Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 15:37:42
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Ankara Tayfası Zaman Birlik Zamanı 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14
Author Topic: Ankara Tayfası Zaman Birlik Zamanı  (Read 50171 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #180 on: 5 Sep 2011 - 17:22:15 »

O zaman ben diyorum ki önce Balgat'ta yemek yiyelim, ordan da arabalara atlar Bilkent'e geçip eğleniriz. Saat 18:00'de Balgat'ta Kırçiçeği'nin yanındaki mangalevi'nde buluşalım.

Adres: Çetin Emeç Bulvarı No: 60/11 Balgat / Ankara

http://www.mangalevi.com/

Websitesi'nde harita da mevcut, zaten yer çok kolay. Balgat'ta Çetin Emeç dörtyolun hemen köşesinde, önüne-yanına falan park edebiliyoruz. Olmadı hemen yakınındaki ara sokaklarda boş yer bulmak mümkün.
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #181 on: 5 Sep 2011 - 17:26:42 »

tamamdır kardeşim güzel bir fikir bence de mangalevinde buluşmak üzere ...
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #182 on: 5 Sep 2011 - 17:45:22 »

Yavuz abi'yle konuştum ok verdi, Çağatay da geliyo, Lemi zaten yazmış. Kubi'nin anneannesiyle kalması gerekiyomuş, eğer ayarlayabilirse gelecek. Can hocayla konuştum, Afyon'daydı. Tatilden dönüyomuş, 2-3 saate gelmiş olurum heralde dedi. O da geldiğinde çok yorgun değilse katılacak. Arın'dan ses çıkmadı, geri kalanlar da umarım burdan görüp gelebilirler.
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #183 on: 5 Sep 2011 - 17:52:58 »

tamam, ben de geliyorum. hangi dolmuşla gidiliyordu ömer seyfettin'e hatırlayan var mı? balgat-100. yıl mıydı?

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #184 on: 5 Sep 2011 - 18:03:38 »

güvenpark'tan balgat-yüzyıl dolmuşlarına bin, balgatın sonunda çetin emeç köprüsüne (mcdonalds filan var)  gelmeden sağda görürsün mekanı, orada inersin.
« Last Edit: 5 Sep 2011 - 18:04:32 by LeMi » Logged
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #185 on: 6 Sep 2011 - 00:15:04 »

6 kişi yukarıda yazan yerde buluştuk. Yavuz, Lemi, Mert, İlkkan, Çağatay ve ben.

7-8 yıl sonra ciddi anlamda ilk Ankara toplantısı oldu. Lemi ile görüşmeyeli 8 yıl olmuş. Üçüncü İzmir turnuvasından sonra da ilk kez Yavuz ve Çağatay ile görüştük. İlkkan ve Mert ile ilk kez karşılaştım. Güzel geçirdim. Ben bunu yazarken Bilkent Ankuva'da bovling yuvarlıyor arkadaşlar.
Arın
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #186 on: 6 Sep 2011 - 20:06:46 »

dün ilk günden derse başladık sabahın köründe ve klinikte bana hazırlanıp hocaya visitte sunmam için 85 yaşında akciğerlerine su dolmuş bi amca verdiler. saat  dörtte ders bittikten sonra yaklaşık 1 saat boyunca amcadan sıvı alınmasını bekledim ve izlemek zorunda kaldım işlemi. sonra da zorla fizik muayne falan yapmaya çalıştım. neyse gelmeyi çok isterdim ama çok fena gidiyo okul şu aralar. kusura bakmayın artık bi dahakine diyelim.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #187 on: 9 Sep 2011 - 00:55:12 »

6 kişi başladığımız buluşma, Mert'in arkadaşının katılımıyla 6 kişi bitti. Gelebilen herkese teşekkürler. Keyifli bir buluşma oldu, herkesin ayağına sağlık. İlkkan'la da tanışmış olduk böylece. Darısı şenol güneş'in başına.

Kubilay'a tekrar geçmiş olsun diyorum, Arın sen de gelseydin test sonuçlarımı bir de sana yorumlatırdım. Bir dahakine artık Smiley

Bu arada işim bittiği için döndüm diye olası bir Volkan'lı buluşmaya ve Kayhan'ın düğününe maalesef gelemeyeceğim Sad Bu vesileyle Kayhan'ı buradan tebrik edeyim. Ömür boyu mutluluklar Kayhan sappi
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #188 on: 9 Sep 2011 - 14:21:10 »

beyler ben dun itibariyle eskisehirdeyim ama bugun yarin ankaraya donucem bu hafta sonu acayip yogunum o yuzden kayhan in dugune gelememe durumum var ama kesin degil, benim soracagim ankara tayfasindan dugune gelicek varmi eger varsa bende eskisehirden katilip beraber gidebiliri ama dedigim gibi durum belli degil
 o olmazsa gelecek haftadan itibarn bosum bi ankara bulusmasi daha yapalim , yavuz sende olaydin iyi olurdu gerci :-(

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #189 on: 9 Sep 2011 - 19:36:21 »

Ben de Ankara'ya döndüm, Kubi'yle de konuştuk. Bi Türkiye maçını birlikte izleyelim diyoruz. Ne dersiniz Angaralılar güzel olmaz mı? Evet dediğinizi duyar gibiyim.
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #190 on: 9 Sep 2011 - 20:15:10 »

ben bi aksilik çıkmazsa gelebilirim.

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #191 on: 10 Sep 2011 - 00:35:57 »

pazar günkü maç için arkadaşlarla sözleştik, ama çeyrek finale kalırsak gelebilirim izlemeye ...
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #192 on: 10 Sep 2011 - 21:14:21 »

ulan ben buluşalım dedim ama maç saatine bakmamıştım, ilk maçmış meğer. ben 12 - 17 arası okulda bi yarışmadayım Sad

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #193 on: 12 Sep 2011 - 00:35:26 »

eylül sonu gibi yapalım o halde. ne dersiniz?

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #194 on: 12 Sep 2011 - 00:40:44 »

ben ankara'ya 20 eylül'de geliyorum. o tarihten sonraki buluşmalara iştirak ederim.
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Ankara Tayfası Zaman Birlik Zamanı « previous next »
    Jump to: