Welcome, Guest. Please login or register.
19 Jul 2019 - 18:33:39
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Yol Verilen Koçlar ve Sonrası 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3  All
Author Topic: Yol Verilen Koçlar ve Sonrası  (Read 9801 times)
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« on: 18 Apr 2008 - 01:29:33 »

Ne oluyor dedim bir anda ama oluyor birşeyler. 24 saatlik bir süre içerisinde bazı takımlar koçları konusunda  ayrılık kararları verdi. Efenim, Milwaukee Bucks bu hayalkırıklıkları ile dolu sezonun ardından Larry Krystkowiak ile yollarını ayırırken, ve başa geçebilecek koçlar arasında Carlisle ve Skiles konuşulurken, Chicago'da da ne olup ne olmayacağı belirsizliğe göçen Jim Boylan'a da yol verildi.

Bunun yanı sıra  olaylı New York Knicks'te de Isiah'ın koçluktan gönderildiği söylenirken, haberlere göre Walsh'un resmi açıklamayı kısa bir sürede yapması bekleniyor. Ayrıca Walsh'un kimi başa getireceğini de merak ediyorum ki radikal kararları olan bir adam. Belki de Larry Brown will be back Deli

he ilgili linkler,

chicago olayı,

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/52021/20080417/jim_boylan_out_as_interim_head_coach/

bucks olayı,

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/52026/20080417/krystkowiak_fired_by_bucks/

knicks olayı,

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/52020/20080417/report_isiah_out_as_knicks_coach/

Evet, koca bir vaşşş çektikten sonra görüşlerinizi merak ile beklediğimi belirtmek isterim, ne olur bu takımlarda koçluğa kimler gelir, nasıl yollar çizilir..
« Last Edit: 18 Apr 2008 - 01:36:08 by Early » Logged

early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #1 on: 26 Apr 2008 - 21:02:49 »

Topicten ses gelmiyor ama koçlar atılmaya devam ediyor.

Şimdi de Bobcats, Sam Vincent ile yollarını ayırdı.

Ve iddialara göre de Larry Brown ile sağlam bir şekilde ilgileniyorlar. Tabi Brown'un Sixers'taki görevinden ayrılması onlar için bir atak şansı doğurdu. Bakalım daha neler göreceğiz bu dönem.

Hüseyin İlkin
Forever Spurs
Newbie
*

Duncan - Tony - Manu

View Profile
« Reply #2 on: 26 Apr 2008 - 23:40:26 »

Bu off-season koçlar açısından hareketli geçecek,şimdiden 4 kişi ayrıldı ve bir başarısızlık halinde Avery,D-Antoni,Karl'ın biletinininde kesileceğini düşünüyorum.

Herkes başarıya ulaşmak için doğru koçu bulma peşinde,Bucks Skiles'ı aldı ki Skiles'ın istediği doğrultuda,yani savunmaya ağırlık veren elemanlar toplanmaya çalışılırsa birşeyler yapabilir Bucks ama diğer bir ihtimal,direk hücumu düşünmeleri hücum yönünden,taktikleriyle olsun setleriyle olsun hücumda verimli olmadığını düşündüğüm Skiles'ın sonunu hazırlar vs Skiles-Bucks ilişkisi de mutsuz bir sonla biter.

Yazın daha hareketli olacaktır tahminimce,şimdiden hesaplar başlamıştır.

The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 27 Apr 2008 - 02:06:08 »

Bir de George Karl olayı yaşasa Denver artık Smiley Yol verilse Karl'a şöyle bi güzel..
« Last Edit: 27 Apr 2008 - 02:06:36 by The GodFather » Logged
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 27 Apr 2008 - 02:59:52 »

İstatistiklerden haberim yok ama yüksek ihtimal bu off-season en fazla coach değişikliğinin olacağı sezon olacak. Aklıma ilk gelenler:
- Toronto - Sam Mitchell
- Denver - George Karl
- Phoenix - Mike D'Antoni
- Atlanta - Mike Woodson
- Dallas - Avery Johnson
- New Jersey - Lawrence Frank

Ben bu altı coachun bu yaz kovulmalarını bekliyorum.

Edit: Şimdi aklıma geldi. Reggie Miller'ı bir takımın head coachu olarak görmeyi çok isterim. Çok yakışır ona...
« Last Edit: 27 Apr 2008 - 03:52:59 by gelo-raptor » Logged

Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 27 Apr 2008 - 05:38:42 »

George Karl  elsalla elsalla
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #6 on: 27 Apr 2008 - 09:11:06 »

- New Jersey - Lawrence Frank

Gelo diğerlerini bilmiyorum da, Frank devam edecek büyük ihtimalle.

http://www.nydailynews.com/sports/basketball/nets/2008/04/15/2008-04-15_lawrence_frank_expects_to_be_back.html

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 27 Apr 2008 - 18:24:41 »

Takip eden ve bilgisi olan biri de Avrupa'da şu anda boşta olan ve bir nba takımı çalıştırabilecek kalitede bir coach adı yazabilir mi?

WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #8 on: 28 Apr 2008 - 00:05:33 »

David Blatt. Smiley

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
Ug®_GnY
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 28 Apr 2008 - 00:13:25 »

bende blatt yazmayı düşünmüştüm ama galiba rusya ile sözleşmesi sürüyor blatt ın..

Ug®_GnY
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #10 on: 28 Apr 2008 - 09:54:30 »

Blatt'in kulüp takımları için boşta olmasından hareketle, Messina'ya da NBA yolu verilebilir CSKA tarafından...

sender
Guest
« Reply #11 on: 28 Apr 2008 - 13:09:15 »

valla ben henuz herhangi bi avrupali kocun nba'de görev alabilecegini sanmiyorum.ama biri mesela blatt yada messina gidipde basarili olur da sora oyuncular gibi iyi koclarda nba'e gitmeye baslarsa.avrupa ligi yalan olur.
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #12 on: 29 Apr 2008 - 01:21:26 »

Karl ın gitmesini Ertuğrul Sağlam ın gitmesini istediğim kadar istiyorum yani Smiley
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #13 on: 29 Apr 2008 - 01:25:33 »

Pat Riley'in yerine asistant coach Erik Spolestra gelmiş...

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/52218/20080428/riley_steps_down_as_coach_heat_name_spolstra_head_coach/

MT
Jr. Member
**

thriller...

View Profile WWW
« Reply #14 on: 29 Apr 2008 - 23:06:34 »

Söylentiler doğru çıktı Larry Brown, Bobcats Coachu olmuş...
Resmi siteden az önce açıklamışlar...

http://www.nba.com/bobcats/release_brown_named_coach_080429.html?rss=true

Pages: [1] 2 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Yol Verilen Koçlar ve Sonrası « previous next »
    Jump to: