Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 14:56:29
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2008 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Detroit Pistons - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1.Tur Eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Seri ne olur ?  (Voting closed: 6 May 2008 - 07:41:36)
Detroit 4-0 - 28 (25.5%)
Detroit 4-1 - 51 (46.4%)
Detroit 4-2 - 15 (13.6%)
Detroit 4-3 - 2 (1.8%)
Philly 4-0 - 10 (9.1%)
Philly 4-1 - 1 (0.9%)
Philly 4-2 - 1 (0.9%)
Philly 4-3 - 2 (1.8%)
Total Voters: 100

Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
Author Topic: Detroit Pistons - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1.Tur Eşleşmesi)  (Read 31090 times)
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« on: 15 Apr 2008 - 07:41:36 »

Saha avantajına sahip taraf Pistons ve tabiki favori olan da. Eşleşme için yorumlar benzer olabilir aslında fakat ben yine diğer serilerde olduğu gibi iyimser davranıp bir süpürme değil de 4-1 yahut 4-2 bitecek bir seri olur diyorum.

CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #1 on: 15 Apr 2008 - 13:46:39 »

Öncelikle subjektif davranıp 4-0 eleyeceğimizi belirttim ankette. Fakat yanılmıyorsam sezon içi derecemiz Sixers ile beraberydi (2-2) bu nedenle kendi evlerinde bir maç alabilirler. Açıkçası Sixers'ın elenmesinede üzüleceğim bu sene oynadıkları oyun ve gösterdikleri mücadele takdire şayandı ama bize bir süpriz yapıp başımıza bela olarak benim gözümde kazandıkları bu saygıyı kaybetmeseler iyi olur Cheesy Şaka bir yana sezon sonuna doğru süreverildiğinde fena işler çıkarmayan gençlerimiz playoffta ortadan kaybolmazsa Sixers'ı geniş rotasyonla oynayıp 4-5 maç içinde elememiz süpriz olmaz.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #2 on: 15 Apr 2008 - 13:54:29 »

ben en azından 1 maç alacağımızı düşünüyorum evimizde. bu kadar güzel ve süprize sahne olan sezonda en azından playoff'ta da kapasitemizin üstünde bir oyun çıkaracağımızı tahmin ediyorum. detroit'e bir sonraki seride başarılar şimdiden...
precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #3 on: 15 Apr 2008 - 14:39:33 »

philedelphia için handikap tek yönlü hücum edebilmeleri(sadece içeriden demek istedim).Orlando ile oynanan son maçlarını izlemiştim.Orlando tek devre de işi bitirmişti.philedephia'nın 3 sayı tehdidi yok ve 3 sayı yı da savunamıyorlar..Billups , hamilton dışarıdan çok kolay sayılar bulacaklardır.Ayrıca savunmada da Detroit dişlileri biraz daha sıkacaktır.Yedek opsiyonları da oldukça fazla olan Detroit bence süpürür. 4-0
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #4 on: 15 Apr 2008 - 18:21:51 »

Kesinlikle Detroit. 4-0 diyorum çünkü adam akıllı savunma yapan ve gömülen takımlara karşı sutsuz takım nekadar dayanır belli ortadadır. Detroit en fazla bir maç verip yokluna devam eder

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 15 Apr 2008 - 18:32:36 »

sixers yabana atılacak bir takım olmadığını bu sezonki önemli galibiyetleri ve oynadığı güzel oyun ile ispat etti.tabi burası play-off ve rakipte detroit.sixers'ın evinde bir maç alacağını düşünerekten 4-1 ile detroit geçer düşüncesindeyim.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #6 on: 15 Apr 2008 - 18:35:40 »

philly'nin bizim maçtan sonra iki maçını daha seyrettim, süreyi çok verimli kullanıyolar, andre miller çok formda, iguodala çok formda. iyi bi savunma takımı da oldular bu galibiyetlerin moraliyle. böyle takımlardan her zaman tırsmışımdır, iyi ki bize gelmediler. neyse, konuya dönersek, detroit miller ve iguodala ile iyi eşleşiyo, dört numara avantajları da had safhada ve karşıda rip'i tutucak adam yok. yani detroit bittabii favori özellikle içerdeki maçlarda vurup geçme ihtimalleri yüksek, ama phila'nın evinde en az bi maç alıcaanı düşünüyorum taraftarın da etkisiyle. 4-1 detroit dedim ama 4-2 biterse şaşırmam.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #7 on: 15 Apr 2008 - 21:14:21 »

Arkadas Ntv deki yayınlanan macı soyluo galiba Denver'la back-to-back oynanan.Burda da konusulmustu zaten şimdi hatırlayamadım da kimin soyledigini, o macta philly Howard'ı birebir tutmamak için uclukleri riske ederek oynamıstı normalde yaptıgının aksine. Yani o maç philly'nin genel bi ucluk zaafını deil kocun o gunluk hatalı taktik stratejisini ortaya koyuyor.
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #8 on: 15 Apr 2008 - 21:32:53 »

76ers'ın oyununu herkes gibi ben de beğeniyor ve takıma sempati duyuyorum. Bence bu sezon Detroit'den alınacak bir iki galibiyet bile seneye onları tecrübe bakımından önemli ölçüde geliştirir. Turda sürpriz beklemiyorum ama Detroit 4-0 alırsa da şaşırmam, 4-2 alırsa da.

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 15 Apr 2008 - 21:59:39 »

detroit surdirek favori, banko 1.
özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #10 on: 16 Apr 2008 - 00:14:05 »

detroit 4-1,o bi maç da igoudala nın güzel hatrına,banko detroit

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #11 on: 16 Apr 2008 - 00:32:27 »

Sinir oldum bu eslesmeye halbuki orlandoyu gozume kestirmistim, sinir oldum cunku artık bıktım play-off larda detroit duvarından donmekten, ha bi diger orlando ve boston eslesmelerindede cok sey bekledigimden degilde neyse..
 Takımları su haliylen karsılastırmanın manası pek yok, ilk 5 i ile bench ile saha avantajı ile play-off tecrubesi ile her yonden detroit agır basıyor, normal sezonda bir cok buyuk mac kazandık, cok agır bir mart ayıdan cok basarılı skorarla cıktık detoit le oynadıgımız maclarda 2-2 son ıkı macı biz aldık, aldık almasına ama gecenlede oynadıgımız macta zaten detroit benci ile oynadık bir oncekindede mart ayındaki gazımızla 1 sayı farkla yenebildik
 Baktıgımızda seri icin zerre ic acıcı bir tablo yok ama basamakları teker teker cıkmalı,supurulmeye falan hic niyetimiz yok, kimbilir belki bir ufak capı mucize olurda elenmeyede niyetmiz yoktur.

ha bu arada 4-0 philadelphia
« Last Edit: 16 Apr 2008 - 00:33:23 by ai#3 » Logged

Lord-1
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #12 on: 16 Apr 2008 - 00:59:59 »

Philadelphia bu sezon playoff'a kalarak zaten yapması gerekeni yapmıştır. Detroit'te ileriki serileri düşünerek ilk turu çabuk bitirmek isticektir ve büyük ihtimalle istediğinide gerçekleştirir. 76'ers belki bir maç alır diyesim var ama buda düşük ihtimal bence.

fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #13 on: 16 Apr 2008 - 03:18:21 »

4-1 alırız ama zorlanırız. Phila'nın tokadı yanağımızda iyi bir iz bırakır umarım. Yoksa mevcut düzenle son iki senedir yaşadıklarımızdan farklı bir son olmaz.. Stuckey ve Maxiell gideceğimiz yeri belirler.

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #14 on: 16 Apr 2008 - 10:16:44 »

4-0 Detroit bence. Saçmalamadıkları takdirde çok rahat geçeceklerdir seriyi. Bu sene Dalembert, Iguodala ve Miller'ı tebrik etmek lazım. Pek şans tanınmayan Phila'yı ilk 8'e soktular. Detroit açısından en kötü 5. maçta sonlanır bu seri ama süpürürler diye düşünüyorum..
piston'r
eye in the sky
Moderator
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #15 on: 16 Apr 2008 - 11:35:58 »

ben ilk turda Philedelphia'nın gelmesine sevindim. Her ne kadar sezon içinde bizi en çok zorlayan takım gibi dursalar da, Philedelphia ağırlıklı olarak backcourt oyununa dayanan hucumuyla bizi zorlayamaz. Ben maç kaybetmeyeceğimizi tahmin etsem de artık klasikleşen ve kronikleşen hastalığımızla evimizde oynayacağımız ilk 2 maçtan birini kaybedersek de şaşırmıycam.

yani, favori : 4-0,  plase : 4-1 olur; sürpriz yaşanmaz diyorum..

Form a Fuckin\\\' Wall
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #16 on: 16 Apr 2008 - 13:56:01 »

detroit 4-0 alır.çok rahat bir seri olur.tam detroitin istediği bir takım geldi.skor bakımından kısır maçlar geçer ama detroit zorlanmaz.sixersın bu üçlük yüzdesiyle detroitten maç alması çok zor.
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #17 on: 16 Apr 2008 - 15:38:57 »

sezon içindeki 2-2'lik durum, phila'nın bütün sezon boyunca oynadığı oyun ve bundaki istikrar güzel veriler phila adına ama play-off'la birlikte savunmayı sertleştiren bi pistons bekliyorum.. sixers'ın istediği oyunu sahaya sürmesine engel olacaklardır andre miller'ın oyununu bozup ki bu da iguodala'nın eline bakan bi hücuma sürükler sixers'ı.. kötü yüzdeyle hücum eden bi iguodala, hücum reboundlarını zorlayıp, ekmeğini taştan çıkaran ama takımına maç kazandırmaya yetmeyen bi dalembert bekliyorum..

başından itibaren seriye asılıp 4-0'la celtics'e bi mesaj verecektir pistons..

Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 17 Apr 2008 - 18:57:17 »

76 ersin detroit savunmasını asması zor,üstelik detroit playofta cok da tecrubelı,yedeklerden de ıyı katkı alıyorlar,76ers maça alıcaktır ama seriyi detroit alır. 4 -1 Detroit
yuemtiKB24
Newbie
*

View Profile
« Reply #19 on: 18 Apr 2008 - 15:37:33 »

sürpriz olabilecek eşleşmelerden biri..sezon içindeki detroit  maçlarında ve son dönemdeki oyunlarıyla bunu gösterdilr..detroitin playoflarda dişlileri dahada sıkacağını düşünürsek 4-1 veya 4-2 diyorum ama yinde süprize açık..detroit için kolay geçmicektir

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 21 Apr 2008 - 05:49:20 »

Helal olsun Phila'ya. Diyecek bir şeyim yok. İzlemeyemedim maçı ama Boston-Atlanta maçını vren Nba Tv'yi selam ileteyim buradan.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #21 on: 21 Apr 2008 - 06:05:28 »

Sasırtmaya devam, demekki inanınca oluyormus bazı seyler, berbat bir ikinci ceyrek gecirdik macta detroit savunmasında tıkandık falan ama macın diger yanlarında surekli dengeli bir mac sergiledik,takım ellerinden geleni yaptı ve macı aldılar, iggy nin iyi olmadıgı bir macta macı almamız ayrı bir guzellik zaten mental olarak pek hazır gormedım gereksiz yerlerden gereksız sutlar cıkardı,sammy de artık bi halt olucaksa onunda sılkınmesı gerek, takımın gerı kalanı isini en iyi sekilde gorevini yaptı
 Ortada giden bir macı aldık darısı serinin geri kalanına su oyunu oynasınlar , biraz daha  macın tempo kazandıgı anlarda panik yapmasalar her sey dahada guzel olucak, su mucadele tum serıde olsun gerisi onemlı degil

Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #22 on: 21 Apr 2008 - 06:06:44 »

İşin garibi bi de ilk yarıyı 13 sayı geride kapatıp, iyi bi 3. ceyrek muthiş bi 4.ceyrek oynayarak The Palace'dan galibiyetle donuosun. Macı izlemeyi cok isterdim acıkcası Detroit gibi senelerdir buraları oynayan bi takımın hem de kendi sahasında nasıl bu durumlara dustugunu acaip merak ettim.
edit:İgoudala'nın istatistikleri hiç fena deil(16pts-8asts-9rebs) ama sanırım bunun hakkını veren bi oyun oynayamamıs..  
« Last Edit: 21 Apr 2008 - 06:09:47 by Insomnia » Logged
FliPtiKal3
Guest
« Reply #23 on: 21 Apr 2008 - 06:09:08 »

volkan , tebrikler bro  Afro
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #24 on: 21 Apr 2008 - 06:09:50 »

buyuk ihtimalle 2003(2004 ?)  playoffları Orlando serisi maçlarına benzer bir havada geçmiştir.
drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #25 on: 21 Apr 2008 - 06:27:25 »

yalnız bu maçın yıldızı bariz gürkan. herif yaptığı totemlerle tek başına getirdi maçı vallaha helal olsun zen

piston'r
eye in the sky
Moderator
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #26 on: 21 Apr 2008 - 11:10:41 »

Ben maç kaybetmeyeceğimizi tahmin etsem de artık klasikleşen ve kronikleşen hastalığımızla evimizde oynayacağımız ilk 2 maçtan birini kaybedersek de şaşırmıycam.

eh, biliyoruz malımızı az çok..

Philly tayfasına tebrikler..

The Detroit Pistons were hanging out at the scorer's table as if it was a preseason game, joking around with a former teammate as he enjoyed a drink and nachos in the front row.

ehh, müstahak size bu mağlubiyet.
« Last Edit: 21 Apr 2008 - 11:14:43 by piston'r » Logged

Form a Fuckin\\\' Wall
riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #27 on: 21 Apr 2008 - 14:33:59 »

Helal olsun Phila'ya. Diyecek bir şeyim yok. İzlemeyemedim maçı ama Boston-Atlanta maçını vren Nba Tv'yi selam ileteyim buradan.
abi herkes mac trafigine eleştiride bulunur ama boston yayınlanıyor diye selam yollayanıda anlamıyorum
« Last Edit: 21 Apr 2008 - 14:34:21 by riketsia » Logged

MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #28 on: 21 Apr 2008 - 14:54:21 »

Bizim Onur'la (Cartmantr) dün maçtan önce konuşuyorduk. Phila'nın sürpriz yapacağı konusunda hem fikirdik. Maçı kazanacağını beklemiyorduk elbette ama ilk maçın serinin diğer maçlarına göre farklı ve zor olacağını düşünüyorduk. Eheh Phila da benim desteğime rağmen! kazanan takımlardan oldu Smiley Tebrikler hehe

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 21 Apr 2008 - 15:37:11 »

abi herkes mac trafigine eleştiride bulunur ama boston yayınlanıyor diye selam yollayanıda anlamıyorum

Bu gece Boston-Atlanta maçının çekişmeli geçemeyeceği belliydi diye dedim. Daha çekişmeli serilerin maçlarını versiler isterim şahsım adına.

precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #30 on: 21 Apr 2008 - 15:46:09 »

bu arada batug.org da bulunan 28 tahminci (içlerinde bende varım) şimdiden ters köşe oldu .phila ya tebrikler...

ps: rasheed in 7 bloğa da hayvansın olum diyorum...
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #31 on: 21 Apr 2008 - 15:51:05 »

Bizim Onur'la (Cartmantr) dün maçtan önce konuşuyorduk. Phila'nın sürpriz yapacağı konusunda hem fikirdik. Maçı kazanacağını beklemiyorduk elbette ama ilk maçın serinin diğer maçlarına göre farklı ve zor olacağını düşünüyorduk. Eheh Phila da benim desteğime rağmen! kazanan takımlardan oldu Smiley Tebrikler hehe

Ben ilk iki (ki serinin ilk maçında Sixers'ın kendini kanıtlamak adına kasacağından kafa kafaya gideceğini bekliyordum. Sonuç hariç beklentimde dopru çıktı aslında) amaçı alır ardından Phillydeki ilk maçta kaybederiz diye bekliyordum. Ama şu durumda artık işin ciddiyetinin farkına varıp kalan dört maçı almamız gerekir. Hele ikinci maçtada kazanırken bile çok zorlanırsak seri Philly'e taşındığında işler çok kritik olacak. Eğer 3. maça 1-1 girersek serinin kaderini o 3. maç belirleyebilir.

Bu arada senin lanetine güvenip maçı bile izlememiştim. Allah beni davul etsin ne diyeyim

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #32 on: 21 Apr 2008 - 16:09:58 »

yannız chat odasındaki 76ers destegininde maca cok etkili oldugunu dusunuyorum, ozellikle kritik dkikalarda gurkan ın totemleri  macı etirdi bile diyebilirim.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #33 on: 21 Apr 2008 - 16:19:18 »

yannız chat odasındaki 76ers destegininde maca cok etkili oldugunu dusunuyorum, ozellikle kritik dkikalarda gurkan ın totemleri  macı etirdi bile diyebilirim.
yalnız seri sonunda söyledi dersiniz, fark 1 sayı altına inmez.
piston'r
eye in the sky
Moderator
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #34 on: 21 Apr 2008 - 17:11:52 »

yalnız seri sonunda söyledi dersiniz, fark 1 sayı altına inmez.

nasıl yani lem? 1 sayının altına nasıl iner zaten? üstüne çıkmaz mı diyosun? ne diyosuuuunn??

Form a Fuckin\\\' Wall
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #35 on: 21 Apr 2008 - 18:05:40 »

nasıl yani lem? 1 sayının altına nasıl iner zaten? üstüne çıkmaz mı diyosun? ne diyosuuuunn??
totem ağabeyim. ne dediğimi ben de bilmiyorum heheh. siz öndeyken fark yavaş yavaş inmeye başladığında 5'in altına inmez, 3'ün altına inmez diye diye oraya kadar getirdim. ondan sonra da maçı aldık zaten hehe
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #36 on: 21 Apr 2008 - 18:28:21 »

Bu arada Billups da yenilgiyi sürpriz görmeyenlerden olsa gerek. Zati seri başlamadan evvel Philly'nin küçümsenmemesi gerektiğini ve kendilerini yenebilecek seviyede bir takım olduklarını söylemişti.  Öyle böyle altın değerinde bir galibiyet elde etti Sixers, saha avantajı ellerinde bakalım ne yapacaklar ileriki maçlarda..

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #37 on: 21 Apr 2008 - 19:19:00 »

ben 1 maç alır diye düşünüyordum sixers o haklarınıda ilk maç ile kullandılar. pistons her türlü geçer bu turu tabi önemli olan dinç bir şekilde daha ilk turdan yorulmadan tur geçmek. gerçi bu maçta beklediğimden iyi direndiler detroit'e ayrıca detroit oyuncularıda biraz kendilerini kasmadılar. 2. devrede bi ara Miller'ı Rip, Billups'ı da Green savunuyordu. bi de billups'un 3 kritik serbest atışı kaçırdıktan sonra detroit'in maçı alamayacağı kanaatine varmıştım Smiley

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #38 on: 21 Apr 2008 - 19:25:45 »

billups ile iguodala karşılıklı ikram ettiler bir ara serbest atışları, kafayı yiyordum.
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #39 on: 21 Apr 2008 - 20:38:52 »

boston'ın evindeki ilk playoff maçını vermesinden dolayı memnunum ben bu arada nbatv'nin.

precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #40 on: 21 Apr 2008 - 20:46:46 »

üstad , sen edebiyattan iyi not almazsın herhalde..yukarıdaki cümle bayağı bi devrik olmuş ... Cheesy

edit: Allah'ın sopası yok... Cheesy
« Last Edit: 21 Apr 2008 - 20:56:47 by precarious » Logged
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #41 on: 21 Apr 2008 - 20:49:26 »

üstad , sen edebiyattan iyi not almazsın herhalde..yukarıdaki cümle bayağı bi devril olmuş ... Cheesy
Allahin sopasi yok devrik yerine "devril" yazarsin boyle sonra. ahah  Cheesy
« Last Edit: 21 Apr 2008 - 20:49:55 by Gorky » Logged

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #42 on: 21 Apr 2008 - 20:52:11 »

imla hatasından iyidir Wink sonucu belli bi maçı vermelerindense sonucu daha az belli bi maçı vermeleri daha iyiydi bence ( tabi bu maç öncesi düşüncesi olabilirdi ancak, boston maçındaki atmosferi görünce çarşı taraftarını mı kiralamışlar dedim ne de olsa bjkye yaramıyo : ) Muazzam bi görüntüydü; benim tüpü bozuk tvmden midir bilmiyorum ama hafif puslu bi hava da vardı sanki ..

...
oregonman
Newbie
*

View Profile
« Reply #43 on: 22 Apr 2008 - 18:13:37 »

pistons zaten cepten yemeyi alışkanlık haline getirdi.bu seriyi 4-0 orlandoyu da 4-1 yada 4-2 ile geçerler.boston lebron danasıyla boğuşurken kurt detroit finaldeki rakibini bekler diye düşünüodum.(hala doğu finali oynamalarının nerdeyse kesin olduğuna inanıyorum ama) neyse bekleyelim görelim adetten verilen bir maç mı yoksa detroitin devri ufaktan kapanıomu? doğu finali oynansa dahi detroit bu post seasonda eski günlerden pasajlar sunmazsa ufak ufak orda da birtakım taşlar yerinden oynayabilir gibi geliyo bana.
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #44 on: 24 Apr 2008 - 06:16:37 »

detroit resmen tek kale oynadı. kaç tane hücum ribaundu verdik, kaç kere hücum yaptılar sayamadım. abaküsüm kırıldı...
« Last Edit: 24 Apr 2008 - 06:22:57 by Gurkan » Logged
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #45 on: 24 Apr 2008 - 06:28:14 »

detroit savunmada on alanı kapatıp ribauntlardada ustunuk saglayıp sutlarıda bi guzel sokunca macın yarısında mac bitti esasen,phila da bu kadar rahatlık hemen nasıl olusmus anlamıs degilim, sahada ne yaptını bılmeyen adamlardan baska ben hic bir sey gormedim.
« Last Edit: 24 Apr 2008 - 06:30:22 by ai#3 » Logged

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #46 on: 24 Apr 2008 - 06:30:21 »

hayır, totem de tutmadı bu sefer anlamadım. en son ismo'yu yatağa yolladık ama olmadı.
« Last Edit: 24 Apr 2008 - 06:30:37 by Gurkan » Logged
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #47 on: 24 Apr 2008 - 13:07:11 »

Detroit ilk çeyrekten önceki maç gibi olmayacağınn snyalini verdi. Prince'de hem savunma hem de hücumda baya etkili oldu, İgoudala'yı kitledi resmen maç sonuna kadar. Sixers bir türlü ritim bulamadı tek ayakta kalan oyuncusuda Andre Miller idi. Detroit'te her çeyrekte bir adam öne çıktı, biri durdumu öteki sazı eline aldı ve farklı bir galibiyet geldi. Gerçi son çeyrekte iki takımın ilk beşleri yerlerini benchtekilere bıraktı. Serinin 3. ve 4. maçıda Philadelphia'da oynanacak.

piston'r
eye in the sky
Moderator
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #48 on: 24 Apr 2008 - 13:44:52 »

nihayet biz de play-offlara giriş yaptık.. gerisi gelir artık..

Form a Fuckin\\\' Wall
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #49 on: 26 Apr 2008 - 04:37:41 »

maçtan gözümüze çarpanlar:

- tribünlerde boşluk var, bu senenin play-off rezaleti.

- hakem masasının önünde o meşhur 16-15-14... diye giden zımbırtı vardı demin, bi de 16'ya çarpı koymuşlar, koptum. gazın böylesine helal olsun. atlanta'da da olacak mı acaba...
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #50 on: 26 Apr 2008 - 05:40:24 »

andre miller chauncey billups'ı çıtır çıtır yiyor.
jworthy42
Newbie
*

henry&dallas

View Profile
« Reply #51 on: 26 Apr 2008 - 05:48:18 »

diger macı izleyebiliyorum da, rasheed nasıl oldu da 3 şut kullandı şu ana kadar..?
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #52 on: 26 Apr 2008 - 05:53:20 »

diger macı izleyebiliyorum da, rasheed nasıl oldu da 3 şut kullandı şu ana kadar..?

kullanamadıda ondan.

Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #53 on: 26 Apr 2008 - 05:54:08 »

Sixers'ın su 3.Ceyrekteki mucadelesini gordukten sonra hayran olmamak elde degil. Detroit burdaki tum maclarda kan kusacak o belli oldu.
varyor
Jr. Member
**

warriors of the world united

View Profile
« Reply #54 on: 26 Apr 2008 - 06:19:05 »

fecii savunma yapıyor sixers helal olsun. en kısa sürmesi beklenen serinin de en uzun seri olacak olması işte premier lig bu dedirtiyo valla..
xeno
Newbie
*

View Profile
« Reply #55 on: 26 Apr 2008 - 06:42:26 »

Evine dönen bütün takımlar (Jazz hariç) azmış vaziyette oynadılar/oynuyorlar. Sixers, kimsenin beklemediği bir direnç gösteriyor. Ama bence serinin kırılma noktası olan 4. maçta Detroit daha farklı oynayacaktır. Gerçi bu Detroit 3-1 bile geri düşse seriyi çevirebilir. Detroit'in eleneceğine hala düşük bir ihtimal olarak bakıyorum.
solid1001
Newbie
*

View Profile
« Reply #56 on: 26 Apr 2008 - 06:50:41 »

dış şutlarda kötü oynayan ve ilk yarıda içeriyi süpüren sixers'a karşı alan savunmasını son çeyrekte denedi detroit. ikinci periyottan itibaren deneseydi belki sonuç daha farklı olurdu. ama sixers gerçekten şahane oynadı. 4.maçta işler epey karışacak.
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #57 on: 26 Apr 2008 - 10:42:23 »

Sixers herşeyiyle sarılmalı 4. maça, geldikleri nokta şu an çok iyi..
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #58 on: 26 Apr 2008 - 15:39:37 »

dun o kadar rahat ve guzel uyumusumki arkadas uzun zamandır boylesine tad aldıgım bi mac izlememistim,dun sahada detroit i resmen yok saydık gerci bir mac once nerdeyse buna yakınını onlar bize yapmıstı ama bu sefer roller degisti wachovia da dun aksam phila adına resital vardı, oncelikle sir alp akbulut un tornavida diye tabir eettigi valıs ı resmen sahadan sildik e adamlarda vidaları sıkamadı haliyle hehe, detroit hucumda organize hic olamadı macın ilk ceyregi 6-0 la basladılar sonra denge yavastan inceden kurulmaya basladı skorda fark hıc baslarda acılmasada 76ers ın cok istekli goruntusu bu macı goturecegimiz hissini zaten verdi, takımda bir an once saldıralım bitirelim gibi bir hal vardı hic bu kadar istekli gormemistim takımı, yanlız ılk yarı 6 tane hatalı yurume saydım o biraz tuhafıma gitti macı ilk yarı bile koparabılırdık, ıkıncı yarı tablo ortaya cıktı ama, evans,sammy,mıller resmen costular hem savunmada hem hucumda muhtesem bir performans sergıledıler takımın gerı kalanıda buna ayak uydurdu bolesine guzel ve haz aldıgım macta seyircilerin skindirik bi t-shirt ve ossuruktan destekleri gozlerden kacmadı lan tum sezon maca gelmediniz anladık tamam play-off yaptık gıttık orda mac aldık hala aynı, tum dunya ınanmıyo bu seriye gecicemizede bari siz yapmayın lan.
« Last Edit: 26 Apr 2008 - 15:43:47 by ai#3 » Logged

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #59 on: 26 Apr 2008 - 15:45:31 »

Sırtı duvara dayandı pistons'ın bakalım yine atağa kalkıp turu geçebilecekler mi ? Yalnız sixers turu geçmek istiyorsa AI'nin ilk üç maçtakinden daha yüzdeli oynaması gerekiyor..

...
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 26 Apr 2008 - 16:30:20 »

Bana göre maçta kopma noktası 3. çeyrek idi. Sixers iyi bir savunma ve organize hücumlar ile Pistons'u sahadan sildi resmen. İgoudala'nın etkisiz olduğu geçede Sixers Dalembert ve Miller ile sonuca giden taraf oldu. Billups ve Rasheed maçta yoktu zaten. Eğer öbür maçıda Sixers alırsa Pistons turu epey bir zora sokar.

padavan
Newbie
*

"the 2nd coming"

View Profile
« Reply #61 on: 26 Apr 2008 - 17:22:18 »

detroit bende hayal kırıklığı yarattı dün gece.detroit gibi bir takım bütün maç 75 sayı atıyorsa oturup bi düşünmek lazım.evet 3. periyot  sixers çok iyi bir oyun oynadı zaten o periyotta 11 sayı fark yaptılar ve sadece 15 sayı izni verdiler detroite.üçükler için bir şey diyemeyeceğim detroit sadece 3 tane isabet bulabilmişken sixers da 1 tane isabet bulmuş.ama kritik nokta turnovers sayısı.23 top kaybı var pistons ın.ve bunun 15 tanesinide sixers  hanesine steal olarak yazarsak detroit in maçı kazanma olasılığı zaten baya bir düşüyor.miller ın billups karşısındaki üstünlüğüde çok dikkat çekiciydi.ben yine hala detroitin turu geçebileceğini düşünüyorumda ama bir sonraki turda detroit zannetmiyorum kolay kolay 4 galibiyet alabilsin.boston karşısına baya yorgun çıkacaklar gibime geliyorlar.
« Last Edit: 26 Apr 2008 - 17:22:51 by padavan » Logged
Boomer
Newbie
*

View Profile
« Reply #62 on: 26 Apr 2008 - 18:42:52 »

Evine dönen bütün takımlar (Jazz hariç) azmış vaziyette oynadılar/oynuyorlar. Sixers, kimsenin beklemediği bir direnç gösteriyor. Ama bence serinin kırılma noktası olan 4. maçta Detroit daha farklı oynayacaktır. Gerçi bu Detroit 3-1 bile geri düşse seriyi çevirebilir. Detroit'in eleneceğine hala düşük bir ihtimal olarak bakıyorum.
Aynı fikirdeyim. 3-1'den bile rahat geri gelir DET.
Ama görünen o ki, final oynamaları hayal. Boston bunları çiğ çiğ yer.
oregonman
Newbie
*

View Profile
« Reply #63 on: 27 Apr 2008 - 17:19:47 »

bu maç kırılma noktası bakalım detroit istediğinde vidaları sıktığında hala herkesi yenebilio mu?2005 finalleri 2006 2007 konferans finalleri detroit istediğinde vidaları sıkar alır diye diye elden gitti bakalım bu sene ne olacak?
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #64 on: 27 Apr 2008 - 20:34:16 »

The Philadelphia 76ers got physical with the Detroit Pistons in Game 3 and Antonio McDyess has the nose to prove it.
McDyess was inadvertently hit in the face by the Sixers' Andre Iguodala midway through the third quarter of Friday's 95-75 loss and broke his nose.
MLive.com reported on its Web site that McDyess flew back to Detroit on Saturday morning and had surgery to set the break. McDyess will fly back to Philadelphia and is questionable for Sunday's Game 4.

detroit'in alması şart olan bi maç öncesinde kötü bi haber.. theo ratliff son maçta fena değildi gerçi ama, mcdyess'ın yaptıklarını yapabilecek bi oyuncu değil.. amir johnson'ın da devreye girmesi gerekebilir.. mcdyess fedakarlık da yapabilir tabi böyle bi maç için..

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #65 on: 28 Apr 2008 - 01:19:38 »

bu maç kırılma noktası bakalım detroit istediğinde vidaları sıktığında hala herkesi yenebilio mu?

evet cok merak edıyoruz vidaları sıkabılceklermi.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #66 on: 28 Apr 2008 - 01:23:32 »

yalnız, detroit bu maçı alır.
NFZ
Newbie
*

View Profile
« Reply #67 on: 28 Apr 2008 - 05:12:40 »

ilk yarı itibariyle phila geçen maçtaki etkili savunmasını sürdürüyor,ilk devrede yalnızca 36 sayı bulabildik.geçen maçın detroit adına en etkili ismi hamilton'da ilk yarıda yalnızca 2 sayı atabildi.yani kısacası işler pek iyi gitmiyor.

mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #68 on: 28 Apr 2008 - 05:15:47 »

Sixers'ın savunması gerçekten çok iyi. Devreyi daha farklı bitirebilirlerdi. Yalnız seyirci sanki oyunun hakkını vermiyor, çok sakinler. Rasheed'in teknik faulü biraz hareketlendirdi ama.
xeno
Newbie
*

View Profile
« Reply #69 on: 28 Apr 2008 - 05:21:03 »

Reggie Evans'ın yaptığı ucuz yere atmayı hakemler nasıl yedi onu anlamadım. Rasheed, itirazında sonuna kadar haklı bence. Böyle ucuz numaraları yiyen hakemler oldukça bu hareketleri daha çok görürüz.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #70 on: 28 Apr 2008 - 05:27:48 »

Herifler totem yapmaktan uğur denemekten heba oldu.

Eyy Saunders efendi (Dean olmayan) sezon bitiyor, "yedeklerimizi bolca oynattık" as oyuncularımızı dinlendirdik, saha avantajı konusunda da iyi bir yere sahibiz, rakibimiz tecrübeli değil artık üretecek mazeretimiz kalmadı" diye sıkıyodun. Bu Bill Davidson en son 88 yaşındaydı, nerden baksan 91 olmuştur. Adama gidip "Dayı, 76ers'a yenildik yaauu" diye bi eşi, hısmı söyleniverse önce seni kovar sonra takımı satar üstüne de kalpten gider. Hayır, şu saatten sonra seriyi çevirsen ne olacak? Bu oyunla Boston'ı deplasmanda mı yeneceksin? Kaza bela buradan kurtulsan Orlando gelişine dömivoleyi çakar.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #71 on: 28 Apr 2008 - 05:39:26 »

şaka maka detroit vidaları sıktı.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #72 on: 28 Apr 2008 - 05:40:41 »

gökhan'ın totemi işe yaramışa benziyor.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
NFZ
Newbie
*

View Profile
« Reply #73 on: 28 Apr 2008 - 06:01:45 »

sheed ve billups'ın devreye girmesiyle müthiş bir üçüncü çeyrek oynadık.ilk yarıda 36 sayı atabilen takım bir çeyrekte 34 attı ve son çeyreğe 8 sayılık avantajla giriyoruz.

Factotum
Veteran
Full Member

hersey lakers icin.

View Profile
« Reply #74 on: 28 Apr 2008 - 06:19:06 »

jah
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #75 on: 28 Apr 2008 - 06:22:33 »

nefize'ye teşekkür ediyoruz, evet şimdi hornets-mavericks maçından dakika ve skor almak üzere arda arşık'a bağlanıyoruz.

mightyzizou
Yazar
Newbie

shine on you...

View Profile
« Reply #76 on: 28 Apr 2008 - 06:24:38 »

jah live chilren says mr dumars

we are in a need for zpeed

you reached for the secret too soon, you cried for the moon
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #77 on: 28 Apr 2008 - 06:27:06 »

gökhan özşahin skordan memnun, ama ileriki turlar için endişeli.
« Last Edit: 28 Apr 2008 - 06:28:04 by judas » Logged

sender
Guest
« Reply #78 on: 28 Apr 2008 - 10:40:24 »

ne vidaymış be top oynatmadilar ikinci yari.helal olsun.sixers da dogunun en iyi 2.takimindan 2.mac alip seriyi gecme sansini bu kadar artirmişken.2 yari hiç bişi üretemiyorsa bi soraki tura geçmesin zaten.
piston'r
eye in the sky
Moderator
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #79 on: 28 Apr 2008 - 13:44:10 »

nerden buldunuz bu fotografı yahu? şuraya iki satır maçla ilgili ahkam kesecektik. gülmekten vidalarım gevşedi.  Grin

gece oturdum ilk kez şu sopcast denen olaydan maç izleyeyim dedim. zaten önce alonso motoru patlatmış, sonra volkan şampiyonluğu patlatmış, uyku tutmuyor, belki pistons şöyle bildiğimiz gibi bir oyun oynar da keyfimiz yerine gelir diye.. izlemez olaydım.  daha ilk yarı bitmeden kapattım bilgisayarı uyumaya gittim. dalmadan en son hatırladığım saunders'a küfürler ediyordum.

sabah moralsiz kalktım, hiç bakmadım bile nete mete, zaten havaalanına gitmem lazım. istanbul'a uçucam. neyse uzatmıyım şimdi geldim atatürk havaalanında oturuyorum. açtım neti, girdim espn'e.. yok artık.. almışız maçı.. inanmadım, nba.com dan da kontrol ettim.. benim seytettiğim takımın o maçı alması mümkün değil gibiydi..  hakkaten almışız maçı.. artk kim totem yaptıysa allah razı olsun.

o umutla bir de gasray maçının sonucunu kontrol ediyim dedim, hani madem bi mucize oldu belki bi tane daha olmuştur diye..

sevgili gökhan özşahin'in yorumlarına katıldığımı da söylemeden edemiycem.. bu oyunla filiyi geçsek, oli çakar bizi doksana.. rasheed'le billups paşaların gönlü olacak da oynucak biz de onların paşa gönüllerinin keyfini beklicez.. hade leennn..
« Last Edit: 28 Apr 2008 - 13:48:04 by piston'r » Logged

Form a Fuckin\\\' Wall
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #80 on: 28 Apr 2008 - 15:17:35 »

Dun gece maca cok ıyı basladık esasen, bir onceki mac gibi istekli arzulu , detroit e istediklerini yaptırmadık ama 2. ceyregin son 3-4 dk nolduysa birden takım kımyası bozuldu aman dedim 2. yarı bole cıkmayız ınsallah ama olmadı detroit aldı goturdu, yaklasamadık bile, ilk yarıdan cok daha farklı oynadılar biz ise hucum yapamadık,adamlara savunmada salakca hucum rıbo ları verdık,serbest atısları atamadık halıyle sonuc ortada, iggy 4 macta tas ustune tas koymus degil  bu macıda esasen alabılırdık ama ıggy de bole ben bi star'ım atarım cosarım kacarım tribleri var hos degil, mac icinde 1-2 spektekular hareket yapıyosun sonra el ustunde atıslar fade away gereksiz allaha emanet sutlar, anlam veremedim, artık bi silkinmesi lazım , takımın geri kalanına diyecek birsey yok ugrastılar ama olmadı 2. yarı cok iyi bir detroit vardı karsılarında yapamadık vidalar felan yani, ılk yarı ulan herhalde olucak bu is basarıcaz dedik ama seri 2-2 ye geldi hala umudum var takımdan, cunku takımımın oyunu bana umut veriyor.

sender
Guest
« Reply #81 on: 28 Apr 2008 - 15:38:04 »

ben iggy nin öle starim atarim,alir yürürüm triplerinde oldugunu sanmiyorum.cok zorladigi atislar oldu özellikle 3 ceyregin sonlarinda.ama ben bu tarz atıslara yönelmesinin sebebinin takımın hücumdaki kısırlıgından kaynaklandigini düsünüyorum.yine iyi savunma yapiyordu sixers ama pistons bu sefer bi önceki macta kacirdigi sutlari sokmaya baslayinca hizli hücumdan sayi bulamamaya basladi ki ayni zamanda cokda fazla hücum ribaundu verdiler pistonsa.iggy de hücumda takim bişeyler üretemeyince sorumluluk almayi denedi takdir edersiniz ki millerla beraber bu tür anlarda sorumluluk almasi beklenen oyuncu odur bu takımda.ama bu sefer basarisiz oldu belki bi soraki macta basarili olur.
he bu arada bi sonraki mac ne olur bilmiyorum ama pistons bi maç daha vermez gibi me geliyor.cok güzel bi seri oldu helal olsun sixersli oyunculara cok iyi mücadele ettiler.
« Last Edit: 28 Apr 2008 - 15:43:50 by sender » Logged
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #82 on: 28 Apr 2008 - 15:42:07 »

iggy icin solediklerim salt dunku mac icin degil serinin tamamı ile ilgilidir.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #83 on: 28 Apr 2008 - 20:31:48 »

neyse abi, detroit ile oynuyoruz, boru değil sonuçta. vidalar...
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #84 on: 30 Apr 2008 - 06:26:45 »

--5. macın genis ozeti--
Detroit maca basladı...sonra bitirdi.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #85 on: 30 Apr 2008 - 06:33:15 »

ne yazık ki iguodala'nın 21 sayı, 5 ribaund, 6 asist, 3 top çalma ve 1 blokluk all-around oyunu galibiyete yetmedi....

şu çocuğu severdim de, tez zamanda kurtulmamız lazım, kontrat felan hikaye....
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #86 on: 30 Apr 2008 - 23:31:13 »

ne yazık ki iguodala'nın 21 sayı, 5 ribaund, 6 asist, 3 top çalma ve 1 blokluk all-around oyunu galibiyete yetmedi....

şu çocuğu severdim de, tez zamanda kurtulmamız lazım, kontrat felan hikaye....
dün maçı izleyemedim ama igoudala'nın bu seride etkisiz olduğu maçları sixers çok iyi bir oyun ile galip gelmişti diye hatırlıyorum. Gürkan abi o istatistiğin yanında bi de 6 top kaybı var.

Detroit şu seriyi geçerse Prince'a çok şey borçludur. Seride tek ayaka kalan isim o, savunma dersi veriyor resmen.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #87 on: 30 Apr 2008 - 23:42:55 »

6 top kaybını bilerek yazmadım. Şunu anladım ki, maçları izlemeyenler iguodala'nın süper oynadığını fln düşünebilir, hatta philly.com'da bile performansının gölgelendiği söylenmiş ancak şu seri boyunca adam akıllı tek hareketini göremedim. maximum vermememiz gerekir. görev adamı, tamamlayıcı denecekse de tamamlayacağı oyuncuyu bulup ondan sonra konuşmak gerekir. gerçi iguodala bu kafayla tamamlayıcı felan olamaz.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #88 on: 2 May 2008 - 07:02:51 »

Detroit olayı bitirdi kendilerine hayırlı olsun, sut yuzdeleri 6. macı anlatmaya yeter sanırım, gerci bi ceyrek daha var macın bitmesine ama pek onemli degil.
 2-1 yaptıgımızda cok umıtlenmis olabilir demistik olmadı detroit agırlıgını koydu,bitirdi.
 Seride andre miller,thadeus young,evans,lou goz dolduran oyuncular oldu ama en buyuk beklentimiz iggy serinin hic bir macında katkı yapamadı,sammy de serinin yarısında yaptırdıgı saclar dısında dıkkat ceken bir sey yapmadı.
 25 yasının altında 8 oyuncusu bulunan bir takıma guzel bir tecrube oldu umarız seneye bıraz daha ıyı kadro ıle yıne play-off larda oluruz, off season topiginden devam ederiz artık.

indy
Newbie
*

View Profile
« Reply #89 on: 2 May 2008 - 12:13:42 »

Detroit bir kez daha işlerin ciddi olduğunu görünce vidaları sıkarak 3 maç üstüste kazanarak turu geçti. Ama sorun şu ki ilerki turlardaki rakipler hem Phili gibi tecrübesiz değil hem de daha güçlüler. Eğer Detroit işi baştan sıkı tutmazsa artık yaşlanan Detroitin geri düştüğü turu geçmesi hayal olur.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #90 on: 2 May 2008 - 15:35:59 »

Detroit bir kez daha işlerin ciddi olduğunu görünce vidaları sıkarak 3 maç üstüste kazanarak turu geçti.

evet ilereki turlarda vidaları daha bi sıkması lazım,vidalar onemli.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #91 on: 2 May 2008 - 16:16:59 »

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #92 on: 2 May 2008 - 16:17:37 »

bence iggy'e biraz haksızlık etmişsiniz. normal sezonun son bölümünde çok iyiydi, playofflarda da daha ne yapabilirdi ki? ligin en iyi savunmacılarından birine karşı oynadı ve kazanılan maçlarda ısrarla penetre ederek dooru bi basketbol anlayışında olduunu gösterdi. kaçak güreşmedi en azından. ben maximum kontrat aldıı takdirde şutunu 1-2 offseason içinde geliştiriceene inanıyorum. yani iggy kötü tamam da, sounçta kadro willie green, reggie evans, jason smith, thaddeus young gibi adamlardan oluşuyo. biraz sabretmek gerekir takım ışık vermişken.

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #93 on: 2 May 2008 - 19:27:40 »

Detroit maça çok hızlı başladı ve farkın geleceği ta ilk periyottan belliydi. Sixers isabetli şut bulmakta çok zorluk çekti maç boyunca. Sonuç oalrak şunu diyeceğim Sixers'ın aldığı galibiyetler ve oynadıkları iyi oyunu alkışlamak gerek, seriye renk kattılar.

Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2008 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Detroit Pistons - Philadelphia 76ers (Doğu Konferansı 1.Tur Eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: