Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 23:24:17
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Uyuz olurum!!! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 ... 192
Author Topic: Uyuz olurum!!!  (Read 578016 times)
^^_Free_^^
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #285 on: 11 Jan 2004 - 11:01:48 »

sona yazdigim seyler konusunda ozr dilerim
icedhell
Guest
« Reply #286 on: 12 Jan 2004 - 22:35:40 »

para-hatun-cep tel üçgenini aşamayanlara
(ya hatun neyinize yetmiuyo kardeşim.alın sevgilinizi yaşayın güzel güzel Wink)
sonra gelip hayatı zorlaştıranlara.insan potansiyeline inanmayanlara.
CursedEmpress
Newbie
*

View Profile
« Reply #287 on: 13 Jan 2004 - 16:27:01 »

Bir muhabbet anlatirken araya dalanlara, Bir i$in ba$inda ' ya biz bunu yapamayiz' diyip tum hevesi oldurenlere, bir de her cumlesinin sonuna kufur ekliyenlere uyuz olurum..
Riff
Guest
« Reply #288 on: 13 Jan 2004 - 19:10:15 »

Tv8'e uyuz olmaya başladım .İtalya ligini  ''dijitalden'' vermiyo yaw.yok herifler bi anlaşma yapmışta canlı yayınlanan maçları digitürk ,kablolu dan falan izlememiz gerekiyomuş falan hikaye yaw. şimdi böle anlaşmamı olur ntv ingiltere ligi verebiliyo ,cine5 ispanya ligini canlı verebiliyo bişi olmuyo !!tv8 ligin başında veriyodu maçları şimdi saçmaladılar!
badcat
Guest
« Reply #289 on: 15 Jan 2004 - 20:23:45 »

para-hatun-cep tel üçgenini aşamayanlara
(ya hatun neyinize yetmiuyo kardeşim.alın sevgilinizi yaşayın güzel güzel Wink)

Cep telefonun olmazsa hatunla nasıl buluşacan + paran yoksa nereye götürecen.  Huh
moe
Guest
« Reply #290 on: 17 Jan 2004 - 04:45:49 »

kızların cep tellerinin sesini kısmalarına(titreşimide kapatıo mal)uyuz oluyorum kaka var sanki ne kapatıon sesini yok sevmiomuş öle zır zır çalmasını aç ulan o zmn titreşimi yok duymuyo sorada açınca sessizde unutmuşum fln tripleri hade ordan ulan  Angry Angry
« Last Edit: 17 Jan 2004 - 04:46:46 by moe » Logged
mehmet
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #291 on: 17 Jan 2004 - 13:10:29 »

Tv8'e uyuz olmaya başladım .İtalya ligini  ''dijitalden'' vermiyo yaw.yok herifler bi anlaşma yapmışta canlı yayınlanan maçları digitürk ,kablolu dan falan izlememiz gerekiyomuş falan hikaye yaw. şimdi böle anlaşmamı olur ntv ingiltere ligi verebiliyo ,cine5 ispanya ligini canlı verebiliyo bişi olmuyo !!tv8 ligin başında veriyodu maçları şimdi saçmaladılar!

tv8in elinde olan birşey değil. uydudan şifresiz canlı yayınlama şansları yok. kablo tv veya hava yayınından şifresiz yayınlıyorlar. maç zamanı uyduya şifre koyuyorlar; şifreyi özeli bir cihazla vericlerde çözerek kablo ve hava yayınına dağıtıyorlar.
anlaşmaları öyle Wink

aynı işlemi italyan kanalları formula1 yayınlarında yapıyorlar.
« Last Edit: 17 Jan 2004 - 13:11:43 by mehmet » Logged

Hedo-Memo finale
icedhell
Guest
« Reply #292 on: 21 Jan 2004 - 17:09:51 »

Artık yazmak farz oldu.
1.Kız öğrenciye daire olayı
2.Eskişehirli esnafın ve ev sahiplerinin çoğunluğunun öğrenciyi yolmaya çalışması.
3.Kaloriferli ev kiralarının 300 milyondan aşağı olmaması.400-450 milyon oldukça çoğunlukta.
4.yokluğu fırsat bilip fiyatları 3. maddeki fahiş seviylere çekilmesi.ben ankarada okula yakın aynı ayardaki  evleri 250 milyon civarında buldum.

ne olur bilmiyom gandalf kardeşimle ev arıyoz üç gündür.
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #293 on: 21 Jan 2004 - 17:25:39 »

Obaaa,
len ben gecen sene Bursada en kral yerde(çekirgede, Kervansaray termalin bitişiği),
3 oda 1 salon, kalorifer, manzara, süper komşular vs. 400'e kalıyodum.
Eskişehir uçmuş diyorum, başka da bişi demiyorum

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
icedhell
Guest
« Reply #294 on: 21 Jan 2004 - 17:32:23 »

olm bokunu çıkarttılar iyice.bildiğin gbii değil
artık forum jon jonu olaraktan yardımlarınızı bekliyoruz audi tt bey.
o_irengun
Guest
« Reply #295 on: 23 Jan 2004 - 05:48:03 »

ulen allahsizlar ben burda   9,5  metrekare  yurt odasina  150  euro veriyorum len  ki bu olanin  en ucuzu
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #296 on: 23 Jan 2004 - 12:32:18 »

2004 yılında hala kar yağdı diye elektrik kesilmesine..
kesilip bi de 4-5 saat gelmemesine..
mega kent!! isanbul un göbeğinde oturmama rağmen bunun olmasına..
vergilerle hatları güçlendireceklerine paraları yiyen siyasetçilere..
ahlaksızlığı hırsızlığı alışkanlık haline getirmiş yapmayanı bozan yapanı teşvik eden bir kısım türk zihniyetine..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #297 on: 23 Jan 2004 - 12:44:21 »

ulen allahsizlar ben burda   9,5  metrekare  yurt odasina  150  euro veriyorum len  ki bu olanin  en ucuzu

Ne diye hemen celalleniyosun yaaa, biz mi dedik sana git kardeşim almanyada oku diye Grin
hem senin yurt parası almanyadaki kişi başı gelire göre normal bir para, bence Wink

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #298 on: 23 Jan 2004 - 12:53:58 »

Şu saat olmasına (10:30) karşın hala VGM sitesini güncelleyemeyen espn'cilere.

AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #299 on: 23 Jan 2004 - 13:07:56 »

Kara uyuz olmaya başladım (evet kara eheh) bütün gün okulda yağ diye dua ederiz yağmaz tam tatil başlar eşşek gibi yağmaya başlar... Bi de hadi bunu geçelim Istanbulun ağzına edince (trafik,elektrik,ulaşım gibi sorunlar vb.) artık alacağın olsun kar diyesi geliyor insanın.

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
Pages: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 ... 192
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Uyuz olurum!!! « previous next »
    Jump to: