Welcome, Guest. Please login or register.
31 Oct 2020 - 08:42:01
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Facebook 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 12
Author Topic: Facebook  (Read 64424 times)
Kivanc1Mac
Full Member

View Profile WWW
« Reply #105 on: 17 Mar 2009 - 09:17:47 »

Facebook olmuş YouTube. Anasayfada videolarla ilgili haberleri nasıl engellerim? Bir ara ayarlarda more less falan yazardı, şimdi onu bulamadım. Videoları tamamen engellemek istiyorum artık o derece. Yardımcı olan olursa replerimi eksik etmem.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #106 on: 17 Mar 2009 - 09:34:32 »

bu gidile yakımda facebooku tamamen engelleyecegim.. iice soguttular

Son Turnuva Şampiyonu
riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #107 on: 17 Mar 2009 - 12:55:42 »

Facebook olmuş YouTube. Anasayfada videolarla ilgili haberleri nasıl engellerim? Bir ara ayarlarda more less falan yazardı, şimdi onu bulamadım. Videoları tamamen engellemek istiyorum artık o derece. Yardımcı olan olursa replerimi eksik etmem.
ben şoyle yaptım, surekli ve gereksiz video yollayanları sol kösedeki X e tıklayarak hide yaptım ve rahat ettim..tavsiye ederim
« Last Edit: 17 Mar 2009 - 12:56:16 by riketsia » Logged

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #108 on: 17 Mar 2009 - 16:38:14 »

facetube hayırlı olsun... yeni hali çoğu kişiyi sinir ediyor sanırım...

ha bi de millet video paylaşmaya ne de meraklıymış yahu...
« Last Edit: 17 Mar 2009 - 16:39:05 by shiroi_chokoreto » Logged

bLiSS
Guest
« Reply #109 on: 17 Mar 2009 - 17:12:15 »

önceden duyurulmuştu tasarımın tekrar değişeceği, blog'a yazmıştım ben de... sonra detayları da buyruldu facebook blog'unda... blog'unu takip eden biri değilim ama giriş yaptığımda home-profile-hede-höde yazan kısmın hemen altında küçük bir java penceresi olarak çıkıyordu zaten tasarımın değişeceği uyarısı. bir de küçücük close tuşu vardı tabi, okumadan ona basılınca sorun oluyor.

tasarımı ben de beğenmedim ama ilkinde olduğu gibi bunda da aynı şeyi söyleyeceğim, site adamların ve bu adamlar aptal değiller. her ne kadar tepki doğuyorsa da bu tepkiyi kullanmayı iyi biliyorlar. paşa paşa ilk tasarım değişiminden sonra yeni tasarıma alışılmıştı, başlarda ses çıkaran kimse bi daha ses çıkarmadı. yine öyle olacak, boşuna çırpınışlar sanki bunlar...

ben bir dahaki değişikliğin konseptini merak ediyorum. blog mu olacak acaba? belki de fotoğraflara vurgu yaparlar ya da bambaşka bir yenilik... çin takvimi gibi oldu zaten.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #110 on: 31 Mar 2009 - 01:01:10 »

Facebook da eskilerden çocukluk dönemimden bu akdar insanı bulabileceğim hiç aklıma gelmezdi aşşağıda olan muhabbet tam 17 sene önce hatırlanan mevzu, bununtabi başka arkadaşlarla mahalle maçlısı atari salonlusu 15-16 sene evelsi örnekleride mevcut, ne kadar laf sokulsada bir sürü laf edilsede mazideki dostları canları buluşturduğu için seviyorum bi siteyi.

21:47Bünyamin
slm

21:47Volkan
selam bünyamin

21:47Bünyamin
nasılsın

21:47Volkan
iyiyim sen nasılsın

21:48Bünyamin
saol iiyim
hatırladın mı beni

21:49Volkan
taç kraker ve ayran ikilisne 500 lira verip sohbet ettiğim sıra arkadaşımı unutmam.
SmileySmiley

21:49Bünyamin
vay be
tam noktasına bastın

21:50Bünyamin
bende sana onu hatırlatacaktım

21:50Volkan
vay be sendemi hatırladın süper

21:50Bünyamin
beni hatırlamasaydın
SmileySmiley
unuturmuyum ya
hani sıradan arkadaşlar olsaydık o kadar zaman geçmiş belki hatırlamakta zorluk çekerdim ama
beraber takılırdık senlen

21:51Volkan
tabiki değildik bünyamin, aynı sırada oturmuşluğumuz var uzun süre, unutmak ayıp olurdu.

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #111 on: 31 Mar 2009 - 01:23:54 »

İnanılmaz hakkaten, "sıradan arkadaş olsaydık senle " cümlesi özellikle süpermiş Volkan. Smiley

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #112 on: 31 Mar 2009 - 02:43:28 »

Ya durum şöle esasen hani ilkokulda yada ortaokulda bi arkadaşın vardır en iyi arkadaşlarından değil ama samimi olduğun insanlardan biridir bu kişide öle, o yazılanlar değil esas olan tabi, facebook un mazi ile arada güzel bir araç olması.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #113 on: 31 Mar 2009 - 12:52:10 »

benim icin en bomba olan babamın gorevi nedeni ile 1989'a kadar bulundugumuz Kars'taki bir arkadasımı bulmamdır.
Gerçi aramızda volkan ile arkadası arasında gecen gibi bir konusma olmadı ama hstu tabiki..

Son Turnuva Şampiyonu
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #114 on: 31 Mar 2009 - 15:45:17 »

ilahi volkan, yakıştıramadım. ben sadece kızların, uzun yıllardır görüşmedikleri eski dostlarıyla konuştuklarında, birbirlerine arkadaşlıklarını övdüklerini sanıyodum.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #115 on: 31 Mar 2009 - 15:51:11 »

hehe haklısın abi de ilkokul 3 sınıftaki arkadaşınla başka ne konuşacan zaten hatırladın 3-5 şeyden ibaret Smiley
« Last Edit: 31 Mar 2009 - 15:57:20 by ai#3 » Logged

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #116 on: 1 Apr 2009 - 02:18:15 »

Bu postu okusa çok üzülürdü ama  Sad

...
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #117 on: 1 Apr 2009 - 02:58:58 »

Ya babacım ne üzülecek zaten ondan sonra bitti konuşma 18 sene sonra gördün adamla ne gibi sohbet edersinki , pişman oldum kopyaladıma şuraya.
« Last Edit: 1 Apr 2009 - 03:07:30 by ai#3 » Logged

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #118 on: 2 May 2009 - 11:34:47 »

geo challenge yüzünden maçta etmediğim küfürleri ediyorum.
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #119 on: 9 May 2009 - 23:57:42 »

ya benim facebook chat firefoxta calismiyor explorerda calisiyor.sorun nerden kaynaklaniyordur?

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Facebook « previous next »
    Jump to: