Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 13:15:27
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Askerlik anıları 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 161
Author Topic: Askerlik anıları  (Read 503104 times)
o_irengun
Guest
« Reply #15 on: 27 Apr 2003 - 00:11:02 »

halitt  cigim  astsubay  degil  attegmen   yasin genc  heralde bayagi  senin milli  guvenlik  dersinde  ogretilir  bunlar.
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #16 on: 27 Apr 2003 - 02:06:35 »

irengün ,halitt bizimle yasit yanii bizim okulda benim gibi 4. sinif we bildigim kadariylada 81 li.

milli güzenlik demissinde o milli güwenlik derslerinden biz hiç öle astsubay falan ögrenmezdik.gelen komutan anilarini anlatir giderdi.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #17 on: 27 Apr 2003 - 03:22:02 »

Keremin dediği gibi '81liyim. bizim milli güv. dersine beden eğitimi hocası girerdi. Kızlara bahçeye çıkabilirsiniz derdi, oğlanlardan da birini seçer kitaptan şurdan şuraya kadar oku derdi. sınavlarda da herşey serbestti, anlayacağın pek verimli bir ders olmadı...

Şimdi de pek ilgilenmiyoruz aslında, benim kafama şubat ayında arkadaşım evlendiğinde dank etti. Adam benden 1 yaş küçük, üniye gitmedi, askerliği yaptı geldi ve evlendi. Düğünde oynuyoken aklıma geldi, "Aha, ulen ben ne yapcam acep" dedim...

şu an zaten okul gelecek seneye uzadı, sonra da ne olur bilemem ama pek geciktirmek taraftarı değilim. zaman geçtikçe insanın gözüne gelir...

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #18 on: 27 Apr 2003 - 12:25:51 »

yaw warya simdi okudum da hadi bizim halit deli gibi titiz komutanlar istemese bile o dolapları aynı o sekilde muntazam tutarda ben napcam yaw bana deselerki yatagını istedigin zaman topla carsafı istedigin zaman degistir ben 550 gun ellemem yataga walla  Tongue

Son Turnuva Şampiyonu
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #19 on: 27 Apr 2003 - 13:11:21 »

Bu Gökhan'ların ortak özelliği mi adaş bu? Neyse ki ben yırttım ama evde durum aynı, nedense misafirliğe gidince titizötesi oluyorum ama Tongue

Misafirliğe gitmiş gibi kabul edersen sorun olmaz heralde  Grin
o_irengun
Guest
« Reply #20 on: 28 Apr 2003 - 01:24:54 »

ben  yatak  toplama konusuna  pratik  cozum getirdfim yatagim devamli  yapili ben  battaniye  fylan  acmadan uzerime  dandikus bir  örtü  alip uyuyuorum böylece  yatagim hic bozulmuyor  bir  de  odama misafir  gelicegi  zaman (hehehe  misafir  dedik  yaaaaaa)  oda  bastan asagi  toplaniyor tertemiz  yapiliyor  vs.
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #21 on: 28 Apr 2003 - 04:00:09 »

ehehe irengün ün misafir gelince odayi toplama olayi aynen bendede war.yoksa hiç dokunmam.hatta esofman altini çikartirim (el kullanmadan) o ben gelen kadar öle durur.oldugu yerden aynen giyerim  Cheesy  yatak toplama olayi hiç yok zaten.askerlikte naapçaz bakalim Huh

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #22 on: 28 Apr 2003 - 05:34:17 »

ya hakketten öle bi ders vardı biz şansyılımıydı şansızmıydık bilemem ama bize baya üt rütbeli biri geliyordu adam rütbeleri anlattı ilk derlerde sonra bi sonraki derslerde sırf felsefik konularda konuşup durdu düşüncemiz nasıl kullanacağımız zama zingo baya bişi gelen asker ii biriydi hatta bayada bilgili bişidi o yönden şanslıyık demek ama hala rütbeleri bilmem adaşımız dediği gibim Şerrefsiz onbaşı en alt galipa Tongue

Yatak konusunda da arkadaşlara katılıyorum sanırım forum ahalisi olarak dağınık yaşayan bi koloniyiz  Grin  tabi seçme yapılsa birinciiliği kaptırmam son yatağımı 1-2 ay önce topladım sanırım misafir filan sallamıyom gelen oturacak yer bulursa kendini şanslı hissediyo sanırım asker baya zorluk çekecez...

Ya bide şeker askerden dayak yemeden gelmek olmaz yedin mi bişiler en temizinden  Grin  Grin  Shocked  Shocked  Huh

Comeback...inş...
o_irengun
Guest
« Reply #23 on: 28 Apr 2003 - 07:25:22 »

Hatta  size bir  daginiklik anisi bir ara  ayiptir  soylememsi mandalina almistim  bir kac kilo  takiliyordum cop tenekem  doldu bende boslaltamaya usendim   yere  gaste  kagidi  serdim  coplerimi  onun uzerine  attim  yani  odanin ortasinda bir cop dagi olusmustu  degil  odaya misafir  kabul etmek kapisindan  iceri bakilmasina tahammulum yoktu.

Bir  de bu ara  allahima  sukur  misafir fazla  oda hep toplu  iyidir iyi.

Askerlik konusunda bir  iki kelime  yaziim.allah bir  terslik vermeyse daha bir sure  burdayim (13 sene) bunun 6  senesi  ihtisas oldugundan calisiyor  gozukucem ve  belli  sure yurt disinda calisilirsa otomatik askerlik suresi azaliyor  yani kebab  ama en iyisi  ben alaman vatandasligina gecicem bi alman hatun bulup  tumden  cozum yani.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #24 on: 28 Apr 2003 - 10:55:25 »

ben misafir gelince de toplamıyom nolsa arkadaslarım da alıstı bana Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #25 on: 29 Apr 2003 - 02:16:21 »

olm gökhan ben geldigimde sana göre ew daginikmiydi bilmiom ama bence gayet iiydi.yanii sen ona daginik diosan yazik walla  Cheesy

Reflector
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #26 on: 29 Apr 2003 - 03:06:23 »

ben misafir gelince de toplamıyom nolsa arkadaslarım da alıstı bana Cheesy

Gökhan sadece kendi evini dağıtmıyo, arkadaşlarına geldiğinde "etrafı nasıl döker, saçarım" diye düşünüyo! Grin

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #27 on: 29 Apr 2003 - 12:11:59 »

yok kerem o zaman ev normaldi bulasık falan bile yıkamıstım o zaman ki bulasık yıkamak benim ender yaptıgım olaylardan  Wink

Son Turnuva Şampiyonu
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #28 on: 29 Apr 2003 - 15:37:15 »

Len adaş herifler seninle amma uğraştı 2 kelime etmedin harbiden pasaklıymışın lan  Grin

Lan şu kirli çamaşırlarımızı ortaya dökmeyin olm evde kalıcaz diyoruz harbiden evde kalıcaz sayenizde.

Ben biliyom Gila tertemiz, pir-u pak, hem yüzüne hem evine, gittiği her yere nur yağdıran nur yüzlü bir kardeşimizdir, iftira bunlar vallahi  Tongue
« Last Edit: 29 Apr 2003 - 15:41:11 by Da Piston » Logged
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #29 on: 29 Apr 2003 - 15:51:36 »

walla adaş yani bişey demeye yüzüm yok hayır zaten en duzenli halim bile halitten duzensizdir adam kasetlerini bile alfabetik sıraya diziyo anlayın yani

bu arada kendim temizimdir hamama gidip kese bile attırdım ki iice tertemiz olim die yani aramızda kese yaptırmamıs cogu kisiyi dusunursek 1numarayım 1!!

bu arada evde kalmayız
BİTLİ BAKLANIN KÖR ALICISI OLURMUŞ

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 161
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Askerlik anıları « previous next »
    Jump to: