Welcome, Guest. Please login or register.
13 Nov 2019 - 11:51:57
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Facebook 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 12
Author Topic: Facebook  (Read 59055 times)
riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« on: 17 Jan 2008 - 06:45:23 »

Facebook cok yogun birsekilde kullanımaya basladıgına gore batug uyeleri olarak facebook dan duyuramadıgımız grup application uyarı istek bilgilendirme ve aklınıza daha ne gelirse bu topic uzerinden gidebiliriz...
ornegin ilk fikir bende olsun bence ilacların reklamı yapılmasın diye bir grup kursak ve ilgilelnenlerde bunu burdan yayabilir..

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1 on: 17 Jan 2008 - 10:15:45 »

Facebook olmasın bence

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #2 on: 17 Jan 2008 - 11:31:27 »

walla facebook bence mail'in modern versiyonu.Arada girip ekleyenlere , msj atanlara vs bakıyorum zevkli
ayrıca gercektende 20yıldır gormedigin insanların suan ne yaptıkalrını bilmekte hos oluyor

Son Turnuva Şampiyonu
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #3 on: 17 Jan 2008 - 14:17:50 »

ya bu iş güzelde arada gruplar yok funwall dı yok buydu genişlemesi kötü abartı olmaya başladı bulduk işte aradığımızı ne diye poke atıp duralım Cheesy

Comeback...inş...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #4 on: 17 Jan 2008 - 14:37:19 »

Funwall'un, Superwall'un falan fw maillerden hiçbir farkı yok benim gözümde, bir de eski arkadaşları bulmak da zaman makinesine girip çıkmak gibi bir şey yahu. Smiley Şimdilerde 9-10 yaşlarımı özlemeye başladım, hep bu feysbuk yüzünden.

some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #5 on: 17 Jan 2008 - 15:29:17 »

ilk zamanlar hoş geliyor insana ama zamanla bunaltıyor insanı.ben artık sinir krizlerine girmeye başlamıştım ki kapattım üyeliğimi..13-14 yaşındaki tanımadığım veletlerden arkadaşlık teklifi gelince farkına vardım ki zamanın yonjasından bile daha kötü hale gelmişti facebook.funwall ve superwall olayı tamamen saçmalık.herkesin sayfası youtube videoları ile dolu,herkeste aynı şeyler..bak yine sinirlenmeye başladım Angry

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 17 Jan 2008 - 15:51:59 »

Zırt pırt açılan appliacation ve sürekli bunlara beni davet edenlere uyuz olmaya başladım. Yok vampir adam bilmem ne falan fena sıktı... Onun dışında pek bi şikayetim yok, güzel mekan. İşe de yaradı baya.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 17 Jan 2008 - 16:58:18 »

Ya bu applicationlar cigirindan cikmis durumda bilmem kac aydir var nefret ediyorum.Onun disinda bir kac kez msnden ve telefondan ulasamadigim insanlara facebook sayesinde ulastim onemli durumlarda.Eski insanlari bulmakta ve baska konularda da ise yaradigi kesin.Recep Ivedikin de soyledigi gibi gerci bir suru amele doldu ama neyse...

riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #8 on: 17 Jan 2008 - 18:04:12 »

hehe ilk basta bende karsı cıkmıstım bu face book olayına ama benim gibi arkadas sayısı 50-60larda olan birisi icin cok ıvır zıvıra maruz bırzakmıyor insanı.. aslında facebookda ruzgar ekerseniz fırtına biciyorsunuz!! o yuzden dikkatli olmak zorundayız oda dogru

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #9 on: 17 Jan 2008 - 18:10:13 »

Kesinlike katılıyorum. Sabah temizliyorum Requestleri. Akşam girdiğimde 50 tane daha geliyor bu zımbırtılardan. Kafayı yemek üzereyim bende. Özellikle youtube forwardlarından dolayı..
« Last Edit: 17 Jan 2008 - 18:11:57 by Spear » Logged
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 17 Jan 2008 - 18:17:36 »

Ben daha MSN'e geçemedim elalem neler neler yapıyor internette Deli
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #11 on: 17 Jan 2008 - 18:35:13 »

bu facebook'la ilgili güzel bi karikatür vardı:

İki ilkokul çocuğu oturuyo sırada.. Biri diğerine."Facebook'ta ilkokul arkadaşımı buldum" diyo.. öbürü de "eee ne olmuş yani" falan diyodu. tam hatırlayamadım, komikti de şimdi ben yazınca pek komik gelmedi.. biri bulup da koysa yakışır bu topiğe   Cheesy
« Last Edit: 17 Jan 2008 - 18:38:18 by piston'r » Logged

Form a Fuckin\\\' Wall
MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #12 on: 17 Jan 2008 - 19:05:37 »

funwall ve superwall gibi bileşenleri kurmazsanız çok başınız ağrımıyor aslında. Ben yakın zamanda kaldırdım şimdi rahatım hehe..

CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #13 on: 17 Jan 2008 - 19:12:12 »

Geneldede pek umursamaz olmamdan mıdır nedir aman şı ileti geldi bu ileti geldi diye pek olaya girmiyorum. Ama güzel avantajlarıda var bana kalırsa sitenin. Her ne kadar site kurucusunun benle aynı yaşta olup yedi sülailemi satın alacak parası olması biraz sinirimi bozsada

BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #14 on: 18 Jan 2008 - 02:16:46 »

Aslında en çok  orta okul lise ilkokul arkadaşlarıyla kurulan gruplara hastayım. Muhabbet biraz daha resmiye dönüşsede;eski geyikleri hatırlamak güzel
   Ancak   en güzel yanı; sevdiğin,diyemediğin ve umutsuz olduğun  kızın fotoğraflarını bilgisayara atabiliyorsun.Sonra yavaştan cüzdan ve masa başına kadar gidiyor bu fotolar. Tabii profilini kısıtlama şeysi yüzündne engeller giriyor ama buna da şükür diyorsun.

<br /><br /><br />
Pages: [1] 2 3 4 ... 12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Facebook « previous next »
    Jump to: