Welcome, Guest. Please login or register.
19 Jul 2019 - 22:29:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Facebook 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 12
Author Topic: Facebook  (Read 57733 times)
Lizozom
Newbie
*

Allsvenskan...

View Profile
« Reply #45 on: 26 Jul 2008 - 03:14:28 »

Herkeste kendi resmi çıkıyor sanırım.  Smiley

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #46 on: 26 Jul 2008 - 03:16:28 »

Öyleyse güzel numaraymış, yedik ama takdir ediyorum.

Lizozom
Newbie
*

Allsvenskan...

View Profile
« Reply #47 on: 26 Jul 2008 - 03:17:52 »

Valla ben de yedim, ama iyi numaraymış.

AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #48 on: 26 Jul 2008 - 03:19:33 »

http://www.new.facebook.com
« Last Edit: 26 Jul 2008 - 03:20:28 by Jr. Kobe » Logged
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #49 on: 26 Jul 2008 - 12:17:34 »

bu yeni tema bana karman çorman geldi. eskisini kullanmaya devam edeceğim..

major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #50 on: 27 Jul 2008 - 01:37:03 »

şuna bi tıkladım hep boyle kaldı, eskisine nasıl dönücem?

edit: tamam yukarda back to old facebook secenegi varmis gormemisim  Grin
« Last Edit: 27 Jul 2008 - 01:42:56 by major » Logged

signoria
Full Member

View Profile
« Reply #51 on: 27 Jul 2008 - 01:44:27 »

sağ üstte "back to the old facebook" var.

riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #52 on: 12 Aug 2008 - 00:04:55 »

Madem bu aralar herkes tatlı hayatın yeniden yayınlanmasının mutlulugunu yasıyor buyuk ustad benzersiz insan ihsan yıldırım adına bir grup kurdum  facebook ta hayranıyım ben bu adama.. zugurt aga bir ihsan yıldırım iki Cheesy
http://www.facebook.com/pages/Ihsan-Yldrm/24161297474

AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #53 on: 23 Aug 2008 - 13:38:02 »

Facebook resmen (resmi olarak) Türkçe'leştirilmiş. En alttaki seçeneklerden Türkçe yapabiliyosunuz.

bLiSS
Guest
« Reply #54 on: 28 Aug 2008 - 03:45:01 »

Tüm Facebook kullanıcılarının dikkatine:
Facebook son zamanlarda aşırı derecede kalabalıklaştı. Birçok kullanıcı Facebook'un yavaşlamasından şikayetçi. Kayıtların gösterdiğine göre bunun sebebi çok fazla aktif olmayan kullanıcı olması. Öte yandan çok fazla yeni Facebook kullanıcısı var. Biz bu mesajı, kullanıcıların aktif olup olmadığını bulmak için çevrenize gönderiyoruz. Eğer aktif kullanıcı iseniz lütfen 15 kişiye bu mesajı kopyala+yapıştır yapın (yani gönderin diyor).

Bu mesajı 2 hafta içinde göndermeyenler, yeterli boş alan açılabilmesi için tereddütsüz silinecektir.
Eğer Facebook hâlâ çok kalabalık olursa kibarca bir parça bağış isteyeceğiz (ödemeli yapacaklar kelekler). Fakat bu mesajı tüm arkadaşlarınıza gönderdiğinizde bize kimlerin aktif kullanıcı olduğunu gösterecek ve üyeliğiniz silinmeyecektir.

Facebook kurucusu
Mark Zuckerberg

facebook'ta da başladı bu geyik... marilyn'den sonra mark ile de tanışmış olduk. yakında "allah rızası ile 10 kişiyi pokularsanız pokuduklarınızdan biri sizin kız arkadaşınız olacak. valla bak" diye mesajlar da gelebilir.
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #55 on: 28 Aug 2008 - 15:00:20 »

o degil de birilerinin yapilmamisi yapip(!) "bu mesaji 10 kisiye gonderin yoksa facebook parali olacak" mahiyetinde mesajlarinin cikmasi yakindir anladigim kadariyla...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #56 on: 28 Aug 2008 - 17:41:00 »

Tüm Facebook kullanıcılarının dikkatine:
Facebook son zamanlarda aşırı derecede kalabalıklaştı. Birçok kullanıcı Facebook'un yavaşlamasından şikayetçi. Kayıtların gösterdiğine göre bunun sebebi çok fazla aktif olmayan kullanıcı olması. Öte yandan çok fazla yeni Facebook kullanıcısı var. Biz bu mesajı, kullanıcıların aktif olup olmadığını bulmak için çevrenize gönderiyoruz. Eğer aktif kullanıcı iseniz lütfen 15 kişiye bu mesajı kopyala+yapıştır yapın (yani gönderin diyor).

Bu mesajı 2 hafta içinde göndermeyenler, yeterli boş alan açılabilmesi için tereddütsüz silinecektir.
Eğer Facebook hâlâ çok kalabalık olursa kibarca bir parça bağış isteyeceğiz (ödemeli yapacaklar kelekler). Fakat bu mesajı tüm arkadaşlarınıza gönderdiğinizde bize kimlerin aktif kullanıcı olduğunu gösterecek ve üyeliğiniz silinmeyecektir.

Facebook kurucusu
Mark Zuckerberg

facebook'ta da başladı bu geyik... marilyn'den sonra mark ile de tanışmış olduk. yakında "allah rızası ile 10 kişiyi pokularsanız pokuduklarınızdan biri sizin kız arkadaşınız olacak. valla bak" diye mesajlar da gelebilir.

Facebook kurucusunun "ödemeli yapacak kelekler" diye kendinden bahsetmesi de acayipmiş. Cheesy

Dodi
Newbie
*

View Profile
« Reply #57 on: 12 Sep 2008 - 20:21:39 »

Yeni Facebook'u sevmeyenlerdendim bende. Back To The Old Facebook tuşunu hemen kullanıvermiştim , ancak bugün Facebook yine "yeni" halinde ve o tuş şuanda ilk bastığım yerde durmuyor. Napabilirim acaba , bi' fikri olan varmı?
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #58 on: 12 Sep 2008 - 20:36:06 »

Yeni Facebook'u sevmeyenlerdendim bende. Back To The Old Facebook tuşunu hemen kullanıvermiştim , ancak bugün Facebook yine "yeni" halinde ve o tuş şuanda ilk bastığım yerde durmuyor. Napabilirim acaba , bi' fikri olan varmı?
Hic bir sey yapamazsin ki artik. fFacebook yoneticileri ana sayfada aciklamisti zaten bu durumu. Artik arayuz degisikligi tamamlandi ve eskiye donus olmayacak sevsek de/sevmesek de.
Ben basta nefret ediyordum artik biraz sevmeye basladim. En azindan daha temiz gozukuyor sacma sapan applicationlar goze carpmiyor

bLiSS
Guest
« Reply #59 on: 12 Sep 2008 - 20:47:04 »

anlamadım ben olayı. yeniye geçenler bir daha geri dönemeyecekler mi? ben eskiden hâlâ devam ediyorum, üstte de TRY IT butonu duruyor şekilde görüldüğü üzere...

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Facebook « previous next »
    Jump to: