Welcome, Guest. Please login or register.
21 Oct 2019 - 01:06:45
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: FPS Oyunları 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: FPS Oyunları  (Read 10918 times)
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #30 on: 20 Apr 2012 - 13:28:39 »

Aynen öyle, oyun modları var işte Team Deathmatch, Capture The Flag, Deathmatch gibi. Zaten hep CTF oynanır. 10 tane ana silah 4 tane de ikincil silah var oyunda.

Ana silahlar; Desert Eagle, HK MP5, Ak 47, Steyr Aug, Spass (pompalı), Ruger (Tüfek), M79 (Grenade Launcher gibi düşünebilirsin), Barrett (Sniper), Minimini ve Minigun.

İkincil silahlar ise; Tabanca, Bıçak, Testere ve Füze.

Shamrock
Newbie
*

Jesus Shuttlesworthless

View Profile
« Reply #31 on: 20 Apr 2012 - 14:56:43 »

Sizlere dünyanın en güzel oyununu takdim edeyim;

Soldat!

Ben 6 senedir oynuyorum ve 6 senedir hiçbir değişiklik yok oyunda, çeşitli bug'ların giderilmesi haricinde. 2 boyutlu olmasına rağmen dünyanın en eğlenceli oyunlarından biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Oyunun Türkiye'deki resmi sitesi: http://www.soldat-tr.com

Siteden indirebilirsiniz oyunu.

Üşenenler için linkini koyayım ben yine de sadece 17 mb: http://static.soldat.pl/downloads/soldat162.zip

Oyun içi görüntü

Unreal Tournament'i (99 model olanı) Worms'ün oyun yapısına uyarlamak gibi olmuş. UT'deki Domination modu bunda da olsa denerdim mutlaka. Belki dediğin gibi güzeldir ama bir yerden bulup Contra veya Metal Slug oynamayı tercih ederim.

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil.. 
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #32 on: 20 Apr 2012 - 15:17:29 »

ilkokuldayken ben de oynardım bunu bayağ da sonra modası geçti diye biliyordum meğer varmış hala hastası...

Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: FPS Oyunları « previous next »
    Jump to: