Welcome, Guest. Please login or register.
13 Nov 2019 - 09:09:31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Sinirlenince ne yaparsınız..... 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 10
Author Topic: Sinirlenince ne yaparsınız.....  (Read 30970 times)
Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« on: 29 May 2003 - 15:51:19 »

Ben çok zor sinirlenen insanlardanım ama bir sinirlendimmi kendimi tamamen kaybederim...Karşımdakine Allah sabır versin....
Ya siz sinirlenince ne yapasınız?

o_irengun
Guest
« Reply #1 on: 29 May 2003 - 17:17:01 »

Ben cevremdekilerin söyledigi kadariyla  cok sinirlenenlerdenim.Bununla  beraber  yine de kendimi kaybediyorum.En  hafif  yaptigim sey  küfretmek  oluyor  genelde  yani  duruma bagli  ama  basarim küfürü  sonra kavga  cikartirim  ne bileyim  bir seyleri kirip  dökerim.Cirkinimdir  yani bu  konuda.Fazla sinirlendirmeyin bariz  hakaret de ederim. Smiley
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 29 May 2003 - 18:19:35 »

feci derecede küfür ederim böyle durumlarda Wink

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #3 on: 29 May 2003 - 18:33:36 »

ben öle çabuk sinirlenmem...
sinirlenince de genelde bişi yapmam, gittiğim zaman baya kırıcı oluyom ondan, kızınca pek konuşmam kendi kendime bişiler yaparım...
esi
Newbie
*

dirk-mania

View Profile
« Reply #4 on: 29 May 2003 - 18:54:22 »

sinirlenince yalnız kalmaya ve konuşmamaya çalışırım,
 kırarım çünkü , feci kırarım çünkü insanı o anlarda, yalnız kaldığımda da hıncımı peluşlardan alırım,küfrederim falan rahatlarım öylece... bi de çok poster yırtmışlığım vardır öyle.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #5 on: 29 May 2003 - 18:55:22 »

cansız bişeye saldırırım hemen. televizyon tekmelerim, hatta evdeki vitrine uçan tekme atarım. ama başkasının yanında kolay sinirlenmem, genelde evde tek başınayken sinirlenirim. (nasıl oluyosa..)

ağırlık çalışırım bilgisayarla oynarım, yani başka şeylerle uğraşmaya çalışırım böyle durumlarda..

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Cihan
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 29 May 2003 - 19:17:43 »

evde sinirlenince koridor kapisini hizla carparim cam kirilir sinirim gecer annem cash olarak tahsil edince gene sinirlenirim ama kirmam birseyleri , disarda sinirlenince sacmalarim acayip cekilmez insan olurum cok az insan dayanir bu halime , nette sinirlenince sessiz sakin otururum cok sinirlenirsem kime sinirlendiysem yuklu boyutlarda bir ping yollarim rahatlarim macta sinirlenince ... hmmm en tehlikelisi bu ya bi elemanin gozune parmak sokmustum yanlis hatirlamiyosam kaza ile ama kontroldan cikmisim yane genelde sinirlenmemeyi yeglerim bu yuzden

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 29 May 2003 - 19:17:54 »

sinirlenince... daha güzel olurum, yani olurmuşum Roll Eyes.
ya hayır, öyle değil Grin
« Last Edit: 29 May 2003 - 19:19:55 by jay » Logged

Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #8 on: 29 May 2003 - 19:35:22 »

sinirleninde oraya buraya saldırırım genelde yumruk falan aratım nereye gelirse
ama cansızları tercih ederim
bide elimden geliosa sinirlendiğim ortamdan uzaklaşmaya çalışırım...
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #9 on: 29 May 2003 - 21:17:19 »

Yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım....

Rappelz fan..
Serdarex
Guest
« Reply #10 on: 29 May 2003 - 22:13:26 »

Elim kolum sesim titremeye başlar. Bir anda patlarım karşımdaki şok olur. Bağırıp çağırıım. Kesin bir vukuat çıkar.Tansiyonum oynar. Özellikte sabah trafiğinde tepemin tası atar.
o_irengun
Guest
« Reply #11 on: 29 May 2003 - 22:18:41 »

Aaa ne  güzel  forum sakinleri harbiden sakinmis.Nüfus kagidi  eskidikce anladigim kadariyla  sabiyet  katsayisi  da  artiyor  ama bunun jenerasyonlan mi  yoksa  yasana  yil  sayisi  ile  mi  alakasi var biulemiyorum.
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #12 on: 29 May 2003 - 22:41:06 »

genelde dolap ya da duvar gibi cansz şeyler tekme yumruk atıp bi kaç tane okkalı küfür salladım mı sinirim geçer.. ama illa bi yere vurup içimdeki enerjiyi boşaltmalıyım..
gerçi neye sinirlendiğime bağlı tepkim gene de..
en çok maçlarda ki basit hatalara kzarım..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 29 May 2003 - 22:47:24 »

ben de sinirlenince ortalık yere küfrederim...
tanıyanlar üstüne alınmas , gülmekten kırılır sonuçta daha çok sinir olurum...
tanımayanlar ise bazen alınabilir, güsel olmuyo o zmn Smiley

genelde sınav botu nets'in maç kaybetmesi NBA da jason kidd yüzdesiyle şut atmak gibi boş şeylere sinirlendiğimden küfür ederek sinirimi geçirebiliyorum allah büyüklere sabır wersin Tongue

bi de top oynarken sinirlenmek war ki o pek bi hırslandırır şahsımı.. Grin
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #14 on: 29 May 2003 - 23:31:03 »

Hicbishe..Yaparsam cok tepki aldigim icin agiz tadiyla sinirlenemem, tek basina olcaksinki hirsini bisilerden cikarasin ama o esnada da kacip gidip bi yerlere uzaklasmak zaman aliyo, bende uzaklasana kadar zaten sakinlesmis oluyorum..Bazi arkadaslarda icine atiyosun atiyosun sonra patliyosun felan diyolar ama napiym kardesim doldurmayin sizde o kadar ...

Batug Member Since 2002
Pages: [1] 2 3 4 ... 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Sinirlenince ne yaparsınız..... « previous next »
    Jump to: