Welcome, Guest. Please login or register.
24 Oct 2019 - 02:01:48
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Türk Basketbolu  |  Topic: Beko Basketbol Ligi Play-Off 2008 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 23
Author Topic: Beko Basketbol Ligi Play-Off 2008  (Read 80620 times)
jasua
Newbie
*

View Profile
« Reply #45 on: 8 May 2008 - 22:22:23 »

banviti maça ortak etmek için elimizden geleni yaptık işi son topa bırakırsan olacağı bu .... bi kere ribaundlarla çok ezildik 4 numarada shumpert de niye bu kadar ısrar etti ergin ataman anlamadım kaya harvey ve adeleke ile tek başına mücadele etmek zorunda kaldı 5 defa ard arda hucum ribaundu verilirmi.....shumpert 2.yarı ortalıklarda yokdu saçma sapan atışlar yaptı..... kaya takımın en iyisiydi ama uzatmada en kritik anda niye top sürmeye çalıştı hiç anlamadım bir an takımın oyun kurucusu olduğunu zannetti galiba.....apodacayı söylemiyorum bile adamın geldiğinden beri iyi oynadağı maç sayılı......benim için tek sevindirici nokta chase in iyi oyunuydu umarım böle devam ederde dalmuadan bizi kurtarır....

seri 2-1 e gelince banvit umutlandı umarım işi istanbula bırakmadan cumartesi günkü maçı kazanırız ama böyle oynarsak gene biri çıkar son saniyede şutu sokar daha dikkatli olmak lazım 

arka arkaya msj yazmak yerine modify seçeneğini kullanalım,kullandıralım  -hatsos21
« Last Edit: 8 May 2008 - 22:37:49 by HotSauce21 » Logged
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #46 on: 8 May 2008 - 22:47:31 »

aldığımız maçı elimizle verdik.bir ara 57-47 öndeydik son çeyrek hep öndeydik.
banvit çok ekstra soktu yunus 6da 4 üçlük attı ikisi potada 3 kere sektikten sonra girdi.24 te 28 serbest atış attılar bundan önemlisi taktik faullerde 8de 8 attılar.
ilk yarı shumpert taşıdı bizi ikinci yarı chase ve kaya devamlı 2 li oynadılar bu şekilde sayı bulduk.harvey ve adeleke ikilisine çok ribaunt verdik oysaki ligde bandırmada oynadığımız maçta çok iyi savunma yapmıştık devamlı sıkıştırmalarla durdurmayı başarmıştık.

gelelim apoya  Angry bütün maç hiç bir şey yapmadı sadece 1 tane saha içi isabeti vardı son 10 saniye kala 2 faulu de kaçırdı dönen topta crispin shumpertin üzerinden salladı basket oldu kaybettik.
artık apoya kimsenin sabrı kalmadı italya sayı kralının nasıl böyle oynadığını anlayamıyorum yada bu oyuncunun nasıl sayı kralı olduğunu..
cumartesi günki maçta dalmau chase birlikte kadroya alınıp apoyu dışarda bırakmak en iyisi olur bence.kendini toparla mesajı verilmesi lazım buda en iyi bu şekilde olur.
chase de kısa sürede takıma uyum sağladı bugün hem 17 sayı attı hem takımı iyi yönetti.kaya da istekli haline geri döndü. Smiley
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #47 on: 8 May 2008 - 22:55:13 »

burak,böle zor şutlarla maçları kaybettiğinizde daha çok keyif alıorum.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Doğukan YÜKSEL
Newbie
*

View Profile
« Reply #48 on: 9 May 2008 - 00:18:18 »

Bu maçı kaybettiğimize çok fazla üzülmedim açıkcası en azından cumartesi takımı bir daha izliyebiliceğim:DOyuncular bugün çok laubaliydi aslında iyi oldu yenilmemiz anlamışlardır play-offta laubaliliğin söz konusu olamayacağını artık.Cumartesi maçı alırız,muhtemelen telekom galatasarayı eler.Bizde telekomla kapışırız artık.
« Last Edit: 9 May 2008 - 00:33:01 by Doğukan YÜKSEL » Logged
Transylvania
Guest
« Reply #49 on: 10 May 2008 - 17:46:19 »

3 önemli maçı da aynı saate koymuş federasyon.Ntv de sözde bütün maçları yayınlayacaktı.Bizim beşiktaşın maçını geçtim bari ntvsporda ksk-efes maçını versler.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #50 on: 10 May 2008 - 19:37:18 »

bu semih için aramızda para toplayalım birilerine dövdürelim abi yoksa kurtulamayacağız bu adamdan yok kurtulamayacağız

Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 10 May 2008 - 19:54:08 »

banviti güç bela yenıyoruz hadı hayırlı olsun
Beşiktaş 3 banvit 1
16 farktan 3lüklerle yetiştiler ama bu kez papaz pilav yemedi
sorunlar aynı deli gibi üçlük yiyoruz oyle veya boyle gectık serıyı rakıbımızı beklıyoruz
saLsa
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #52 on: 11 May 2008 - 02:13:04 »

3 önemli maçı da aynı saate koymuş federasyon.Ntv de sözde bütün maçları yayınlayacaktı.Bizim beşiktaşın maçını geçtim bari ntvsporda ksk-efes maçını versler.

Olur mu hiç, NTV aynı günde İstanbul harici 2 şehirden maç verebilir mi?

Bu yıl inşallah adam gibi bir kanala verirler şu ihaleyi, yok illa NTV alacaksa da adam gibi şart koşsunlar bu kadar maç yayınlanacak diye.. Bu nedir ya, 3 maç var hepsi aynı saatte, sırf NTV'nin bir maç vermesi için.. Elde 2 spiker 2 yorumcu var.. İhsan Bayülken zaten başta GS olmak üzere salonlara gönderilmiyor can güvenliği nedeniyle..

Abidik gubidik bir iş işte..

MT
Jr. Member
**

thriller...

View Profile WWW
« Reply #53 on: 11 May 2008 - 08:03:16 »

Olur mu hiç, NTV aynı günde İstanbul harici 2 şehirden maç verebilir mi?

Bu yıl inşallah adam gibi bir kanala verirler şu ihaleyi, yok illa NTV alacaksa da adam gibi şart koşsunlar bu kadar maç yayınlanacak diye.. Bu nedir ya, 3 maç var hepsi aynı saatte, sırf NTV'nin bir maç vermesi için.. Elde 2 spiker 2 yorumcu var.. İhsan Bayülken zaten başta GS olmak üzere salonlara gönderilmiyor can güvenliği nedeniyle..

Abidik gubidik bir iş işte..

Olay spiker ve yorumcu ile bitmiyor. Maçlarının yayını için canlı yayın araçları ve minimum 4-5 kamera gerekiyor....
NTV'den daha iyi yayınlayabilme ihtimali olan tek kanal TRT'dir. Onun dışında hiçbir kanal, aynı günde üç farklı ildeki üç basketbol maçı için üç ayrı canlı yayın ekibi kurmaz. Tabii Basketbol TV diye bir kanal kurulmaz ise o ayrı....
« Last Edit: 11 May 2008 - 08:04:37 by MT » Logged

erkan
Newbie
*

View Profile
« Reply #54 on: 11 May 2008 - 17:11:03 »

Aslında Fenerbahçe maçı Cuma 20de Ntv'den yayınlanacaktı. Neden bilmiyorum ama daha sonra Cumartesiye hem de diğer maçlarla aynı saate alındı. Ntv Fenerbahçe maçını vermeyi tercih edince de muhtemelen izleyeceğimiz bir Beşiktaş Banvit veya Efes Karşıyaka maçını izleyemedik.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #55 on: 11 May 2008 - 21:51:42 »

inanılmaz bi finiş oldu gs maçında ama sanki son basket 3 saniyede falan atıldı gibi geldi bana.

Gerçi 0.2 kala falan elinden çıkmış top Williams'ın ama süre ne zaman işlemeye başladı görmek lazım.
1. 8 saniyede pas+şut gerçekten zor

GS'ıda tebrik etmek lazım 10 saniyede 2 basket yediler.yazık yaw
Telekom çok ballıydı

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
otherside
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #56 on: 11 May 2008 - 21:56:42 »

Galatasaray elleri ile maçı verdi. yazık oldu,herkes dondu bir anda.Sanırım tüm hesap telekom'un üçlük denemesi üzerine kurulu idi,el-amin hem erken kullanıp bide içeri girince şaşırdılar. O şankınlık bi sezona mal olan hatayı da getirdi. yazık.

maç yayınları içinse yanlış hatırlamıyor isem, skyturk geçen senelerde aynı anda 3 yada 4 farklı şehirde oynanan türkiye kupası maçlarını canlı ekrana getirmişti. bir günde iki farklı şehirden canlı yayın seyrettiğimi hatırlıyorum ben.

tek bir söz,
dudaklarımda ve ıslak,
kısık gözlerimde hapis bir damla,
ılık bir müzik,
soguk bir el,
tenimde,
karmaşık,
lütfen,
lütfen ölme...
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #57 on: 11 May 2008 - 22:00:12 »

Tekrarda 0.2 kala elden çıkmış gibi görünüyordu ama büyük ihtimalle süreyi geç başlattılar. Yayın bitti, itiraz edildi mi onu da göremedik.
« Last Edit: 11 May 2008 - 22:01:50 by mariburnu » Logged
Doğukan YÜKSEL
Newbie
*

View Profile
« Reply #58 on: 11 May 2008 - 22:04:34 »

burak,böle zor şutlarla maçları kaybettiğinizde daha çok keyif alıorum.

Bende bu işten çok keyif almaya başladım:)
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #59 on: 11 May 2008 - 22:08:01 »

Bende bu işten çok keyif almaya başladım:)
barış özcan ekstra soktu Smiley Smiley
cidden son saniye basketinde çok keyif aldım bende.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 23
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Türk Basketbolu  |  Topic: Beko Basketbol Ligi Play-Off 2008 « previous next »
    Jump to: