuz olurum

Pages: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 192
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Uyuz olurum!!! « previous next »
    Jump to: