Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 09:40:59
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2008 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Boston Celtics - Los Angeles Lakers (NBA Finali) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Nasıl biter?
Celtics 4 - 0 Lakers - 10 (6.9%)
Celtics 4 - 1 Lakers - 10 (6.9%)
Celtics 4 - 2 Lakers - 47 (32.4%)
Celtics 4 - 3 Lakers - 28 (19.3%)
Celtics 3 - 4 Lakers - 10 (6.9%)
Celtics 2 - 4 Lakers - 29 (20%)
Celtics 1 - 4 Lakers - 7 (4.8%)
Celtics 0 - 4 Lakers - 4 (2.8%)
Total Voters: 128

Pages: 1 ... 23 24 25 [26]
Author Topic: Boston Celtics - Los Angeles Lakers (NBA Finali)  (Read 96370 times)
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #375 on: 25 Jun 2008 - 02:37:14 »

Bynum'un sakatlığının uzama sebebi yanlış tedavi. Doktor olmadığım için bu tip konularda kesin konuşmayı sevmem ama okduuklarımdan anladığım kadarıyla bizim doktorlar "Ha bu ameliyatsız iki aya düzelir" demeseler ve sakatlıktan hemen sonra yaklaşık bir ay önce yapıldığı gibi atroskopi olsa, dizin içi temizlense, şu an bir ay sonra dönmesi beklendiğine göre o zaman da Mart ortası gibi dönecekti, yani ameliyatsız dönmesi beklenen sürede aşağı yukarı. Tam olarak böyle mi bilemiyorum ama bildiğim Bynum'un o New York'taki doktora gitmeden önce vakit kaybettiği. Dolayısıyla bundan sonraki aşama hakkında pek kaygı yok ama tabii bilemeyiz ne olur, bu işlerin garantisi yok. Başka bir sakatlık da geçirebilir. Henüz sakatlıktan dönmesi beklenen bir oyuncu için her zaman risk söz konusu ama gelecek sezon üzerine konuşulurken hesaba katılması da gayet doğal şu aşamada. Netiecede adam Grant Hill'in Orlando'daki beşinci yılı kıvamında da değil.

Diğer gençlere gelince, ben overrated denecek kadar şişirildiklerine denk gelmedim, zaten hepsi rolü belli yedek oyuncular. Ama Vujacic bugün tek vasfı şut sokmak ve biraz da yapışkan savunma yapmak olan bilmemkaç tane oyuncu içerisinde en popüler olanlardan biriyse bunda finalist takımın oyuncusu olmasının payı vardır, o kesin. Tıpkı esasen sınırlı oyuncular olan, güçleri ve enerjileri dışında öne çıkan bir niteliklerini sayamayacağımız Leon Powe ve Kendrick Perkins'in bugün NBA'deki düz/vasat uzunların en ünlüleri haline gelmelerinde şampiyon takımda oynamalarının payı olduğu gibi...

« Last Edit: 25 Jun 2008 - 02:39:07 by Majere » Logged
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #376 on: 26 Jun 2008 - 18:41:52 »

Finalist yada şampiyon olmanın yolu da aslında buralardan geçmiyor mu? Kıyas yaptığımız takım zaten Boston Celtics, Sonics değil. O yüzde bir adım daha avantajlılar gençlik konusunda bu da onlara bir adım daha fazla şans veriyor belki birkaç. Tabi o adımlar sonra bozulur orası muamma. Ama Gasol, Odom ve bench final tecrübesi aldılar, bir sonraki fırsatta daha iyi kullanma şansları var bunu. Yaşları da hala makul seviyelerde...

smyrnall
Pro. Member

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.

View Profile
« Reply #377 on: 11 Jul 2008 - 14:07:51 »

Çok ufak bi rakam. Milyonlarca dolarlık maddi hasar, onlarca yaralı filan yoksa sakin bile geçmiş diyebilirim.

hehhee yeni gördüm.

The FBI will investigate whether Boston police used excessive force while arresting a man who later stopped breathing during Celtics championship celebrations.
David Woodman stopped breathing while in custody and died 11 days after police say they spotted him drinking from an open container of what they believed was alcohol.

HALF GAME. HALF SPORT. ALL PASSION.
www.smyrnall.com
http://smyrnall.tumblr.com
Pages: 1 ... 23 24 25 [26]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2008 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Boston Celtics - Los Angeles Lakers (NBA Finali) « previous next »
    Jump to: